nasiona marihuany

Durban Poison + Ultraviolet Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

essey

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2008
Postów
243
Buchów
0
najwazniejszy jest obieg powietrza i wg mnie lepiej w chłodniejszym miejscu (5`C do 10`C) i troszke dluzej:spalony:
 

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Bardzo ładnie gratuluje wyniku. Mam pytanie czy twoj durban ma działanie jakby psychodeliczne? Bo miałem w tym roku 3 tylko jeden wykazał takie działanie.
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Niestety jeszcze nie sprawdzałem działania, jak sprawdzę to dam znać.
 
G

Gość

Guest
Piękny DP gratuluje.
Też chętnie spróbuję w przyszłym roku.. Wyrósł coś ponad to 180 cm?
z góry dzięki za info - ułatwi mi to szukanie spota dla niego :)
pozdro
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Jakby tak patrzeć po łodydze to miał jakieś 2,5 metra, a tak na wysokość to jakieś 2 m.

---------- Aktualizacja posta 10-11-2012 14:47 ---------- Czas poprzedniego posta 05-11-2012 21:53 ----------

Działanie rewelacja, lekko psychodeliczne, ale ogólnie się z barcholem nieźle uśmiałem. Jestem zadowolony bo właśnie chciałem aby była po tym śmiechawka i jest. W sumie to spaliliśmy po dwa buchy.

---------- Aktualizacja posta 13-11-2012 13:06 ---------- Czas poprzedniego posta 10-11-2012 13:47 ----------

Wyrwałem ostatnio korzeń i poniżej zdjęcie jako ciekawostka.

 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
- druga ciekawostka to to, że przeprowadziłem mały eksperyment, którego efekty poznamy na sam koniec. Eksperyment polegał na obcięciu wszystkich dużych liści wiatrakowych na jednej z odnóg mojej rośliny. Chcę zobaczyć jak roślina się zachowa bez tych liści. Dodam, że po tym zabiegu nie wykonywałem oprysków ASAHI. Fotki poniżej.

I jakie spostrzeżenia odnośnie tego exp.?
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Co do eksperymentu to powiem szczerze, że wynik ujemny. Łodyga bez liści wiatrakowych słabo się rozwijała, topy słabo puchły (porównując je oczywiście do reszty). Wniosek taki że warto raz na jakiś czas wyciąć te największe wiatraki, ja u siebie wyciąłem w całym cyklu bodajże 4 razy.

Co do ilości to jestem pewien że około 850 - 900 mi wyszło, roślina była naprawdę ogromna, sam byłem w lekkim szoku.
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Nie na krzaku ale w słoikach po curingu, gotowego suszu. Czy ktoś mi wierzy czy nie to już jego kwestia, mogę tylko dodać, że maiłem pełne:
- 3 słoiki 2,6 l,
- 2 słoiki 1,7 l,
- 5 albo 6 słoików 1l.

Do kumpli poszło już zwarzone 650 g, a zostały jeszcze pełne:
- 1 słoik 2,6 l (tak 80 %),
- 1 słoik 1,7l,
- 1 słoik 1l.
 

jamajcanflower

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
90
Buchów
0
nie spodziewałem się że aż tyle wyjdzie ale po tej fotorelce mam jeszcze większą
chrapkę na tą zajefajną odmiankę :D
 

Stary Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
156
Buchów
0
bardzo mnie ta odmianka zaciekawiła : )
ten plonk przeszło 800g wyszedł z łącznych plantów czy z durbana ? pozdro :)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

mógłbyś powiedziec coś więcej o niej : )jakiś smoke raport ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół