nasiona marihuany

Szałwia Wieszcza (Salvia divinorum) - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

herbatkafajna

New member
Rejestracja
Maj 20, 2012
Postów
1
Buchów
0
Siemka.

Chciałbym wraz z kolegą zasadzić sobie Szałwię i mam teraz do was parę pytań :

  1. Jaką odmianę mamy wybrać szałwi którą się pali: Szałwia Wieszcza, Boska , Czarownika (Jesteśmy początkującymi)
  2. Czy po własnej czystej szałwi będzie faza , czy każda szałwia którą kupowałem była z "czymś"
  3. Skąd możemy nabyć nasionka Szałwi
  4. Jak podlewać , sadzić ogólnie , kiedy ścinać itp. (Pierwszy raz to będziemy robić)
[edytowalem nazwe tematu #tg]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

delete

Guest
Siemka.

Chciałbym wraz z kolegą zasadzić sobie Szałwię i mam teraz do was parę pytań :

  1. Jaką odmianę mamy wybrać szałwi którą się pali: Szałwia Wieszcza, Boska , Czarownika (Jesteśmy początkującymi)
  2. Czy po własnej czystej szałwi będzie faza , czy każda szałwia którą kupowałem była z "czymś"
  3. Skąd możemy nabyć nasionka Szałwi
  4. Jak podlewać , sadzić ogólnie , kiedy ścinać itp. (Pierwszy raz to będziemy robić)
1. O ile się nie mylę, to jedno i to samo :D
2. Normalnie dostajesz koncentrat. Ja bym raczej to żuł, bo paląc niewiele zdziałasz moim zdaniem. Na pewno mniej niż z koncentratami.
3. Ta roślinka bardzo rzadko wydaje nasionka nawet w naturze, postaraj się o sadzonkę (jest nawet na forum fotorelacja z salvią).
4. JW. Poszukaj opracowań po angielsku, odwiedź fotorelację na naszym forum.
Z fartem!
 

digitalHC

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
143
Buchów
1
1. O ile się nie mylę, to jedno i to samo :D
2. Normalnie dostajesz koncentrat. Ja bym raczej to żuł, bo paląc niewiele zdziałasz moim zdaniem. Na pewno mniej niż z koncentratami.
3. Ta roślinka bardzo rzadko wydaje nasionka nawet w naturze, postaraj się o sadzonkę (jest nawet na forum fotorelacja z salvią).
4. JW. Poszukaj opracowań po angielsku, odwiedź fotorelację na naszym forum.
Z fartem!

1. tu masz racje,
2.nie koncentrat a ekstrakt, i nie zuj go tylko pal z fajki wodnej najlepiej przy uzyciu zapalniczki zarowej, jak sobie receptory na salvinorium a wyrobisz i same liscie cie beda kopaly,
3.nie ma nasion tylko sadzonki, [wydaje nasiona ale nie kielkuja #tg]
4.rosline trzymasz normalnie w domu lub latem, wiosna na zewnatrz, nie musisz miec lamp, nie sadzisz bo masz juz sadzonke, nie scinasz tylko wykorzystujesz liscie, albo te ktore same odpadna albo scinasz od czasu do czasu.

Jak chcesz sie brac za SD to pierw troche o niej poczytaj bo to nie jest ziolko i mozesz sie bardzo niepozyywnie zdziwic jak sobie jej skosztujesz..
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół