nasiona marihuany

Dekstrometorfan (DXM, Acodin)

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
w przciwienstwie do ciebie ja pamietam wszystko tylko za bardzo tego nie rozumiem.

***
DXM jes to substancja psychoatktywna dzlalajaca psychodelicznie, faza cechuje sie halucynacjami wzrokowymi i sluchowymi, zmiana percepcji, odczuwanie innej grawitacji ;] na pierwszy raz zaleca sie nieprzekraczanie dawki 150mg z bowodu moznosci bycia uczulonym na DXM, jezeli faza bedzie pozytywna to nastepnym razem mozna siegac po wieksze dawki ale z ostroznoscia tzn biezemy od poczatkowej dawki 150mg za 2tyg biezesz 300mg za nastepne 2tyg 450mg nastepnie 600mg potem 900mg... nie nalezy przekraczac dawki 1500mg z powodu uzyskania efektu przedawkowania czyli smierci, DXM nalezy barc nieczesciej niz 1 na 2tyg.

Wazne info czytaj zanim wezniesz!!! http://www.hyperreal.info/drugs/go.to/art/208

Acodin w tabletkach, ok 5zl 30tab. po 15mg jedna tab. 450mg razem.
Milej podruzy ;]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jadłem dxm tak:

1dzień : 150 dxm o 7 rano, laaaajt i chęć na rzyganie 300 dxm + thc, no odrazu lepiej, choć czegoś mi tu brakuje
2dzień : 600 dxm, no ku**a, myjąc włosy zachlapałem się cały i zastanawiałem się- po chOj ja to robie, to takie ludzkie, całe to dbanie o higienę. Siedziałem ze znajomym do 1 w nocy i słuchaliśmy o Katowicach. Kupa prześmiewczych komentarzy nt. mediów Było zabawnie
3dzień : 900 dxm, motyw życia i śmierci, samobójstwa, cmentarzy, kościołów. Coś jak bad trip, ale strasznie nurtujący. Wizji raczej nie miałem, czarne halucynacje przy pomocy wyobraźni przypominające ludzi, zwierzęta lub nic hehe. Chcę to powtórzyć za jaaaaaakiś czas.
 
R

Rider

Guest
sleja, za czesto jesz to ku**a, traktuj ten zwiazek jako magie, najlepiej raz na dlugi czas pie****nac 900mg, uprzedzajac to dobrym nastrojem i samopoczuciem, przypalic tez mozna ale dopiero przy zejsciu, ba sam mialem troche za mocno.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ostatnio jadłem to w wakacje (wcześniej dość często) i narazie mnie do tego nie ciągnie. Najlepszy efekt uzyskałem po 600 mg DXM, dopalone gałą zielska i po spaleniu trochę suszu z salvi. Efekty nieziemskie - wyjście z ciała, podróże w czasie, bycie Bogiem, wcielanie się w napotkane istoty i wiele, wiele więcej...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja zjadłem 300mg i miałem mega jazde jakbym był napity z 1l na łeb ale haloonkow nie mialem.... musze to powtórzyc bo sa fajne dziury w glowie :D nastepny razem zarzuce 600mg czyli 40 tapsów :D
 
R

Rider

Guest
haluny wzrokowe mialem po 900mg w zaciemnionym pomieszczeniu... jest zasada musisz sie odpowiednio przygotowac, wlaczyc i wczuc w faze, haluny gwarantowane, u mnie sie ta zasada sprawdza.
 

Lasot

Member
Rejestracja
Mar 6, 2006
Postów
10
Buchów
0
powiem tak.... buteleczka mi nie wystarczyła... miałem po niej tylko taką troszke zeczywistośc zachwianą.... następnego dnia kupiłem sobie paczke tabletek... (30 sztuk) 450mg DXM.... nie powiem wam jak wykręca samo DXM bo ja jeszcze do tego wypiłem gałe muszkatołową...:| ale wzięte razem 30 tab i wywar... kończą sie największym tripem jaki miałem w zyciu... :| miałem haluny... cieszyło mnie wszystko nawet podniesienie ręki do gory :D leżac w łozku miałem uczucie .... jak by... moje loze falowało a ja razem z nim ( to nie zart DXM wpływa na osrodkowy układ nerwowy... wiec naprawde sie czuje jak by łozko falowało)... potem moje lozko kręciło sie w kolko.... to tez czułem... a potem jak młot w wesołym miasteczku... potem widziałem kolege... ktory mi to polecił.. wołałem go ale mnie nie słyszał (szedł po wyobrazonej sciezce pod moją kołdrą:D) wiec zadzwoniłem komorka (do tej pory ma ze mnie zlewy :D) potem mam taka sporawą dziure we łbie więc wam nie opowiem :D........ ogołem ma sie silną euforie.... wszystko faluje... mozna usiłowac chodzic ale nie wychodzi to najlepiej choc jest zajeeeebiscie przyjemne.... chodzi sie jak robot... myslisz sobie gdzie chcesz dojsc a ciało kieruje sie tam samo... nie zgrabnie ale kieruje :/
ogolnie zeby opowiedzie wam wszystko mosiał bym napisac strasznie duuuzo... bo jest o czym... w sumie gorąco polecam DXM ... :D
NIezle was powinno wykrecic...
POnoc u niekrorych występują po zazyciu jakies sensacje zołądkowe ale u mnie tego nie było ... :)
 
R

Rider

Guest
acodin nie jest na recepte. Farmaceuta jednak moze zazadac recepte, ruszyla akcja o informowaniu farmaceutow o wlasciwosciach narkotycznych danych lekow i przestrzegania sie przed sprzedaniem ich pontencjalnemu podejrzanemu...
Ja mam taki sposob ze... troche przypalowo jest kupowanie wiekszej ilosci niz jednej paczki [moze sciemiac ze na zapas ;) ] wiec kupuje opakowania w oddzielnych aptekach [czasem mozna zauwazyc ruznice cenowe ;p ] ...gdy farmaceta zapyta o recepte mowie ze lekaz mi poleci to na kaszel i powiedzial ze recepty nie trzeba... w tedy farmacelta siega do spisu sekow na recepte i ogulnodostepnych, z zawstydzeniem przyznaje ci racje, sprzedaje lek, ty zas zadowolony idziesz, i namietnie wpie****asz, tych co to biora i tego niewidzieli... jak juz faza zlapie to polecam przeczytac ulotke dolaczonom do opakowania dzial "przedawkowanie" ;]
[you:879e7f55b1] pozdrawiam ;]
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
DXM - jazda i chore filmy - dziury w głowie - księżycowa grawitacja - PIJANI POWIETRZEM
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Do czego można porównać fazę po dxm? Do grzybów? Salvii?? Ile trwa jazda po dxm?
 
R

Rider

Guest
DXM jest wyjatkowe jak kazdy inny psychodelik.
Mysle ze ruznice w fazie po tusidexie a po acodinie maga wystepowac, przedewszystkim przez substancje wspomogajace [czytaj informacje na ulotce dolaczonej do opakowania lub zkataktuj sie z lekazem lub farmaceltom]
Wiem ze nic nie wiem na ten temat, mysle.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nie nie nie. Różnica polega na tym ile i w jakim czasie DXM dostanie się do krwioobiegu. Kupa dxm w zoladku przez jakiś tam enzym zmienia się w DXO, przez co mamy problemy z żołądkiem w czasie tripu. Zapodanie DXM w du*ę zapewni bardziej psychodeliczny trip, bez dolegliwości żołądkowych.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Różnica między Acodinem a Tussidexem jest taka, że Acodin w żołądku rozpuszcza się stopniowo, przez co faza wchodzi bardziej powoli i występują mniejsze dolegliwości żołądkowe. Przy Tussidexie po rozpuszczeniu kapsułki cały płyn wchłania się o wiele szybciej, dzięki czemu od razu wchodzi o wiele większa bomba. Nie każdy jednak potrafi wtedy utrzymać zawartość żołądka - dlatego ja osobiście preferuję Acodin.

Co do zapodawania DXM dojelitowo to odradzam. Była na ten temat rozkminka na smartshop forum i jakiś gość dał raport - poodparzane jelito i jakieś inne dolegliwości...

Można przygotować jeszcze tzw. DXM freebase, do palenia. Słyszałem, że faza jest mocniejsza, trwa krócej, ale strasznie niszczy płuca. Jeśli ktoś to palił, to fajnie było by, gdyby podzielił się doświadczeniami.
 

Bito

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2005
Postów
54
Buchów
0
Acodin...probowalem dwa razy i dziekuje...za pierwszym razem wciolem 15 plkus jakis alko....wkrecalo mi sie dobre dwie godziny...jak juz nadeszla faza to niewiedzialem oco chodzi....lezalem na lozku machalem rekoma i obserwowalem sufit...ciezka bania powyginalo mnie strasznie....za drugim razem z 3 kumplami zjedlismy po 15-18szt...oni jedli pierwszy raz...jeden zygal i mial chu**wa banie....drugi mial dobra banie ale slaba bez efektow ubocznych...ja natomiast mialem kilka godzin osterj jazdy...smiech ze wszystkiego ogolnie jak by mi sie dropsy caly czas wkrecaly czy cos takiego....

Szczerze mowia to niepolecam...wiecej tego niewezme...
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Raz miałem źrenice o średnicy jakichś 2mm jak gural w teledysku "drewnianej małpy rock" a raz wielkie naprawdę duże nigdy u siebie takich nie widziałem...w każdym razie DXM powinno się brać tylko w piątki :D piątek to faza sobota 50% tej fazy co dzień przed a niedziela muł...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół