nasiona marihuany

Nasze Pierwsze Krzaki

Wyszukiwarka Forumowa:

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Moja pierwsza dziewczyna

Początki spędziła na parapecie później dzięki forum zrobiłem jej domek
Wyszło jak dobrze pamiętam ok 80g
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
2017-01-13_00_00_47.jpg


Jestem morderca :harvest:
 

NoN@me

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
82
Buchów
0
Nie moje pierwsze krzaki, ale za to pierwszy IN. Zdjęcie z przed kilku tygodni, obecnie dziewczyny od 3 tygodni są na 12/12 i większość w sumie ledwo się mieszczą w boxie na wysokość :/ Za tydzień wrzucę też aktualne fotki dla porównania. Na chwilę obecną nie mają ani 1 żółtego listka co bardzo mnie cieszy bo na out zdarzały mi się z tym problemy. Mam ich 30 sztuk...



Pozdro wariaty :spalony:
 

NoN@me

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
82
Buchów
0
Zdjęcia z przed tygodnia.

Widać różnice miedzy odmianami, moglem wziasc max 2...
lewa strona
IMG_2327.JPG


prawa
IMG_2329.JPG


szyszka
IMG_2330.JPG


chyba nawet dobrze idzie jak na pierwszy indor... Z fartem :harvest: :harvest: :harvest:
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
Mój pierwszy krzak, box z kartonu :) i od razu LST. Super Skunk AF od Sensi Seeds. Jeszcze faza FLO.

 
U

Usunięty 67097

Guest
Auto ak 47
IMG_20160823_135702.jpg


IMG_20160823_135653.jpg



lowryder 2
14.attach


lr2.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
co prawda krzak nie pierwszy, ale pierwszy raz przeprowadzona rewegetacja w celu zachowania dobrego feno Green Crack :)
roślina po około 4 tygodniach revega. Niedługo tnę klony <peace>

IMG_20170809_083241.jpg


<coolpalacz>
 

VViZZ

New member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
4
Buchów
0
Pierwsze krzaki,AK 47,GGSy pół automaty.Ile im jeszcze brakuje?









 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
0
To moja pierwsza roslinka z listopada 2016. Jack Herrer to był - sionko z palenia, ale nie doszedł, bo po***ałam nawozy ( za duzo) i za slabe oswietlenie (laik ze mnie z elektryki :/). Zostawiłam sobie na pamiatkę dwa zdjęcia, cos a la tapeta, zeby nie bylo widac doniczki.



 
Ostatnia edycja:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Euforia z 2012 r . Pierwszy krzak piękny gen bezproblemowo w donicy 20l wysadzona końcem mają . Ścięte w takim stadium. Nie doszła do końca ale jaka moc.. zmiatala z nóg a palce kleily się od niej jak sklejone klejem


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pan_Bak

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
6
Buchów
0
Mój pierwszy raz to był 3x WHITE RUSSIAN AUTO i wyszło ponad 10 g do 15 g z krzaka. Zero doświadczenia. Rosły w szkalarni na działce w donicach 7 l na zwykłej ziemi z ogrodniczego. Podlewane tylko wodą. Czasami dodałem HUMUS Active. Moc była spora. Wielu zachwalało i gadało, że dobre ale szybko sie skonczyło :( Fajne doświadczene. Ale obecnie jak patrze co wtedy tworzyłem to śmiać mi się chce z siebie. Praktyka robi swoje :) Przygody były, ale kto ich nie miał za pierwszym razem. Myśle jednak, że najwieksze akcje można przeżyć na outdoor, jak ktoś robi pierwszy raz to jaj są jak berety :) Polecam wszystkim początkującym coś poczytać zanim się za to zabiorą. Wiedza nic nie kosztuje, tylko troche czasu i miejsca na dysku we łbie :) A efekty będą dużo większe. Jak tak zrobiłem i miałem niezły plon, a widziałem że niektórzy to mieli po 2-3 g z krzaka. Wystarczyło troche poczytać i się postarać a roślinki same się odwdzięczają. Kiedyś jak zaczynałem, to liczyłem, że coś tam bedzie, a obecnie to kocham planty jak swoje dzieci i zawsze jestem zadowolony i z plonu i smaku i mocy! Wystraczy pogrzebać na forum i tam jest wszystko :) Pozdro
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Moją pierwszą uprawę też można byłoby nazwać jak nie uprawiać mj.
Niewłaściwe nawozy = spalenie krzaka + brak treningów.
os.jpg

tutaj passion #1 od Oriona. Powiem wam, że dla mnie to ES, Passiony czy inne geny polecane dla początkujących nie są warte uwagi(przynajmniej dla mnie) bo z tego co zauważyłem są to głodne panny, troche słabe ale za to ilością sortu się odwdzięczą.
GGxHK lub HKxNP od GGS zrobił na mnie wrażenie. Roślina wyrosła mała ale kopała na prawdę porządnie - ziomki jak przyjechali z NL i mieli jezz z coffa to mówili, że moje mocniejsze a jak na mnie amatora to taka informacja raduje dusze i w nastepnym sezonie tylko GGS baa i oczywiście wiedza! Treningi, dobra miejscówa i dobre nawozy! pozdro :harvest:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół