nasiona marihuany

Amfa-na pewno ?

Wyszukiwarka Forumowa:

greenboss

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2012
Postów
65
Buchów
0
jak u mnie teraz po rejonach ten fake hash lata sk***ysyństwo *****e jeden koleszka to prawie odpłynoł po tym chaszyku :( Więc panowie je**ć dragi Roślina Rządzi!!!:yeahh:

odplyna po haszyku? cos tu kity zenisz. nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby ktos dostal zapasci po haszu:lol3:
A hasz to niby z czego jest jak nie z rosliny? :spalony:
 

greenbeer

Active member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
32
Buchów
0
odplyna po haszyku? cos tu kity zenisz. nie slyszalem jeszcze o przypadku zeby ktos dostal zapasci po haszu:lol3:
A hasz to niby z czego jest jak nie z rosliny? :spalony:

Umiesz czytać ? "fake hash" czyli sztuczny nie prawdziwy , dopalacz ktory nie lezał nawet kolo prawdziwego haszu.

Zanim ***niesz jakąś głupotę czy hejta przeczytaj jeszcze raz tekst o ktorym sie wypowiadasz.
 

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Żółta amfetamina która przeżera siatke (kolega gadał że kiedyś blat przypaliło mu nawet) to według niego feta ze zmielonym szkłem aby szybciej się przyswoiła tnąc nozdrza ;) ku**a ja bym sie bał tego ręką dotknąc skoro to siatke przeżera :D zwykła feta nie ma takich własności tylko się krystalizuje a nie działa jak kwas :D
Uliczna metamfetamina może być bezbarwna, żółta, pomarańczowa lub brązowa. Często jest też lepka, o konsystencji miodu (ze względu na swoją higroskopijność i trudność w krystalizacji) i przypomina brudny, mokry śnieg, skąd pochodzi jej uliczna nazwa.
z wiki

ku**a ludzie nie bierzcie tego tylko sobie szkodzicie
 

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Nie macie się co zastanawiać czym to było a czym nie było bo i tak nigdy się nie dowiecie, chyba że ktoś poleci za "grubo" i zrobią mu sekcję zwłok.

U mnie ostatnio krąży taki syf, że wystarczy dosłownie główka od zapałki żeby gościa bez tolerki wy***ało z papci na kilka h. :sunny:
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
Żółta amfetamina która przeżera siatke (kolega gadał że kiedyś blat przypaliło mu nawet) to według niego feta ze zmielonym szkłem aby szybciej się przyswoiła tnąc nozdrza ku**a ja bym sie bał tego ręką dotknąc skoro to siatke przeżera zwykła feta nie ma takich własności tylko się krystalizuje a nie działa jak kwas
po szkle to krew z nosa leci . ujj wie może jakiś pył z jazeniowek ...
 

Eskyyla

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
311
Buchów
0
Siatke przeżarło a ten to bierze ... Ale to już ćpunem trzeba być zeby tak zdrowie narażać dla jakiegoś gówna..
Widzisz ze coś z tym jest nie tak to po chu** to bierzesz ..
 
R

Rivi

Guest
To i może ja się wypowiem. Czysta meth jest w postaci igieł albo kryształów które są przezroczyste. Można spotkać zanieczyszczoną formę, jest najczęściej różowa czasami lekko żółte kryształy. Różowa czy lekko żółta, bo robił to ktoś komu nie chciało się oczyścić z produktów ubocznych które powstają podczas syntezy. Te produkty uboczne to na prawdę nic przyjemnego.. Następna sprawa, czysta amfa w postaci po prostu, białego proszku. Nieoczyszczona, jest najczęściej żółtawa, jest w niej też mnóstwo produktów ubocznych pewnie ok 50% nawet .. też nic przyjemnego.
Więc macie 2 opcje, samemu oczyścić taki materiał albo po prostu nie ćpać kolorowych prochów. Nie dosyć że same w sobie ciężkie są niebezpieczne i toksyczne, to jeszcze walić nieoczyszczone ? debilizm. trzeba być na prawdę idiotą żeby coś takiego w ogóle próbować. Jeszcze np u mnie krążą opowieści, że te kolorowe mocniej klepią. Śmiać się tylko.. może mają na myśli zatrucie po produktach ubocznych hehe

Edit : co do długości działania czystej amfy (mówię o lewoskrętnym izomerze, bo prawoskrętny rzadko jest dostępny, ciężko się go syntezuje), to wystarczy 30-50mg żeby przedobrzyć na tyle mocno, że 10-12h masz z głowy + nieprzestaną noc i nie ciekawe uczucia następnego dnia. Mocna stymulacja, energia, gadanie, wysokie tętno itd to co mamy na ulicy co chodzi jako 'amfa' to przeważnie zamienniki... czyli popularne proszki z dopalaczy które działają po kilka godzin przeważnie. Więc po długości działania i efektach można się zorientować czy to jest to, co faktycznie chcemy dostać... ale to i tak loteria, bo nigdy nie wiesz co tak na prawdę dostaniesz.

Co do meth, to nie chcę za dużo mówić. Klepie z 3-5h. Dawkowanie 15-40mg.

Dawkowania są bardzo podobne w przypadku meth czy amfy. I teraz wyobraźcie sobie, jak kupujecie u dilerka worka amfy, mam znajomych którzy wciągają kreski po 200-400mg... co stało by się, gdyby taki człowiek dostał czystą amfę ? ...
 
Ostatnia edycja:

THC

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
70
Buchów
1
Dobra fetka ja miałem podobną tylko ją mogłeś lepić jak modeline.Zależy jak kto fete wytrenuje.Zależy od chemika.


Meta nie za dobra jest strasznie niszczy organizm powiedziałbym na poziomie hery. <peace>
 
A

Arktos

Guest
Witam , poleci ktoś jakieś witaminki na po prawe zdrowia po destrukcyjnym działaniu tego ścierwa , zakończyłem swoją przygodę z tym ścierwem i chciał bym się podreperować .
 
G

G-Star Raw

Guest
Witam , poleci ktoś jakieś witaminki na po prawe zdrowia po destrukcyjnym działaniu tego ścierwa , zakończyłem swoją przygodę z tym ścierwem i chciał bym się podreperować .
BodyMax z żeńszeniem + magnez forte z B6 oddzielnie, do tego dużo białka :sery , mleko , kefiry jajka. Lakcid jak masz też poprawia flore bakteryjną jelit. Pozdroi dbać o zdrowie bo na starosc wózek inwalidzki wariaty...<piwofuck>
 
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
247
Buchów
1
Witam , poleci ktoś jakieś witaminki na po prawe zdrowia po destrukcyjnym działaniu tego ścierwa , zakończyłem swoją przygodę z tym ścierwem i chciał bym się podreperować .

magnez koniecznie chelatowany, żelazo, cynk, plus dużo soków i owoców ;) ja jeszcze biore algi morskie z jodem na przemiane materii
 

krzysztof.li.9

Active member
Rejestracja
Paź 6, 2014
Postów
39
Buchów
0
Tak czy inaczej panowie chemia to ku**a i bić ja trzeba kto bierze chemię idzie do nieba albo piekła zależy pozdrowienia dla wszystkich Jaraczy rocznik 87 i wczesniej
 

Under

Member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
22
Buchów
0
Był taki okres niedawno w moim życiu, że waliłem codziennie, ale głównie przy robocie, przez pół roku, zdarzały się przerwy 1-2 dni w tyg, jednak nie zbyt często + MJ zawsze po robocie - ogólnie nie polecam walić tematu i do tego palić bo robi czaszke do tego stopnia, że nie ogarniasz za bardzo fazy.
Plusem było to, że mieliśmy dostęp do 80-85% czystej fety.
Po pewnym czasie, to nie kopie już tak jak na początku. Jesz normalnie, śpisz normalnie (chyba, że zjesz za dużo, to jest problem ze snem), średnio na dobę jedliśmy około 5g na dwóch. Nie pije w ogóle alkoholu, więc nie mieszałem fety z alko, tylko czysta, do tego zawsze soki witaminowe na zapijanie, nie żadna cola, pepsi czy inny wysokocukrowy napój, tylko najlepsze soki, gdzie jest jak najwięcej witamin, codziennie kompleks witamin + dużo magnezu gdzieś na poziomie 3-4 g na dobę.

Mogę śmiało powiedzieć, że przez pół roku tylko 2-3 razy miałem z***e.
Jeśli uzupełniasz niedobory witamin + dodatkowo nie trujesz się niczym innym, to skutki uboczne nie są straszne, jednak wiadomo każdy organizm jest inny
Nie wale od 3 miesięcy tematu w ogóle, nie dawno robiłem badania, wszystkie w normie, nie mam żadnych zjazdów, lęków, czy czegokolwiek innego, niepożądanego.

Podsumowując: NIE POLECAM walenia amfetaminy nikomu, wiadomo raz na jakiś czas to nie jest jaiś wielki problem dla zdrowia, jeżeli potrafisz się kontrolować.
Jednak jak już jesteś na tym etapie, że nosisz codziennie, to polecam Ci byś zadbał o zdrową dietę, bogatą w białko, węglowodany i zdrowe tłuszczę, unikaj cukrów prostych, zażywaj dużo witamin, a jeszcze więcej magnezu i zdziwisz się, że da się ćpać i żyć normalnie.
Musze się przyznać, że mnie to już znudziło, bo tak to bym pewnie ćpał dalej to gówno, jednak po pewnym czasie to przestaje być fajne, szczególnie gdy teraz rozkminiam z dziewczyną, więc nie chce by mnie widziała wystrzelonego. Zdecydowanie lepiej sie czuje człowiek, gdy po prostu trzyma zdrową dietę - już samo unikanie cukrów prostych po paru tygodniach daje dobre efekty w postaci dobrego samopoczucia i lepszej formy.

Panowie - walcie z głową, a najlepiej wcale - ZDROWIE JEST TYLKO JEDNO !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół