nasiona marihuany

Co zżera moją roślinkę ? Temat z pytaniami!

Wyszukiwarka Forumowa:

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
ania ani przędziorek ani ziemiórek. Moim zdaniem jakiś pasikonik albo inny żuczek...jest tego tyle, że ciężko powiedzieć.

Np. ogrodnica niszczylistka albo pasikonik zielony

Asparagin a przyjrzyj się spodniej stronie liścia...moim zdaniem albo przędziorki albo wciornastki, ale ciężko powiedzieć
 

darkside

Active member
Rejestracja
Sty 25, 2015
Postów
32
Buchów
0
Macie pomysł co się może dziać z moim pomidorkiem? tydzień temu były tylko dziurki w rozwiniętych liściach, a teraz więcej dziurek i młode liście powywijane, z jakby brązowymi bąblami. Wykonałem oprysk z Karate Zeon 50 i czegoś tam na mszyce, da rade?Szkodnik szczególnie atakuje młode listki, sorki za jakość zdj. robione starym tele.

 

zaspawanyDyfer

New member
Rejestracja
Wrz 18, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam. Coś złożyło na liściu jakieś jajka i zauważyłem pare opie****onych liści. Ktoś wie co jest 5 ? Może jakieś porady ? AK47 2.0
18.jpg

19.jpg
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Takie dziurska najczęściej robią te k***y ślimaki. W zeszłym roku miałem taki przypadek. Też myślałem że przedziorek. A to te chuje ślimaki się dobrały. Takie cwaniaki że nawet śluzu nie zostawiły. A że one to się dowiedziałem jak wyspałem ślimakol. Na następny dzień w koło plantów rozpuszczone ślimaki na metr w koło plantów.
 

Gufistoner

Member
Rejestracja
Kwi 2, 2019
Postów
9
Buchów
0
Czy spotkał się ktoś z sytuacją, że rośliny zostały przez coś zjedzone będąc nakryte butelkami?
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
ślimaki jeżeli była dziura na powietrze jeżeli nie to nie wiem może ktoś Ci po prostu u***ał roślinki i zakrył z powrotem
 
B

bizun1911

Guest
co je zżera?
43.jpg

44.jpg


---------- Post Zaktualizowany 17:28 ---------- Data pierwszego postu 17:25 ----------

i czym to zwalczyć?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Zrób proszę zdjęcie od spodu.
Może coś tam siedzi jakiś robak.
Tutaj nie stety nic nie widać.
Kompletnie nic.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Zrób proszę zdjęcie od spodu.
Może coś tam siedzi jakiś robak.
Tutaj nie stety nic nie widać.
Kompletnie nic.
Co by mu tam nie siedziało jak zapoda typowy srodek na robactwo np Karate to będzie miał problem z głowy.pozdro<peace>
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Co ja gryzie? Na liściach siedziało duzo malutkich czarnch robaków.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

rolnik22

Active member
Rejestracja
Maj 13, 2021
Postów
36
Buchów
0
Witam szanownych farmerów dzisiaj przyszedłem na spota obejrzeć dziewczyny i zastało mnie to co widać na zdjęciach powie mi ktoś co mogło wyrządzić takie szkody i jak zapobiec?

 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
518
te pogryzienia to po slimakach , czesto jedza nocami lub w deszczowe pory ogolnie mało ich widac ale sypnijcie snacola to zobaczycie ile tego tałatajstwa jest blisko plantów ....
snacol robi robote , daja rade tez miedziane tasmy lub inne formy miedzi w okół roślin
pozatym prysnac karate nie zaszkodzi
 

SwierzyJerzy

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2021
Postów
40
Buchów
18
Jesli macie slimaki w okolicy a nie macie slimakola to sól sie dobrze sprawdza, deszcz wyplukuje ale zawsze lepiej niz mają podgryzac, wypluwaja wnętrzności po styku z solą ??

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół