nasiona marihuany

Czy wyczuje to pies ?

Wyszukiwarka Forumowa:

kobba120

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2009
Postów
57
Buchów
0
Ważne pytanie, czy jeśli wsadzię woreczki z weed'em do woreczków kawą tak, że kawa jest do okołoa trawki, dam to do pudełka hermetycznego (taki typowy na kanapki, czy np.: "jak żona daje do pracy") obsypię to pieprzem: zmielonym i w tych kulkach czy granulkach i dodam pare kropel sosu tabasko, to pies ma szanse to wyczuć jeśli jadę przez granicę? A konkretniej granice polska/czechy/austria/włochy ? proszę o jak najszybszą odpowiedź i dziękuję z góry ;D
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Ale jaki pies ten na 4ch lapach czy ten w czopce na 2ch?<joint>
Jak lecisz autem i wpakujesz to jeszcze miedzy kosmetyki to moze byc to spore utrudnienie...obilo mi sie o uszy ze pies potrafi rozroznic kilkatysiecy nut zapachowych wiec tak czy siak ten na 2ch nogach moze otwozyc twoja sniedaniowke i dac temu na 4ch do sprawdzenia...
 
G

Gość

Guest
Maskowanie zapachu nic nie da gdy masz do czynienia z wyszkolonym czworonogiem. Zioło musisz zamknąć hermetycznie a następnie zniwelować zapach który jest na pakunku, ubraniach itd, ale to masz już opisane w artykule wyżej z tego co pamiętam. A autokar to chyba stosunkowo bezpieczny środek transportu jeśli o te sprawy chodzi, tak mi się zdaje.
 

Kushadelic

Member
Rejestracja
Mar 7, 2012
Postów
20
Buchów
1
wsadz w mięso, najlepiej w kiełbase to jak pies wyniucha to bedzie wiadomo ze kiełbaskę wyniuchał a nie szity ;)
 
G

Gość

Guest
Jezdziłem 2 razy autokarem za granice( Hiszpania i Francja) i ani razu na żadnej granicy nas niezatrzymywali. Tak jak ktos powiedział autokar jest stosunkowo bezpieczny.
 

JaraczSquna

Active member
Rejestracja
Sie 5, 2013
Postów
43
Buchów
0
Kupujesz duze sloiki z nutella, wybierasz troche, szczelne worki z weedem wrzucasz do sloika. nagrzewasz to co wyciagnales, zalewasz sloik folie zaklejasz klejem(super glue) zakrecasz i nie ma bata zeby wyczul :)
 

JaIMojaZona

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2009
Postów
152
Buchów
1
image.jpg

Za wykopanie tego tematu z czeluści forum, niniejszym uroczyście wręczam Ci złotą łopatę!
Gratulacje!
 

Beret

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2014
Postów
146
Buchów
0
Odkopany czy nie, patent wydaje się być za***isty (i jeszcze nutella na gastro zostaje).
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
image.jpg

Za wykopanie tego tematu z czeluści forum, niniejszym uroczyście wręczam Ci złotą łopatę!
Gratulacje!
Groźny diler wykryty
Najpierw piszesz w swojej fotorelacji że podlewasz hehehuane domestosem i kombinujesz coś z miodem a teraz postujesz w tym watku. No ładnie... Jak tam baka z tamtego roku? Seba, mati i siwy zadowoleni?
 

Rumek1354

New member
Rejestracja
Lis 17, 2015
Postów
2
Buchów
0
odświeżę i z troche innym pytaniem, może ktoś wie a czy piesek czuje powietrze przepuszczone przez filtr węglowy ???
 

Greenhillx

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
434
Buchów
0
Z bliska napewno wyczuje,psy szkolone do tego są prze***ane.Nie wiem z jakiej odległości miał by wyczuć ale...Wyczuje napewno po jednym dniu nawet jak miałeś coś do kopcenia w kieszeni w ubraniu.Miałem styczność z takim psem jak i również i treserem.Cuda potrafi psi kinol.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół