nasiona marihuany

High Head's Outdoor 2012 - Czyli prawie jak na Jamajce

Wyszukiwarka Forumowa:

ZłyRolnik

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2012
Postów
73
Buchów
0
Ale ładnie to wygląda .. Leci buch .. i mam prośbę czy mógłbyś zajżeć do mnie i powiedzieć czy moja duża juz kwitnie .. tam jest taka jedna fotka szczytu .. Pozdrawiam ..:spalony:
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Kozackie krzaki , sam mam automata mniej wiecej w tym samym wieku co twój HH , jak pogoda nam dopisze do dojdzie .

pozdro :harvest::spalony:
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Bardzo wczesny trafil ci sie ten DP
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
Tak, durban kwitnie już ponad miesiąc. Jego historia jest dosyć dziwna. Wygrzebałem 3 pestki z palenia od znajomka który handlował durbanem. 2 okazały się hermami a ta już miała zostać spisana na straty a jednak udało jej się. Chciałem zapytać, czy pryskanie nawozami (canna boost) może zwiększyć ryzyko na pojawienie się pleśni? Pryskać już profilaktycznie miedzianem? Zapraszam do komentowania i oceniania.​
 

kissme

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2012
Postów
201
Buchów
0
Siemanko, też ładnie lecisz ;)/ co do miedziana ja już zrobiłem 2 opryski, robie regularnie co tydzien. Powodzenia do :harvest:
 
D

delete

Guest
Siema, więc jestem :D
Ja robię już opryski topsinem i amistarem, na zmianę. Myślę, że to mało prawdopodobne aby opryski nawozowe same w sobie przyprowadziły pleśń do Twojego ogródka. Sprawdź, czy Twoje środki ochrony można mieszać z opryskami nawozem (i to samo co do nawozu). Powodzenia!
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
Ok, w takim razie mam pytanie. Czy robił ktoś kiedyś mieszanke canna boost + topsin? Szukałem podobnego wątku na forum, nie znalazłem. Z góry dzięki za odpowiedzi. :freak:
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
Siema wszystkim. Mam dobrą nowine. Holland's Hope zaczął kwitnąć. Powiedzcie mi, czy on w ogóle ma szanse dojść? Kupować ripen?
 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

no pewnie ja mysle ze 7 tygodni to optymalny czas kwitnienia. Pod koniec wrzesnia bym stawial zbiór o ile pleśń sie nie chyci. :harvest::harvest:
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
Rośliny ostatnio dostały profilaktyczny oprysk topsinem, kiedy go powtórzyć? :spalony: Wrzesień u mnie wg prognoz pogody zapowiada się bardzo słoneczny. Dziś/jutro upadate. Pozdro
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
Siema wszystkim. Nie będę sie rozpisywał, napisze tylko wyniki:
Durban poison 127g
Passion#1 równe 300 gietów
Holland's hope jeszcze nie doszedł ale za niedługo robimy scinke z powodów pogody. Jest najwiekszy i liczymy na pół klocka :)
 

high head

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
72
Buchów
0
Dawno mnie tu nie było. Outa uważam za srednio udanego, wszystkiego wyszło ok 800- słabo otrymowanego. Trochę błędów, w tym sezonie mam nadzieję na lepszy wynik.
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół