nasiona marihuany

Durban Poison + Ultraviolet Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
W tym momencie około 41, też mi się wydaje że jest mała, ale pogoda nie dopisuje. Jest to mój pierwszy automat więc się tym nie przejmuje. Za kilka dni zrobię upa z nowymi zdjęciami.
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Mogłeś o wiele wcześniej zacząć LST, ale jest ok. A durbana naginasz?
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Właśnie mam zamiar, ale cały czas są deszcze i łodyga sztywna. Ogólnie durban bardzo ładnie rośnie, zamierzam na nim zrobić LST, FIM i toping, taki mały eksperyment naukowy.
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Jest taka opcja że tak się bardzo zestresuje? Asahi SL mam na stanie.

---------- Aktualizacja posta 12-06-2012 07:28 ---------- Czas poprzedniego posta 11-06-2012 10:19 ----------

Witam.

Tak jak pisałem prezentuje małą aktualizację. Poniżej zdjęcia UV z dnia dzisiejszego już około tygodnia po LST i Durbana przed i po LST w dniu dzisiejszym.

UV 12.06



DP 12.06 Przed LST





Dziś wieczorem jeśli nie będzie spodziewanych opadów na Durbana pójdzie oprysk Asahi SL.

Proszę o opinię czy należy wykonać LST dodatkowo na tych czterech najdłuższych odrostach. Mam wrażenie że trzeba, ponieważ jak urosną to będzie duże ryzyko że się obłamią, będą dość delikatne na przypadkowe uszkodzenie mechaniczne (wiatr itp.).

Wszelkie uwagi mile widziane.
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Buszek za tego UV widać że będzie z niego trochę palenia, i po wszystkim smoke raport koniecznie.
 

STOPGMO

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2012
Postów
116
Buchów
0
Ładne planty, ja bym te odrosty ponaginał bo lepiej dmuchać na zimne niż sobie pluć później w twarz ;) z fartem i zapraszam do mnie
 
K

Kushhh

Guest
bardzo dobrze :) hehe zetnij troszkę liści topy bardziej spuchną

---------- Aktualizacja posta 15-06-2012 15:19 ---------- Czas poprzedniego posta 13-06-2012 08:44 ----------

masz zamiar przycinać liście na UV ?
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Szczerze to sam nie wiem co dalej robić, czy obcinać czy nie. Obciąłem do dnia dzisiejszego może z 6 dużych liści i nie wiem co dalej.

Wczoraj niestety lekko uszkodziłem UV, ponieważ niechcący ją nadłamałem. Nadłamanie polegało na obrocie wokół osi głównej łodygi więc myślę że wszystko będzie ok, ale musiałem dołożyć dodatkowy drucik utrzymujący roślinkę w odpowiednie pozycji.

Strasznie mnie denerwują te deszcze, po tych ulewach roślinki są całe pochlapane błotem. Już dwa razy je myłem czystą wodą. Mam nadzieję, że już nie będzie takich obfitych opadów.

Pomimo opadów i mega mokrej ziemi dzisiaj podlałem z rana roślinki wodą z nawozem, UV odpowiednio na FLO i Durban na WEG, Stwierdziłem że przyda im się trochę pożywki.

W między czasie dostawały też opryski ASAHI SL i raz dostały na przędziorki, choć wielkiego problemu z nimi na szczęście nie mam.

Proszę o opinię na temat przycinania tych liści.

Pozdro i z fartem dla Wszystkich farmerów. <shiza>
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Liście to się przycina te które najbardziej przeszkadzają, skoro już 5 obciąłeś to zostaw.
I zdjęcia może jakieś ??
 

mati2092

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2012
Postów
115
Buchów
0
no i ja z chęcią bym obejrzał jakieś foto jak idzie ładne planty Buszek się należy :)
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Jutro wstawię jakieś aktualne zdjęcia.

Jak obiecałem poniżej zdjęcia z dnia dzisiejszego.

UV







DP






Mam jeszcze pytanie o puchnięcie kielichów preflowerów, czy zawsze tak jest. Pytam ponieważ wczoraj odwaliłem numer i kilka takich kielichów odciąłem, myślałem że roślina się zchermiła czy co. Gdzie mogę poczytać o tym puchnięciu kielichów?



 
Ostatnia edycja:
K

Kushhh

Guest
moja uv na świat wyszła wtedy co twoja lecz dużo starsza jest ...
co do liści to u***ałem zostawiłem tyle co na bobkach ...
Do rzeczy bo nie chodzi o to która lepiej idzie ...
Uważaj kolego na tego UV ja musiałem pół krzaka u***ać bo białej pleśni dostała ...
kurde usunąłem pleśń spsikałem miedzianem 1 , 2 ,3 ...
Pleśń została usunięta lecz miejsce pleśni to łodyga w połowie była na 10 cm uschnęta potem szczyt zaczął schnąć ... musiałem ciąć :/ wyszło z 7-8 g z nie dojrzałej połowy krzaka ...
a wcześniej z 3 tygodnie wcześniej pryskałem ją miedzianem ...
tak więc przygotuj jakiś oprysk grzybobójczy ..
. mam tam 3 roślinki 2x ak i uv ... tylko ona pleśni dostała :/
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Witam.

Poniżej mała aktualizacja fotorelacji. Wszystkie zdjęcia pochodzą z dnia dzisiejszego.

Proszę o opinię co do momentu ścinki Ultraviolet-u, na 60 % rośliny włoski są już brązowe, a trichomy są mleczne w ilości około 75% / 85%. Dodam, że ogólnie wolę działanie euforyczne, energetyzujące niż stoned. Zakładam ją potrzymać jeszcze jakiś tydzień i ściąć.

Dziś kolejna pestka UV wylądował w wodzie, jutro rano na watę. Ten pierwszy krzak traktuję jako nauka opieki nad automatem, a przy drugima mam zamiar wprowadzić kilka zmian zwłaszcza w fazie WEG.

Co do Durbana to myślę, że idzie całkiem dobrze jak na ostatnią pogodę.

Obu roślinom nawet w momencie bardzo obfitych deszczów robiłem flusza nawozami, stwierdziłem że jak rośliny mają mieć bardzo mokro to lepiej żeby miały pożywienie (oczywiście wszystko z umiarem).

Co do pleśni o której wspomniał kolega to myślę że to wina właśnie tych obfitych opadów i wilgotnego powietrza. Mój ultraviolet jakoś to przetrwał, może to z powodu tego że jest mniejszy i nie jest taki gęsty.

Zastanawiam się czy wykonać trening FIM na durbanie, myślę o głównym szczycie, byłby to mój pierwszy raz. Zastanawiam się też czy może zamiast tego FIM-a nagiąć jeszcze ten główny szczyt w technice LST. Co wy na to.

Dodam też, że rośliny (a zwłaszcza ultraviolet) zostały strasznie ochlapane błotem przy obfitych opadach, co skłoniło mnie do dość częstego robienia roślinką dość mocnego prysznica samą wodą. Troszkę mnie ta ziemia w kwiatach irytowała.

Proszę o wszelkie uwagi i opinie.

Ultraviolet 27.06.2012
















Durban Poison 27.06.2012





Z fartem ...

---------- Aktualizacja posta 02-07-2012 22:36 ---------- Czas poprzedniego posta 27-06-2012 22:25 ----------

Czas na mały up..

Ultraviolet ładnie puchnie, z tymi trichomami trochę przesadziłem, pojawiło się ich dużo ostatnio i jest sporo przeźroczystych. Cały czas podaję jej nawozy od Hesi na Flo, flusha jeszcze nie rozpoczynam.

Durban ma bardzo duże przyrosty, sprzyja mu panująca w ostatnich dniach aura. Jak n a razie spokój ze szkodnikami, cały czas na nawozach Hesi na Weg.

Obie rośliny podlewane regularni tak co 3, 4 dni; niezależnie czy padało czy nie. Zakładam że jeśli popada to i tak mają mokro ale wypłukane nawozy więc i tak leje.

Poniżej kilka zdjęć z 2.07.2012

Ultraviolet 02.07.2012








Durban Poison 2.07.2012



Tutaj poniżej dwa zdjęcia z pierwszego w życiu FIM-owania na głównym szczycie, chyba się udało co się okaże za kilka dni. Po Fimie dostała trzy dni pod rząd ASAHI SL






Jakby ktoś miał ochotę wypowiedzieć się na tema tych sporadycznych liści na Ultraviolecie, dziwnie wyglądają, czy to jakiś niedobór, przenawożenie, czy też może normalne zachowanie rośliny w tej fazie FLO.





Z fartem ...
 
G

Gość

Guest
Piekne krzaczki ;) Co do UV ja bym jeszcze poczekal bo marne te boby sa, z tydzien lub dwa jeszcze przetrzymaj , tak ja mysle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół