nasiona marihuany

Durban Poison + Ultraviolet Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Mały up po toppingu.

Wykonałem po raz pierwszy topping dwóch najlepiej rokujących szczytów rośliny, poza oczywiście głównym, na którym kilka dni wcześniej wykonałem FIM. Ciekawy jestem jakie będą efekty.

Dodatkowo dodam, że dotarł do mnie PH-metr i ziemia pod UV miała ph na poziomie 5,5. Podsypałem dolomitem i podlałem ziemią z dolomitem, na drugi dzień PH było już wyższe. Myślę że właśnie PH było głównym problemem związanym z wyglądem mojej roślinki. O dziwo PH gleby pod Durban-em było na poziomie 6,3 (odpowiednie), a ziemia była przygotowywana tak samo.

Już w jednym temacie stwierdziłem, że to może wina zbyt obfitych oprysków ASAHI SL, których większa część leciała pod krzak, ale być może się mylę. Dodam też że woda mineralna którą podlewam ma PH około 5 z tym, że zmieszana z nawozami HESI ma już około 6,5.

Durban Poison Topping 3.07.2012





 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
A z tych szczytów nie dało by się klonów porobić?
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Nie wiem kolego ale niestety nie mam czasu się tym zająć,a i tak bardzo dużo czasu poświęcam tym dwóm roślinkom.

Postanowiłem posadzić jeszcze jednego UV Auto, jak już wyjdzie z ziemi to dodam go do fotorelacji.
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Jeszcze nie ściąłem, jest na płukaniu i tak jeszcze co najmniej tydzień. Ładnie dochodzi, Trichomy w większości mleczne, trochę przeźroczystych i ułamek kawowych.
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Koniecznie zdjęcie przed zcinką i jakiś smoke raport, ciekaw jestem bardzo tej odmianki.
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Czas na mały up...

UV już od około 1,5 tygodnia jest na płukaniu, DP cały czas na nawozach na wzrost. Jak widać na zdjęciu UV cały czas puchnie i oblewa się żywicą, a DP pnie się w górę.

Na UV już około 95 % trichomów mlecznych, bardzo mało brązowych (kilka sztuk znalazłem). Myślę że za jakieś 1,5 tygodnia ścinka.

UV 9.07.2012












DP 9.07.2012



Wszelkie opinie mile widziane, z fartem...

---------- Aktualizacja posta 12-07-2012 07:35 ---------- Czas poprzedniego posta 09-07-2012 13:11 ----------

Wrzucam jeszcze kilka fotek UV przed ścinką, zamierzam :harvest: jutro wieczorem, chciałbym jeszcze zapodać jej 24h ciemnie przykrywając ją kartonem. Zastanawiam się tylko czy gdy jutro w ciągu dnia będzie upał to czy roślina się nie udusi i ta ciemnia zamiast pomóc to zaszkodzi, proszę o opinię.





















z fartem...
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Ładny durbanek! Będę zaglądał bo na 2013 zainwestuje w tą odmianę bo w tym mi nie wzeszła.. Z fartem:harvest:
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam.

Przedstawiam ostatni up ultraviolet-u. Dnia 13.07.2012 został ścięty, przypadkowo tak się złożyło że był to piątek 13-tego, mnie to akurat nie przeszkadzało. Poniżej zdjęcia.

UV 13.07.2012 Ścinka













Durban trzyma się dobrze, wstawię w najbliższym czasie jakieś foty. Za fartem ...
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam.

Czas na mały up ...

Ultravioletu rzeczywiście wyszło mało, ale niestety nie mam na czym zważyć, myślę, że jest coś pomiędzy 5 a 10 g.

Durban Poison pięknie sobie rośnie, teraz słoneczko będzie to jeszcze trochę powinien podbić. Trochę robi się duży jak na moje warunki, ale myślę że jakoś da radę. Poniżej foty.

Durban Poison 24.07.2012



 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam, czas na mały up...

Mój Durban wystrzelił strasznie w górę, ma już jakiś 1,8 m wysokości (nie licząc poziomej części łodygi, pnia). Kilka dni temu ostatni raz dostał nawozy na WEG, dziś podlałem go już mieszanką na FLO. Roślinka pięknie pokazuje już swoją płeć, dlatego zdecydowałem się na zmianę nawozów.
Obciąłem jej ostatnio bardzo dużo liści wiatrakowych, ponieważ bardzo ograniczały one dostęp światła w głąb rośliny. Po tym zabiegu wykonałem wieczorny oprysk ASAHI SL dwa razy z jednodniowym odstępem. Poniżej kilka fotek.

Proszę o opinie co do drobnych ubytków na liściach, stawiam że są to przędziorki, ale nie mam zamiaru ich pryskać ze względu na to, że takie ubytki są znikome. Przyfiluję trochę przy roślinie i wybiję szkodniki ręcznie.

Durban Poison 6.07.2012





Ubytki







Wszelkie uwagi mile widziane, zwłaszcza na temat ubytków.

Z fartem ...
 

Enzo

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2012
Postów
113
Buchów
2
pomimo ze na razie ubytki są znikome radze Ci abyś popryskał roślinki ponieważ przędziorki bardzo szybko się rozprzestrzeniają i może to skutkować znacznie większymi szkodami po za tym rosliny bardzo ładne i jeżeli dalej tak pójdzie to plony będą solidne . Pozdrowienia i z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół