nasiona marihuany

White Widow Af fem outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Bedzie co z tego ?

  • Bedzie

    Głosów: 32 61.5%
  • Ni hu*a

    Głosów: 20 38.5%

  • Łącznie głosujących
    52

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie !

Roślina : White Widow af fem nie mogę określić ile ma dni ponieważ roślinka jest po przejsciach ale jak na razie daje rade ;)

Trening : Trening jaki będę stosował to LST.

Nawozy : w tej chwili nie mam nic na fazę wegetacyjną ale na Flo zakupie chociaż planton k , chyba że coś uściułam na biohumusa dziś bądź jutro bo u mnie w sklepie po 8 czy 10 zł jest .

poniżej zdjęcia robione wczoraj przed LST następne zdjęcia dodam w następną niedziele chyba że będą jakieś postępy większe w stadium wzrostu :) Pozdrawiam i liczę na wasze porady.
120527_162808.jpg



120527_162759.jpg


120527_162749.jpg
 
Ostatnia edycja:

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
napisałem wcześniej ze są nagięte a to są zdjęcia przed naginka
 
K

Kushhh

Guest
wygląda jak by miała 17-20 dni życia

wywal ja na spota , naginaj
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Roślina jest od małego na spocie i LST zostało wykonane po zdjęciach tak jak napisałem wyżej następne zdjęcia zostana dodane za kilka dni pozdrawiam.

---------- Aktualizacja posta 16:38 ---------- Czas poprzedniego posta 12:26 ----------

Mały szybki UP.

Postanowiłem powiększyć fotorelacje o kilka odmian mianowicie :



-Master Kush fem. 4szt.
-White Widow fem. 5 szt.
-Black Berry fem. 2 szt.
-Swiss Sativa reg. 16 szt.
- Jakieś krzyżówki chyba reg 3 szt.


Poniżej foto wykiełkowanych nasion w większości :



Gdy wyjdą z ziemi i zostaną przeniesione na docelowe miejsce dodam ich zdjęcia , narazie skupmy się na White Widow auto. Pozdrawiam, miłego dnia.<piwofuck>
 

Shun

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2010
Postów
147
Buchów
0
hehe ja też pokibicuję i życzę dużo zieleni <joint>
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Witam dziś po powrocie do domu z pracy doglądłem siewek w boxie :
Mianowicie wszystkie wyszły z fem w ciągu 35h od wsadzenia wykiełkowanych nasion , nasiona mianowicie master kush fem , white widow + gratis 2 black berry sa ze strony thc thc kom wiem ze beda komentarze ze strona przypalowa ale jescze wtedy o tym nie wiedzialem ale narazie jest spoko reszta pestek jest z 2 seed i sensimilla w związku z sativkami będą sadzone byle gdzie , w zwyklej ziemi i bez nawozów ze zględu na to ze będą w innym miejscu i nie bede miał czasu na to przyjde tylko na wyrwanie męskich osobników , w ogóle jak coś wyrośnie , cały czas pracuje jescze robie teraz prawko na c+e i nie mam czasu na jazde kilka km na głupie reg, wiecie spota na swoje auto i fem mam blisko swojej chaty tak wiec mi to różnicy nie robi jak wyjde po obiedzie albo pod wieczór i zrobie wam foto ;) a w sprawie tych 3x no name juz szystkie wyszly beda sadzona razem z fem tylko bede pilnoal bo to regi sa tak mi sie wydaje bo zamowilem je ok roku czasu i nie mam kartki ani nic i nie wiem co to jest tyle ze pisalo na torebce z tego co doczytalem white wido albo cos x shaman jakis , kurcze nie ma opcji sie doczytrac tak typ napisal ale cóż , dobra kochani ide spać jutro dam wam foty tego automata dobranoc.
 

Shun

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2010
Postów
147
Buchów
0
master kush fem , white widow + gratis 2 black berry sa ze strony thc thc kom wiem ze beda komentarze ze strona przypalowa ale jescze wtedy o tym nie wiedzialem ale narazie jest spoko

Nie martw się żadnego przypału nie będziesz miał to co tutaj pisali co niektórzy to bzdury wyssane z palca konkurencyjne zagrywki zawsze tak jest że jak ktoś ma więcej klientów od innych to zaraz wymyślają jakieś historie przykład pestkashop ostatnio. Ja łykam pestki z thc thc dokładnie z działu promocje bo mają super ceny oryginalna paczka automazar dutch passion za 225zł a u innych trzeba dać 240 zł. W k***ę ludzi kupuje na thc na innych forach nikt nie pisze na ten sklep źle tylko tutaj jakieś dziwne historie ktoś wymyślał, chociaż ostatnio się uspokoiło najwyraźniej konkurencja zrozumiała że nic to nie daje bo thc ma dalej najlepszą sprzedaż. Nie robienie ludzi w hu*a popłaca!
 

gomez69

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2012
Postów
123
Buchów
0
Zdrowiutkie, zielone kwiatuszki, czekam na up'a . Myśle jeszcze nad zamówieniem WW af femi , jak nie w tym to na 2013 więc będę zaglądał i szczególnie kibicował WW :D
 

Shun

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2010
Postów
147
Buchów
0
Idealny czas na automaty przy dobrych wiatrach to można jeszcze dwa razy zebrać :harvest:
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
a gdzie masz fotki tych 100 es co zimą pisałeś??? poszły w piach czy nie wyszło tak zaszaleć???
 

EasySativa

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2012
Postów
160
Buchów
0
Te Swiss Sat. to jakaś lipa jest nie polecam tego.
Kiełkować to nie chciało rosnąć tak samo nie wrzuciłem 16 pestek ostatnich na chusteczki to z 16 wyszło chyba 9 z tego 3 tylko wykiełkowały a kiełki zgniły a reszta sie tylko otworzyła i nic wiecej , więc pestek było 200 zostało tylko te 16 miesiąc temu 50 poszło w ziemie już moczone i niektóre otwarte z tego co wiem to na 1 spocie wyszłą 1 na 10 i rośnie tam takie małe coś a 40 na innym to sam nie wiem jak jest bo trawsko po kolana urosło a reszte pestek sprzedałem po 3zł za sztuke a kupiłem pakiet 200 pestek za 129zł :lol3: dziś musze zakupić jescze troche ziemi pod pełnosezonowe a po obiedzie pojde na spota zobaczyć co z WW af pozdrawiam
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
uuuuuu, to lipa. a miało być tak pięknie.... Szkoda było pracy na przygotowanie spota pod taką ilość,no ale wiemy czego za rok nie zrobić(albo właśnie co zrobić) żeby było lepiej. Pozdro i byle do:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół