nasiona marihuany

AFowy ogrodek Inwigilatora

  • Autor wątku Usunięty 23746
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
:p hehe szkoda takie małe i już zaczynają kwitnąć to jest najgorsze,AF nie mają czasu na problemy,ale jakbyś wcześniej lepiej zadbał byłyby dużo większe :)

Pozdro
 

Bobby 6ixKiller

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
571
Buchów
9
ja swoje futruje azotem ile wlezie na wegu to znaczaco opoznia kwitnienie moim zdaniem
 
G

Gość

Guest
tak to mogę potwierdzić,ale zobaczymy co to będzie oby wyszło jak najlepiej :) nie ma jak swoje zioła.:zjarany:
 
U

Usunięty 23746

Guest
jak wczesniej pisalem nie nawozilem ich nigdy i maja 1,5 litrowe donice wiec dlatego te lowki takie malutkie:p Mysle ze gdyby dac im 5l i nawozy po 5-10g z krzaka by bylo tak bedzie 2-4g zakladam. Mimo to moge powiedziec ze sa bardzo smaczne, dzialanie fajne- srednia bomba i zachowane trzezwe myslenie, wiec palic mozna kiedy sie chce bez przypalu. Mozna kopcic od rana jednak pod wieczor czuc juz zmeczenie.

To kiedy kwitnie warunkuje światło a w AF geny, a nie azot, azotem wg mnie możesz wspomóc rozwój wegetatywny roślinki, a w przypadku AF NIE opóźnić kwitnienia, ale to moja teoria z forum, pozdro !
Tak to akurat wiem i jest to prawda. Afy kwitna kiedy przyjdzie na to pora i niema odwrotu. W 1 oucie mialem same Afy i podlewalem na weg "wiadrami" biohumusa i po miechu i tak kwitnely. Rok temu mialem regi i tez za bardzo o nie sie troszczylem w sprawie azotu. Mimo ze urosly wieksze to jednak zaczely kwitnac o miesiac pozniej niz powinny. Mimo to w przypadku af nawoz na weg zawsze zwiekszy plon i jest przydatny :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kissme

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2012
Postów
201
Buchów
0
To kiedy kwitnie warunkuje światło a w AF geny, a nie azot, azotem wg mnie możesz wspomóc rozwój wegetatywny roślinki, a w przypadku AF NIE opóźnić kwitnienia, ale to moja teoria z forum, pozdro !
 

Ineedmj2

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2012
Postów
151
Buchów
0
To kiedy kwitnie warunkuje światło a w AF geny, a nie azot, azotem wg mnie możesz wspomóc rozwój wegetatywny roślinki, a w przypadku AF NIE opóźnić kwitnienia, ale to moja teoria z forum, pozdro !


Mi tez wydaje się ze z tym azotem to bzdura co może mieć azot do tego jak kwitnie pyzatym jeśli już by to dało ci te 3dni? to ile to zmienia nawet nowe pietro sie nie zdąży zrobić nie zapomnijmy tez ze afy jeszcze sporo rosną jak kwitna:smokee:

Ja swoje faszerowałem azotem bo wyczytałem o tym opóźnieniu na forum i wcale giganty mi nie wyrosły :D zakwitły normalnie jakoś po 20 dniach
 

Rafik

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
317
Buchów
0
Akurat zarówno azot jak i oświetlenie opóźnia kwitnienie AF. AF to tylko mix z wcześnie dochodzącymi odmianiami. Ja swojego (DFxLR)xAK47 przymałem 24/0 z biohumusem i nawozem z pokrzyw po przez miesiąc nie zakwitł. Teraz przestawiłem na parapet, podlewam samą wodą, niedługo kupie planton k i mam nadzieje że trochę tego towaru wyjdzie.
 
U

Usunięty 23746

Guest
ja swoim afom w tym roku dalem 3x wieksza dawke azotu niz moglem dac zeby starczylo a jednak po miesiacu wszystkie sie okreslily. Zdaje mi sie ze moze zwiekszy to wielkosc rosliny ale nie opozni kwitniecia. Dodam przy okzaji ze wczoraj bylem na spocie i szok ze japie****e. Kolejny progres mysle ze 200-250%. Cala 1 partia pokazala wlosy i zrobione zostalo lst na tych mniejszych (z 1 partii). Tym wiekszym tez poprawilem lst. Zapodalem im także Biobizz Blooma i topmaxa. 2 partia juz odpowiednio wielka na biohumusa(zakretka pod planta) i asahi(1,5ml/l). Zrobilem zdjecia jednak usunely mi sie z z***anego kompa:sunny:.Niestety te 6 afikow co byly w kubeczkach splesnialy przez ulewy. Dosadzilem tam takze 10 LR z najwiekszych pestek mojej produkcji wiec mysle ze genowo pokaza klase i porobie ich troche na nast rok. Na poczatku tygodnia pojade tam znow cos porobić i zrobie foty. Naprawilem tez aparat w tele wiec jakosc bedzie lepsza, jak na pierwszych zdjeciach. Pozdro wariaty!:spalony:

---------- Aktualizacja posta 08-07-2012 19:38 ---------- Czas poprzedniego posta 06-07-2012 01:50 ----------

Wrzucam fotki. Od ostatniej wizyty poltora tygodnia. Progress jest jednak po deszczach zrobilo sie bagno:sunny: liscie troche oklaply i planty zwolnily chyba.
Disel Ryder 1

DR 2

WW 1

WW 2

Royal automatic

Royal AK

Royal AK 2:

Dwarf 1

Dwarf 2

Critical Jack

Anglematic

Razem


---------- Aktualizacja posta 21:35 ---------- Czas poprzedniego posta 19:38 ----------

Lowki przed i po scince:



4 planty razem

wysusze tera je naturalnie i powiem jak z moca i zapachem. No i smakiem bo bez nawozow pewnie bedzie za***isty:spalony:

---------- Aktualizacja posta 09-07-2012 22:59 ---------- Czas poprzedniego posta 08-07-2012 21:35 ----------

a takiej wielkosci sa planty z zamaskowanego spota. W tygodniu moze dostana pierwszy oprysk asahi i jakis konkretny azot.

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ineedmj2

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2012
Postów
151
Buchów
0
Ładnie lecisz :bounce: automaty całkiem przyzwoicie wyglądają trochę palenie z lowkow będzie zanim reszta pojdzie :harvest:
 

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
kolego rozumiem ze cisnienie miales le to trzeba bylo pania raczkowska je uspokoic a nie kosic niedojzaly krzak ale co tam jak na szybko potrzebne :D wiecej lisci niz topow chyba mi sie wydaje z tego lowka co ??
 
U

Usunięty 23746

Guest
No niestety zbitego topa to to niema ale nie ma sie co dziwic. Uroslo samo z siebie i i tak mnie zadowala moc. Co do tych Afow to porazka jednak sie okazala ze spotem. Po ulewach zrobilo sie bagno i planty zle to zniosly. Oklaply liscie i zaczely zolknac od dolu :sunny:. Po 3 dniach meczarni wyciagnelem planty z workami z ziemi. Mam nadzieje ze szybko woda opadnie z "donicy" i planty ozyja. Bylem ostatnio tam 5 dni temu i planty byly zdechle na ok 40%. Jutro pojade zobaczyc czy przezyly czy padly jednak jestem pozytywnej mysli. Czy jest mozliwe ze nawet te zolte liscie wyzdrowieja? Nigdy nie mialem problemu przelania.
 

Ineedmj2

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2012
Postów
151
Buchów
0
No niestety zbitego topa to to niema ale nie ma sie co dziwic. Uroslo samo z siebie i i tak mnie zadowala moc. Co do tych Afow to porazka jednak sie okazala ze spotem. Po ulewach zrobilo sie bagno i planty zle to zniosly. Oklaply liscie i zaczely zolknac od dolu :sunny:. Po 3 dniach meczarni wyciagnelem planty z workami z ziemi. Mam nadzieje ze szybko woda opadnie z "donicy" i planty ozyja. Bylem ostatnio tam 5 dni temu i planty byly zdechle na ok 40%. Jutro pojade zobaczyc czy przezyly czy padly jednak jestem pozytywnej mysli. Czy jest mozliwe ze nawet te zolte liscie wyzdrowieja? Nigdy nie mialem problemu przelania.


Przykra sprawa kolego tez mnie tak deszcze załatwiły ale na szczęście tylko na 1 krzaczku możesz podsypać dolomitem bo po kwaśnym deszczu często ph opada nie pozostaje Ci nic tylko czekać z tego co się orientuje pogoda ma się niedługo poprawić mam nadzieje ze wszystkie wyjdą z opresji


Mój pomidor miał jeszcze gorzej nie bagno tylko po prostu stał w wodzie :pl: wyszedł z tego ale ciągle mu coś nie pasuje do tej pory :D Ja po takiej akcji go przesadziłem
 
U

Usunięty 23746

Guest
no u mnie tez staly w wodzie praktycznie. Wykopalem kilka dolkow np 50 cm glebokosci to na 40 m stala woda w nich:S. A dolomitu raczej nie bo gdy bialy bagno bralem garstke ziemi i wyciskajac z niej wode badalem jej pH i bylo 7 albo wiecej wiec dokwasilem dodatkowo ziemie. Nie zasze jednak deszcze zakwaszaja. Mi sie ogolnie wydaje ze deszcze nawet neutralne maja pH i je trzymaja w okolicach 7 jednostek. Dzisiaj jade na spota nie wiem czy ostatni raz:( ale wrzuce fotki jak to wyglada). Mam nadzieje ze chociaz czesc przezyla ta masakre.:zjarany:
 

Ineedmj2

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2012
Postów
151
Buchów
0
Zobacz co się dzieje z moim zalanym plantem :D tera robi się czerwony ;p

Ft V
 
U

Usunięty 23746

Guest
Yooooo!!!!!! Myslalem ze to koniec outa i po zrezygnowaniu z growa w tym roku postanowilem jeszcze raz zobaczyc co tam na spocie. Mimo tego ze planty zostaly zalane w piz*u i na dodatek podrooslo pH(7+), po wyjeciu donic z ziemi i zakwaszeniu gleby odwiedzilem spota po 2 tygodniach by wiedziec czy to juz tatalny koniec czy moze jakis plant przezyl masakre, oczy wyszly mi na wierzch!!! Okazalo sie ze zabiegi "reanimacyjne" pomogly i roslinki dalej zyja. Mimo stresu i masakrycznego wygladu, planty rozwijaja sie dalej i wyglada to 3x lepiej niz sie spodziewalem! Co prawda polowa lisci wiatrakowych uschnela i musialem je obrewac mimo to reszta dala rade. Podczas tygodniowej kuracji podlewalem je woda z kwaskiem cytrynowym dla zbicia pH oraz dalem pozadna dawke nawozu na flo oraz troche azotu z powodu zoltych plantow(od przelania:sunny:). Tak to wyglada:

Potrojny glowny top:D










Zdjecia chu**we bo telefonem jednak w rl wyglada to naprawde apetycznie;>.Mogloby to wygladac i tak w ch*j lepiej jednak i tak ciesze sie ze panny przezyly moje bledy. Mam nauczke na nast rok- Nie sadzic w podmoklych terenach- chyb a ze donica stojaca na pow ziemi, oraz zaopatrzenie sie w porzadny pH metr do gleby. Za rok postaram sie wszystko sprostowac i od***ac porzadny grow bez pie****enia!!!pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół