nasiona marihuany

Amfa-na pewno ?

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Mianowicie wczoraj brałem fete ,miała kolor żółtawy i biały tak jakby mix ,praktycznie same grudy strasznie twarde i troszkę mokrawe ,koleszce przeżarło siatke jak trzymał to w siatce. Oszmałem wczoraj trochę ostatni raz o 18~~ miałem problem z piciem piwa jak czasem na fleksie ,czułem że pieni mi się piwo w żołądku i czułem to w gardle ,po spaleniu buszków podbiło mi mase fuka ,latałem pare godzin ,nie spałem całą noc ,miałem normalnie wzwód ,rano bez zwały po nieprzespanej nocy ,z rana czułem się wystrzelony dalej i teraz też w sumie jakiś zmęczony nie jestem. I od jakiejś 2 w nocy do teraz ciągle boli mnie głowa nigdy po fuku tak nie miałem ,czy oby napewno to był wład ?
Fuka walę dość często i nigdy czegoś podobnego nie dostałem i nie bardzo mi to pasuje do wcześniejszych lotów

@edit
Jakieś pomysły co to mogło być ?

Uliczna metamfetamina może być bezbarwna, żółta, pomarańczowa lub brązowa. Często jest też lepka, o konsystencji miodu (ze względu na swoją higroskopijność i trudność w krystalizacji) i przypomina brudny, mokry śnieg, skąd pochodzi jej uliczna nazwa.
Działanie (rac)metamfetaminy jak i (+)metamfetaminy utrzymuje się ok. 6-24 godzin.


W sumie to by się zgadzało.


@edit
A dodatkowo dodam ,że miałem w nocy strasznie wysoką temperature ,zalewałem się cały potem a jak wstałem z łóżka (leżałem nie przykryty) zrobiło mi się chwilowo zimno i dreszcze że się trząsłem

Wysokie dawki tego narkotyku mogą niebezpiecznie podnieść temperaturę ciała, czasem ze skutkiem śmiertelnym, a także doprowadzić do napadów drgawkowych.

Czytam właśnie o meth i sporo się zgadza ,a jak to stoi cenowo ?
 
Ostatnia edycja:

F.E.A.R

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2011
Postów
206
Buchów
0
To napewno feta nie była ,jakies scierwo...
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Może meth jakaś nie do końca dobrze wyprodukowana?
Czytałem, że wtedy ma żółtawy kolor i może być mokra.

Ale bardziej zgaduję, bo nigdy nie "bawiłem" się w nic innego, niż alkohol i marihuana.
 

divinity221

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
99
Buchów
2
moze to byla feta, ale bardzo zanieczyszczona i tak naprawde chu*a miala wspolnego z czysta feta, albo nie byla to feta a jakies gowno...
 

Rafik

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
317
Buchów
0
A czy tak ku**a ciężko przepłukać wodą i acetonem ?? Widać że wolicie wszystko ładować w nos razem z produktami ubocznymi reakcji.
 
D

delete

Guest
Mniałem tak po sadamie z dopalaczy ... i też trzymał 24h. od dziewiątej wieczorem do 9 rano jeszcze lekki szczękościsk :crazy: jak byś to zmieszał z fetką to pewnie moc rozpie****ająca ale ja już dziękuje
 
D

delete

Guest
Wszystkiego w życiu można spróbować, ale ku**a z umiarem i głową. To moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać. Każdego ciągnie do nowych rzeczy, ale po co psuć sobie organizm takim gównem? Jak już ktoś chce coś brać to niech to robi z głową!
Miałem już parę akcji co trzeba było na prawdę pomóc kumplom.
ch***wo z jednej strony wzywać pogotowie, a z drugiej dać komuś odpłynąć.

Pozdrawiam
Tnirpl

PS bawcie się! Ale z głową :)
 

Rafik

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
317
Buchów
0
Benzodiazepiny to podstawa przy stimsach
 

SmażęDzieńINoc

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
61
Buchów
0
Może to po prostu tzw. Turbo feta Hehehe
Kumpel jak za***ał to 4dni i 4 noce przed kompem siedział :zombi:
 

BakedMan

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2012
Postów
137
Buchów
0
z jakich dopalaczy dali mu trochę fety i pewnie kreta sypneli nie no żart ale według mnie możliwe że to mogło być tak jak u góry piszą metaafetamina tylko zaśmiecona różnym gównem tak jak u mnie teraz po rejonach ten fake hash lata sk***ysyństwo *****e jeden koleszka to prawie odpłynoł po tym chaszyku :( Więc panowie je**ć dragi Roślina Rządzi!!!:yeahh:
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Przeżarło siatke, a Ty to wciągnąłeś? Współczuje....
 

egzekutor

out team
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
422
Buchów
1
a moze table nasercowe podobnie chyba to wyglada i działa ,ale nie jestem pewien
 
C

Cweluch

Guest
zoltawe/biale ale czy te biale to byly jakby krysztalki blyszczce? jak tak to mef, jak nie, ***nieta feta h*j wie czym...zmien dostawce;]
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
kur*a co za ludzie byle się tylko zaj***ć
jeżeli to przeżarło siatkę z plastiku to pomyśl jaką masz sieczke w nosie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół