nasiona marihuany

problemy z 2x 400w hps cool tuba z chłodzeniem

Wyszukiwarka Forumowa:

pekinek22

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2010
Postów
51
Buchów
0
Witam mam taki problem z oswietleniem wiec tak
podlaczylem UKŁAD ZASILAJĽCY ELEKTRONICZNY DIM 400W HPS,MH ELEKTROX do ŻARÓWKA HPS 400W GIB Flower Spectre XTREME (kwitnienie) wCool Tubie
oczywiscie temperature mialem za wysoka w boxie wiec zalozylem chlodzenie do lampy i po zalozeniu chlodzenia dzioeje sie cos dziwnego z oswietleniem w coo tubie mam dwie zarowki po 400w i na przemian zaczynaja gasnac jak jedna swieci to druga gasnie ja je wylacze i wlacze o swieca obie i po rozgrzaniu jedna gasnie jak ta co zgasla wylacze z kontaktu i wlacze o sie zapali i druga zgasnie moze to wina kabli bo mam dlugie okolo 5 m ale jak robilem pomiary bez chlodzenia to lampy nie gasly wogole
mial moze ktos podobny problem
wentylator do chlodzenia to wentylator kanalowy 160mm 305m3/h

pozdrawiam
 

RobRoy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2009
Postów
667
Buchów
1
Dwie żarówki podłączone pod jeden układ zasilający? To jakiś zasilacz dual?
 

pekinek22

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2010
Postów
51
Buchów
0
kazda zarowka ma oddzielny zasilacz 400w i zarowki tez 400w
dodam jeszcze ze skrocilem kable i dalej to samo
zauwazylem jeszcze ze w momecie kiedy zarowka sie wylancza to w tym samym czasie dotknalem to tak jakby prad mnie kopnal jeszcze sprawdze czy przy gwincie od zarowki nie ma jakiegos przebicia

---------- Post added 25-05-2012 at 09:40 ---------- Previous post was 24-05-2012 at 17:31 ----------

dalem rade naprawic wina byl wypiety kabel przy gwincie od zarowki gdzie dotykal oprawy metalowej od cooltuby i robilo sie zwarcie narazie swieci bez zadnych awarii i nie ma zadnych przebic
cooltuba 140cm stoii juz pionowo i bedzie fotorelacja z systemu vertical
dzieki i pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół