nasiona marihuany

AFowy ogrodek Inwigilatora

  • Autor wątku Usunięty 23746
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 23746

Guest
Witam. Nie jest to moj pierwszy out ale fotorelacja pierwsza. Trochę pózno ale lepiej pozno niz wcale:)
W tym roku zdecydowałem sie na odmiany AF FEM. A mianowicie:
- 3x Royal Dwarf od RQS
- 3x Royal Bluematic od RQS
- 3x Royal Automatic od RQS
- 3x Royal AK od RQS
- 3x White Widow od Oriona
- 3x Diesel Ryder od GGS
- 3x Anglematic od Triton Seeds
- 3x White Snow od Tritoa
- 3x Critical Jack od Tritona
Do tego z gratisu 2x Big Berry od GGS
Zamowilem takze 3x Amnesia AK od oriona ale chyba odpuszcze sobie ja bo ponoc rosnie duza a niechce w tym roku wiekszych niz metr plantow:p. Wszystkie pestki od f2seeds.

Póki co narazie wysiewam 16 nasion (2x - Dwarf, Bluematic, AK, Royal Automatic, WW, Anglematic, DR, Jack). Reszte bede dosadzac w przeciagu miesiaca aby harvest miec luzniejszy:p Nasiona wszadzone na 4h do wody, pozniej poszly do kubeczków.


Dolki porobilem 10 litrowe dzielac na 2 czesci worek ziemi. Worka uzylem jako doniczki gdyz troche tam mokry teren. Ziemia uniwersalna Firmy Kronen z nawilzaczem(zauwazylem to przy kopaniu dolkow:p), wzbogacana wiec mam nadzieje ze sie dobrze spisze. Dodatkowo zmieszana z dolomitem i perlitem.




Zabezpieczylem sie takze przed zwierzyna. Zrobilem prowizoryczne ogrodzenie(nie powstrzyma ale moze zniecheci do przejscia np dzika). Paliki i sznur pomalowalem w 3 kolory zieleni zeby zlewaly sie lepiej z otoczeniem. do tego wkopalem dookola ogrodzenia polowki butelek zalane naprzemian silnym roztworem proszku do prania i anti-bissanem. Wrzucilem tez szmaty aby dluzej trzymaly zapach. Mam zamiar zastosowac jeszcze kilka metod w pozniejszym czasie(np wysmarowanie palikow ropa lub innym smierdzielem. Na slimaki standardowo ślimakol:pr:



Narazie tylko tyle. bede updateowal jak cos bedzie sie dzialo i wyjda z ziemi malenstwa. Pozdro!!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

delete

Guest
Zamowilem takze 3x Amnesia AK od oriona ale chyba odpuszcze sobie ja bo ponoc rosnie duza a niechce w tym roku wiekszych niz metr plantow.
Sadzisz w glebie więc możesz zapodac LST.
powodzonka życzę i dużo słoneczka ;]
 

wujek jedrek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2011
Postów
71
Buchów
0
Trawa jeszcze podrośnie i idealnie zamaskuje ogrodzenie. Świetny pomysł na zwierzaki. Nie wydepcz tylko ścieżek do spota to wszystko powinno dotrwać bez przypałów do końca. Z fartem.
 
U

Usunięty 23746

Guest
Tak. Ten płotek juz z daleko ciezko przyuwazyc:p Trawa jeszcze urosnie to pewne. Dookola rosnie pokrzywa wiec tez zwiekszy mase na wakacje. Z***alem tylko ze bezmyslnie podeptalem po zewnetrznej stronie ogrodzenia roslinnosc:zjarany: Ale odrosnie szybko:) . A ta Amnesie chyba tez posadze powyginam ladnie i bedzie gitara

---------- Aktualizacja posta 31-05-2012 15:25 ---------- Czas poprzedniego posta 27-05-2012 17:13 ----------

Witam mały upik.
Byłem dzisiaj na spocie i powolutku rozwija sie tam życie!
Co prawda jak na 5 dni to slabo, ale bez kielkowania trwa to dłużej:
1 roslinka na powierzchni White Widow:

Tutaj dopiero wychodzą na świat:


A ta wkrótce sie narodzi:


A to Low Ryder z pestek z tamtego roku. Niestety meszczak wiec odpada. Gdy odwiedze spota Lowowego porobie pare fotek i wrzuce. Sry za jakosc:




Wrzuce tez wkrotce zdjecia super tajnego spota, ktory ogarnialismy z kumplem karczujac dżungle ;S. Pojdzie tam 6 pestek Reg out mix od Virus seeds i moze kilka afow (nasiona sa kumpla ja bede pomocnikiem-wspolgrowerem i wrzucal tu ssy)

---------- Aktualizacja posta 19:59 ---------- Czas poprzedniego posta 15:25 ----------

Bylem także na nowa wykarczowanym spocie. Mnostwo krzakow i chwastow do wyciecia sporo roboty ale bylo warto. Oto foty:
krzaki na 1 planie maja ponad 2m

Wewnatrz: Wczesniej rosly tu takie pokrzywy jak te na koncu obrazka i krzaki jak te po bokach:)

Pozostaly tylko lodygi po wiekszych krzaczorach

Krzaki bardzo geste nic niewidac nawet swiatlo nieprzechodzi przez kilkumetrowa sciane

Z wycietych krzakow i galezi zrobilismy ogrodzenie(w sumie niewiadomo przed czym ale niebylo co z nimi robic^^. Dodatkowo zaslaniaja spota od wewnatrznego wejscia ktore jest rownie dobrze ukryte jak spot

A tak wyglada to z góry.


Jak oceniacie tego spota bedzie wystarczajaco swiatla? pierwszy raz robie na ograniczonej przestrzeni. Regi beda tam rosly bez treningu aby zyskac wiecej swiatla. Pzdr:spalony:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

rudy10218

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
170
Buchów
0
malom swiatla moga miec rano i wieczorem ale mysle ze powiinno byc git
miejscowki dobre ogarnoles powodzenia
 
U

Usunięty 23746

Guest
dzieki, co do zdjec to na nich niewidac tego ale swiatla jest duzo wg mnie ponad 10h dziennie bedzie (jak planty troszke wyrosna)

Tyyy po 1 szacunek za ochrone miejscowy, postarales sie, po 2 primo szacun za 2 sppota w ch*j dobrze zakamuflowany, fart z Toba do :harvest: Bede zagladal pZDR:spalony:

Dzieki wielkie za wsparcie, i licze na pomoc od kazdego kto moze jej udzielic gdyz musze wiele się jeszcze nauczyc z praktyki:p. W tym roku wloze jeszcze wiecej serca w grow dla wiekszej satysfakcji wlasnej i ogladajacych ta fotorelacje. Z fartem Panowie!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Tyyy po 1 szacunek za ochrone miejscowy, postarales sie, po 2 primo szacun za 2 sppota w ch*j dobrze zakamuflowany, fart z Toba do :harvest: Bede zagladal pZDR:spalony:
 

Kleszczyk

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2011
Postów
81
Buchów
0
Zapowiada się dosyć ciekawie, będę zaglądać! z fartem :zjarany:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Witam. Dzis odwiedzilem spota z Lowami wiec jak obiecywalem wrzucam ss.
Lowki maja 4-5 tygodni, wysadzone w 1,5l butelkach w ziemi uniwersalnej. Dolomit dopiero dodany na wierzch:freak:. Nigdy nienawozone i prawdopodobnie nawozone nie beda. Zawsze pare gram natury bedzie:p Oto one:








W nastepnym tygodniu wrzuce fotki wysadzanych afow. Z fartem!!!

spot w tych chaszczach za***iasty! Już wyobrażam sobie tam 3 metrowe krzakusy! Tylko czym ty ta fote robiłeś z góry?? ;> grubo lecisz podoba mi sie. będę zaglądał. Bless
Uwierz niechciałbyś wiedzieć bo to bylo prawie samobójstwo:D ale musialem to ujac z gory
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

delete

Guest
spot w tych chaszczach za***iasty! Już wyobrażam sobie tam 3 metrowe krzakusy! Tylko czym ty ta fote robiłeś z góry?? ;> grubo lecisz podoba mi sie. będę zaglądał. Bless
 
U

Usunięty 23746

Guest
witam. Bylem dzisiaj na spocie i sie kapeczke wk***iłem.Niedosc ze calutki zmoklem to okazalo sie ze z ziemi wyszly dopiero 4 roslinki z czego jedna schorowana jakas(wysadzone 26 maja). Reszta co prawda zaczyna leniwie sie odgrzebywac z ziemi ale jak dla mnie cos zas dlugo to trwa. Niewiem czy moze ta ziemia wzbogacona cos im nie pasi. Do nast polowy nasion dam normalna uniwersalna i wykielkuje je przed posadzeniem. Kilka fot:sunny:


ta troche pokrecona:

i ta marniutka

Reszta roslin jest mniej wiecej w takim stanie jak te:


Jak myslicie powinienem sie zaczac przejmowac tym ich opie****aniem sie?:D

---------- Aktualizacja posta 08-06-2012 12:30 ---------- Czas poprzedniego posta 04-06-2012 14:57 ----------

witam. Maly upik. Bylem na spocie i troche mi ulzylo. Wkoncu rosliny wydostaly sie na powierzchnie. 3 planty dopiero ledwo co ale tez pokazaly sie. Tamten chorutki tez zzielenial. Jak dla mnie na 2 tygodnie czasu to b. slabo ale zobaczymy co sie bedzie dzialo. mam nadzieje ze nie zaczna za tydzien lub dwa zaczna kwitnac:D
W razie co dam im wiecej azotu zeby bardziej poszly w gore. Kupilem tez Asahi SL, spradze czy czyni takie cuda jak mowia. Tak to obecnie wyglada:


A ta jakas fioletowa jest. Pierwszy raz taka widze. Myslicie ze jest zdrowa czy cos ja dopadlo?


Za kilka dni dam fotki lowkow. Bylem wczoraj ale nierobilem zdjec ale ladniutki progres mimo pogody zrobily. Z fartem!:spalony:

---------- Aktualizacja posta 11-06-2012 12:51 ---------- Czas poprzedniego posta 08-06-2012 12:30 ----------

witam dzisiaj znów byłem na poletku i idzie to coraz lepiej. Dorobilem tam jeszcze 14 dolkow. Razem jest 30. Niebawem przesadze roslinki z kubeczkow do dolkow, a za moment zaczne kielkowac pozostale nasiona. Na chwile obecna wyglada to tak

Roslinki ktore coraz szybciej rosna:

Ta najwieksza chyba podgryzaja przedziorki. Mam racje?

Najmniejsza jak narazie wyglada tak (Bluematic) ogolnie slabo one rosna nasionka byly wielkosci gorczycy-.-

Narazie all. Nast fotki afow wrzuce jak beda juz w miare wygladaly.
Wybiore sie jeszcze dzisiaj na poletko z Lowkami i dorzuce fotki. Pozdro!

---------- Aktualizacja posta 12-06-2012 13:50 ---------- Czas poprzedniego posta 11-06-2012 12:51 ----------

Znowu fotki Lowkow. Jak dla mnie w 11 dni zrobily dobry progres pomimo braku nawozow. Wszystkie lowki pokazaly plec i babek jest lacznie 7. 8my okazal sie meszczakiem i mam zamiar porobic znow nasionka w tym roku. Foteczki:






Narazie tyle. Wrzucilem tez dzisiaj ostatnia partie nasion na wate (i zawsze juz tak bede robic:D) wiec bedzie wiecej okazow do fotografowania, ale to za miesiac dopiero:sunny:. Narazie bede wrzucal fotki jak cos sie bedzie dziaalo albo przy***ie progres. Cya!:spalony:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
stary ladnie mysle ze zobi sie duzy top?:D nie mialem jesio ale juz rosna w plenerze 3 szt one sa takiekarly ogolem czy tobie poprostu takie male urosly?:D
 
U

Usunięty 23746

Guest
One sa takie male ogolem, ale rok temu mialem troche wieksze bo nawozone. A czy spuchnie mocno to niewiem ;p zobaczymy ile wyciagnie z ziemi mocy

---------- Aktualizacja posta 17-06-2012 15:52 ---------- Czas poprzedniego posta 12-06-2012 17:54 ----------

siemano. Z racji tego że byłem na spocie postanowilem porobic pare fotek.
Sprawa wyglada tak. Z 16 posadzonych w 1 partii zostalo 15(bluematic nie przezyl. Kiepskie chyba nasionka bo byly malutkie). Reszta ma sie dobrze. jedne lepiej jedne gorzej. Zrobilem wszystkim porzadny oprysk na przedziorki bo sk***ysyny juz mi sie do plantow dobieraja. Opryskalem takze okolice plantow , dosypalem wiecej środku na slimaki i podlalem delikatnie biohumusem forte. Kielkowana partia juz polowa na powierzchni a polowa wygrzebuje sie wiec mysle ze one beda szybko zapie****ac. Oto najwieksze okazy jakie do tej pory tam rosna:





Progres jak widac coraz szybszy wiec nastepny up gdzies za 1-2 tygodnie.
A tak wyglada najmniejsza suka z 1 partii:freak:

 

forumowa dziffka

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2012
Postów
285
Buchów
0
za bluze MMA i a 2 spota masz bucha:)
Narazie wszystko robisz dobrz wiec nie ma sie do czego przyczepic
 
U

Usunięty 23746

Guest
Witam. Po 5 dniowej przerwie znów odwiedziłem spota. Druga partia roślinek radzi sobie nieźle i do ziemi poszło dzisiaj 10 plantów. Pozostałe 6 ledwo wyszły na powierzchnie i obawiam sie że 2 z nich przez ostatnie ulewy zgniły:freak:. 1 partia zaskakuje coraz mocniej przyśpieszajacym progressem, co mnie bardzo cieszy. Podlalem ja także porządna i chyba ostatnia dawka biohumusa. Razem z druga partią dostały jeszcze porzadny oprysk z Asahi. Najladniejsze panny z 1 partii:






Pozostale sa mniej wiecej o polowe mniejsze niz ta najwieksza. Wrzuce niedlugo pare fot lowkow jak sie wybiore (1 topek juz przetestowany i zapowiada sie wysmienicie:spalony:). Wrzuce tez niebawem regi z zamaskowanego spota kolegi. Narazie tylko tyle, PEACE!!!

---------- Aktualizacja posta 27-06-2012 18:27 ---------- Czas poprzedniego posta 22-06-2012 15:23 ----------

kilka dzisiejszych fot Low Ryderkow. Jak na brak nawozów i 1,5l donice zadziwiaja mnie. Niektóre pachną świeżym skunem z mocna nutą owoców.








A tak wygladaja planty z kolegi spota. Maja ponad 2 tyg. z 9 zostalo mu 5 gdyz sarna wlazla se tam naszym wejsciem i zostawila patyczki:sunny:. Wejscie jest juz calkowicie zagrodzone wiec mamy nadzieje ze te 5 co zostalo dotrwaja do konca (niby 2 af 3 reg)




Jutro albo pojutrze jade tez na swoje afy mam nadzieje ze bedzie dobry progres i zrobie juz jakies lst. Jak cos bedzie do pokazania dorzuce fotki. Powoli sie to rozkreca:spalony:

---------- Aktualizacja posta 28-06-2012 14:59 ---------- Czas poprzedniego posta 27-06-2012 18:27 ----------

witam. Bylem na spocie głównym i znow mile zaskoczenie!. W 6 dni zdaje mi sie ze planty podwoily mase! Mysle ze to zasluga Asahi bo pierwszy raz widze tak duza zmiane. Druga partia rosnie a tamte 6 w kubeczkach chyba nie wyjda na powierzchnie. Dzis zrobilem znow oprysk Asahi (1,5ml/1l) pod dorodniejsze planty dolalem tez po nakretce biohumusa. Najwiekszy af- WW pokazal wloski:spalony:. Plantom ktore juz mialy ponad 3-4 pietra za***alem dodatkowo lst bo widze ze odrosty pragna swiatla. Tak to wyglada:
kwitnąca WW



Reszta:







Część poletka:


https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-292038

---------- Aktualizacja posta 30-06-2012 21:31 ---------- Czas poprzedniego posta 28-06-2012 14:59 ----------

A tu pierwszy dojrzaly topek Lowka do spalenia. (1 lowka juz skosztowalismy w ramach doświadczen nad moca. Jednak wyniki badan nie byly rewelacyjne- przedwczesnie sciety).


Obrany absolutnie z listeczków
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół