nasiona marihuany

Amfa-na pewno ?

Wyszukiwarka Forumowa:

LepszyŻbik

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2015
Postów
153
Buchów
86
Odznaki
3
UP
Dobrze prawisz bracie,buch ci się należy za tę subiektywną opinię ale jeszcze nie mogę dawać,ważne jest pod jakim kontekstem sobie zażywamy afrodyzjak jakim jest amfetamina,sam próbowałem około 10 razy w dawkach farmaceutycznych i polecam z umiarem,jak pracowałeś to już duży plus bo mnie irytuje jak przeważnie ktoś ćpa to w grupie i napędzają się nawzajem aby kupować codziennie traktując jak gralla a używki to przecież tylko dodatek i możliwość odskoczni od codziennych trudności.

A do tematu dodam,że sporo osób których widzę czasami jadą na tej niby mefie ale ja swoje wiem,to żadna mefa tylko w większości przypadków dopalacze z internetu po których się w bani pie****i,syntetyki które wywołują podobne działanie do kokainy ale efekty uboczne 100% gorsze. NIE POLECAM
 

Isobel

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2014
Postów
81
Buchów
0
Przeczytałam cały wątek i zrobiło mi się niedobrze ... bleeeeee. Nigdy więcej fety.
 

Under

Member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
22
Buchów
0
Jeszcze myślę dość ważna kwestia.
Na fazie zawsze towarzyszy szczękościsk, więc wiele osób żuje gumy.
Ja nie polecam rzuć zaraz po ścieku, bo dużo substancji z fety przedostaje do zębów i dziąseł, stąd też przypadki kruszących się zębów czy wypadających plomb.
Najlepiej wgl nie rzuć gumy na fazie bo łatwo też o zakwasy na następny dzień, gdy szczena zaciska się zbyt mocno.
Da się to kontrolować, ale trzeba mieć na uwadze cały czas szczęke, szczególnie robiąc coś łatwo się zapomnieć i po pewnym czasie zauważyć że szczęka się tak zaciska, że aż bolą zęby.
Jak już rzuć gumę to po 2-3 godzinach od ścieku, bo szkoda zębów.
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
bralem tą kvrwe fete... lecial tez mefik jak legalny byl, nie polecam, jak sie mialo lat 17to i fajnie bylo, bo imprezka duze oczy wodeczka , piwko, wyskakal sie czlowiek itp, ale potem lipa, ostatnio zapodalem, to akcja typu palpitacje serca, plytki oddech, zeby siadaja, i mega hu**wy zjazd, juz nie za***ie fety nigdy, ani symulantow podbnych


a no i brzuch mnie na zejsciu bolal, to tez odpycha od za***ania i faza hujowa, na szczescie wyroslem z tego wynika :) i jak ktos ma rozkmine czy zaj***ć to odradzam!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół