nasiona marihuany

White Widow Af fem outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Bedzie co z tego ?

  • Bedzie

    Głosów: 32 61.5%
  • Ni hu*a

    Głosów: 20 38.5%

  • Łącznie głosujących
    52

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Witam wybrałem się dziś na spota do mojej WW af z myślą ze jest już piękna i urocza ale nie stety zaatakowały ją ślimoki zresztą zobaczcie sami :




Stwierdzam to po tym że na liściach i ziemi w wiaderku został ich śluz :



Tak się zdenerwowałem że nie miałem ochoty iść zrobić innych fot ww mk i reszty roślinek ale to w następnym kawałku jak myślicie odbije się ona ? to stało się w weekend podczas deszczu na pierwszym szczycie pojawiały się małe pflowery , poczekam troche jak nic z tego nie będzie to zamóie pakiet WW af fem 10 szt. bo muszę mieć tą odmiane koniecznie a i doszła do fotorelacji nowa odmiana Diesel af reg . Pozdrawiam
 

MagniVincent

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2012
Postów
192
Buchów
0
Jeżeli roślina ma jeszcze łodygę w ziemi a jedynie liście są sfatygowane przez ślimaki (bo szczerze ze zdjęcia nic nie udaje mi się dostrzec), to zastosuj asahi sl, poczytaj o dawkowaniu na forum i wykonaj oprysk. Z autopsji wiem, że nie z takich tarapatów dzięki temu biostymulatorowi udaje się wyjść roślinie nawet we wcześniejszych fazach rozwoju.

W moim przypadku ślimaki pozbawiły powierzchni asymilacyjnej, niemalże całkowicie, ledwie odrośniętego od ziemi power planta, pozostawiając mu jedynie parę okrągłych liścieni. Dwa obfite opryski w odstępie 1,5 tygodnia i roślina powróciła z Mordoru, nieco odstaje od rówieśniczek ale żyje i prosperuje...

Wyeliminuj też z gleby tą gromadkę potencjalnych złodzieji mikro- i makroelementów.

Pozdrawiam

 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
kurde,to jest automat,a jedyne co z niego zostało to łodyga i malusie odgałęzienia:pl: Sorki za pesymizm, ale jeśli po zapodaniu asahi coś odbije to będziesz miał niestety max pół giecika. Ślimaki to plaga zesłana przez najwyższego żeby nas psychicznie dobijać.Ale nie poddawaj się,ja miałem wr auto fem i nzjzwyczajniej wyrosły mu jajca:pl: Widać że dla amatorów mj w tym roku czeka próba plag i beznadziei. Pamiętaj:"tsza być twardym,a nie miętkim..."
Damy rade mimo wiatru w oczy i innych niesprzyjających okoliczności. Swoją drogą też mam 2 ww auto,ale jeszcze raczkują i są pod butlami.Może coś z nich będzie???????????????
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
UP.


4 Dniowe rośliny :








Legenda :

5 roślin - White Widow fem.

4 rośliny - Master Kush fem.

3 rośliny - Krzyżówka White Widow chyba z jakimś szamanem reg.

2 rośliny - Black Berry fem.



A tutaj znaleziona pestka Diesla auto reg.





Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale nie posiadam aparatu cyfrowego bo nie był mi nigdy potrzebny zdjęcia są robione telefonem LG KS360 2mpx
Tak więc nie ma rewelacji ale postaram się coś zakupić bądź pożyczyć , to na tyle , a co do roślin narazie będą siedziały w domu ze względu na pogodę za 2 -3 dni polecą z kubków do docelowego miejsca nie będe ich dusił pozdrawiam .
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Witam długo mnie nie było (praca ) 14 sadzonek wylądowało ok poltoratyg temu ale byly klopoty , wystawilem je na spota w kubkach plastkiowych na spota bez drenażu no i podczas duzego deszczu przelało je , stały tak 2 dni jak to zobaczyłem postanowiłem interweniować , sadzonki przetrwały zostało tylko 9 bo slimaki 4 zjadły po tyodniu niie obecności rosliny zachorowały liscie zółkły i takie tam pierdoły podlałem boihumusem podsypałem dolomitem i widać poprawę , martwi mnie to że są małe a a mamy już 23 czerwca , zapomniałem że podczas przesadzania pomieszałem większość i nie wiem co jest co ale co tam ;d w planach zakup 6 af fem, a teraz foty.







Partyzancki out zobaczymy czy coś z tego będzie nie licze na setki gram bo spie****iłem robote ,jak coś wyrośnie to bedzie fajnie jak nie trudno zajmę sie afami , do tych roślin sype tylko dolomit i leje boihumusa bede wrzucał fotki i zobaczymy wszyscy wspólnie co z tego będzie.

A zapomniałem dodać ze ta pestka diesla która była gratisem do ww tez lipa pękła a kiełek nie wyszedł tylko zrobił się czarny i zgnił




---------- Aktualizacja posta 25-06-2012 16:51 ---------- Czas poprzedniego posta 23-06-2012 15:10 ----------

witam was rosliny od ostatniego upa sa 3x wieksze tzn 4 sztuki pomyslalem ze bylo to spowodowane biohumusem w pelnej dawce tak wiec zwiekszylem dawke do 8 zakretek na 1,5 l wody w niedziele kolejny up pozdrawiam
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Haha Witajcie ludzie mamy piękną pogodę więc korzystam z niej w basenie z rurka ;) Ostatnio moje kontakty rodzinne sie polepszyly mianowicie z bratem , zaczelismy razem palic grass mimo iz moj brat ma 36 lat i nigdy mi nic nie opowiadal o sobie niby taka cicha woda a tu okazalo sie ze jest lepszy ode mnie ;d no i takie tam , pokazywal mi swojego pierwszego spota w lesie bardzo daleko szlismy na nogach za***ani az doszlismy do pieknej polany na ktorej nie bylo zywego ducha od lat , duzo slonca i wogole tak więc wpadł nam pomysł do głowy aby zrobić tam profesionalna uprawe za rok i włożyć troche kaski ale to może kiedy indziej wam pokaże , byliśmy ostatnio też na rybach upaleni siedzieliśmy sobie na poblizkim stawie i zauważyłem że znajomy typ którego nie lubie z osiedla zapie****a tam z psem bez smyczy (a też pali i sadzi ) tak mysle gdzie on tam idzie jak to prywatna posesja a dalej jest ulica a pies duży i nie ogarniety zobaczył nas poszedł dalej przyszedł za 5 min , chyba zwątpił ? jak poszedł postanowiłem sprawdzić gdzie szedł znalazłem droge , poszedłem nią a tu okazało sie ze chłopaczyna ma spota na którym jest 14 roślin które maja ok 1m wys. nic nie ruszałem bo nie było sensu ja za***any i w ogole, ale jak mnie wk***i i znowu bedzie sie rzucał to mu to może zawine pod koniec sezonu :D dobra rospisałem sie a tu upa miałem wrzucic no to tak rośliny wypiły już pół litra biohumusa i 5kg dolomitu prawie że i sobie rosną maja ponad 30cm.




















sa to odmiany ww , mk , black berry i prawdopodobnie jedna lub 2 rosliny to regi no , i to na tyle zdaje mi sie ze to nie dojdzie tu pff trudno to bede palil same liscie :zombi:
No koledzy napisali byscie cos bo tu nudno a mozna by podyskutowac nie koniecznie o uprawie wiecie ;d

 
D

delete

Guest
i na h*j się chwalisz że możesz coś komuś podpie****ić?? osobiście nie lubie złodziejstwa nie ważne w jakiej postaci czy chodzi o zabranie dziecku lizaka czy ob***anie monopolowego ( choć to jeszcze zrozumieć mogę) ale podpie****anie plantów to już samo zło i ku**a chamstwo proponuje żebyś został przy swojej uprawie a nie na szabry łaził i po czyimś poletku się rzucał ze szpadlem -nie zrozum mnie źle ale tyle ostatnio kradzieży mają na forum że już nie mogę i proponuje jechać jak szmatę każdego kto wypisuje takie pie****omento ( bo on go nie lubi ,na razie poczeka ale jak go już fest wk***i to mu pole opie****i )
z całym szacunkiem pie**ol SIĘ
pozdrowienia dla pozostałych growerów<peace>
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
sam sie pie**ol jest takie powiedzenie oko za oko zab za zab on mi cos ukradł ja jemu jak narazie nie a po za tym nie napisałem ze zrobie to tak wiec gon sie
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Miszczu nie rzucaj się tak, złodziejstwo = hujostwo, mnie okradli, ale jak ja bym znalazł czyjeś krzaki to bym ich nie ruszył bo wiem jak to jest kiedy wchodzisz na spota a tam dziury w ziemi.
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
hehe wiedz ze ja tez wiem jak to jest ale nie musisz mi tu pisać ze bede hu*em skonczonym jak to zrobie czy coś w tym stylu ty jestes taki jaki jestes ja jestem taki jaki jestem i nie odpuszczam odpłacam sie tak samo zawsze ale nie o tym tu teraz gadamy i nie prujcie sie jak stare gacie bo ja nic zlego nie zrobilem narazicho
 

Stunti1991

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
170
Buchów
2
Automaty ładne ;)
"Planujemy zrobić tam profesjonalną uprawę" i pomyśl przychodzisz z tasakiem a tu dziury w ziemi
nie lepiej go gdzieś spotkać w ciemnym kącie ?
są ludzie i ludziska każdy ma inny charakter na forum pisze tak a w rzeczywistości zrobił by co innego
Kieruj sie sumienieniem :jaraczz:
 
G

gowna strugi

Guest
nic złego nie zrobiłeś poza tym, że napisałeś jedno zdanie, z którego wynika, co wynika :lol3:

po prostu spuść z tonu. Nie napisałeś tym 'pomarańczem', że coś ci kiedyś ten typ zrobił, za to opisałeś, że cie po prostu wk***ia, wiec to ty sie na niego sadzisz, a nie on na ciebie. I nie dziw sie, że ktoś się do tego odniósł, bo po prostu to jest słaba akcja. A jeżeli dalej wyjaśniasz szczegóły, o których nie raczyłeś nikogo informować wcześniej (że ukradł czy tam co innego...), to bądź tak uprzejmy i nie wbijaj chujów gdzie popadnie. EASY! Nikt tu jasnowidzem nie jest.. no chyba, że żałujesz, że nie wiemy o Tobie wszystkiego <joint>

pomyślności na oucie <peace>
 

dombereq

Active member
Rejestracja
Mar 24, 2012
Postów
35
Buchów
0
Słabiutkie jeszcze te twoje planciki, ale idą. Trzeba było koleszke przyfilować kiedy sadził bo chyba koleś ma pojecie. Napewno by się zapienił jakby zobaczył same badyle na spocie. Nie pochwalam złodziejstwa, w tym roku mnie 2 razy okradli. Jakbym znalazł spota z pewnością bym skosztował, ale wyciąć w pień nie miał bym sumienia:spalony:
 

gomez69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2012
Postów
123
Buchów
0
Zgadzam się z przedmówcą i z ES. Jak bym znalazł czyjeś planty to na pewno bym ich nie zniszczył, ewentualnie napisał bym typowi karteczkę typu : Znalazłem twoje planty, ale nie martw się, nie ukradnę bo sam też uprawiam. Napisz jaka to odmiana?

Haha ciekawe jak byście się zachowali po takim znalezisku przy plantach? xD

ES napisał że jak go wk***i to mu wyrwie. Tu jest zasadnicza różnica bo nie kradnie dla zabawy (pewnie jak byś znalazł jakieś planty i nie wiedział byś czyje są to też byś ich nie ruszył prawda? ) tylko napisał że ukradnie jak go wk***i. Po pierwsze wie komu, po drugie nie bez powodu, po trzecie jeśli ktoś jest szują to czemu ma mieć w życiu łatwo? Wychodzę z założenia że jak ktoś jest w porządku pomogę, nawet się podzielę... jednak jak ktoś ma mentalność szui, to nie ma litości dla takich. Tak wiec jak jest złym człowiekiem to daj mu nauczkę ale taką żeby wiedział za co. Peace Pisem ale jak trzeba to dopie****ić należy :D

---------- Aktualizacja posta 11:41 ---------- Czas poprzedniego posta 11:01 ----------

Co do plantów to chorują trochę, będziesz miał małe zbiory bo powinny być 2 razy większe. Widocznie ziemia im nie podrasowała, masz może ph metr ?
Ja bym koniecznie sprawdził ph, jest za niskie albo za wysokie. Jak uregulujesz ph to lej bio 10-12 nakrętek na 1,5l , pryskaj Asahi SL i rób LST :D

Powodzenia w uprawie :D
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Nic dodać nic ująć , odmiany to White widow , master kush , blackberry i jakies 2 krzyżówki rośliny już 4x większe są nie mam narazie jak zrobić foto 3 są po lst i niezle idą , a propo tamtego typa znalazlem jego krzaki dość duże ;) skosztuje z każdego po pałce za przechodzenie przez moją działke taka opłata wiecie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół