nasiona marihuany

Auto Mazar femi, Auto White Widow femi, Auto White Russian femi, Auto PolarLight#2 femi w laskuu

Wyszukiwarka Forumowa:

mr.green551

Member
Rejestracja
Maj 14, 2012
Postów
21
Buchów
0
o_O

Takie małe pi**y a już kwitną :D Masakra ;D
Słuchajcie, z mojej strony pytanie ;D
Mam white russiana i ostatnio zobaczyłem brązowe plamy na liściach i te liście zwijają się do góry. Tak jakby schnęły. Wina ph ? Jak myślicie?
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Mi też się listki zwijały, ale polałem biohomusa i się polepszyło po kilku dniach, a ty lejesz jakieś nawozy? mr.green551
 
P

p.t.1993

Guest
trening

Pytanko do bardziej obeznanych, co się stanie jeżeli roślinki już kwitną, a ja teraz zrobiłbym im trening lst ( ponaginałbym rośliny), i gdybym chciał zrobić klona z af femi, to czy On będzie też auto femi ??? Po paru godzinach lektury i ciągłym udoskalaniu warsztatu, niecierpliwie czekam na odpowiedź :crazy: :crazy:
 
Ostatnia edycja:

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Klon w fazie kwitnienia to chyba nie jest dobry pomysł, a pozatym to nie wiem czy z automatów wogule można pobierać klony.
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Uwielbiam ludzi wyrywających słowa z kontekstu. Napisałem to w formie przerywników a nie dlatego że nie jestem pewien.
A widziałeś kiedyś klona z automata?
1. klon z automata nie urósł by za duży bo zanim by wytworzył korzenie i zaczął rosnąc to by mu się zbierało na kwitnienie.
2. Pozatym twoje planty już kwitną więc jeśli puszczą korzenie to i tak dużo z tego nie będzie, wręcz bardzo mało, czyli to CHYBA nie jest dobry pomysł.
Nie żebym coś miał do cb ale chciałem to wyjaśnić, bo wydaje mi się że źle zinterpretowałeś moje słowa.
Pozdro man.
 
P

p.t.1993

Guest
odp

oki, ja pytałem kogoś kto powie mi na pewno ;) użyłeś dwóch sformułowań pokazujących że nie jesteś pewny, teraz już wszystko wiadomo :) dzięki za odpowiedź :yeahh:

---------- Aktualizacja posta 13-06-2012 18:55 ---------- Czas poprzedniego posta 12-06-2012 23:27 ----------

Ponawiam pytanie o trening lst dla moich af, co się zadzieje jeżeli one już kwitną, a ja je nagnę?
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Najlepiej jak byś dał świeżutką fotkę, puki co z tych fotek co są to wnioskuję że LST da w twoim przypadku niewiele ale zawsze można spróbować doświetlić tego planta poprzez LST.
 
P

p.t.1993

Guest
To co dzisiaj zastałem na spocie

Polar Light#2, a raczej to co z niego zostało
2012-06-13_28329.JPG

Auto Mazar
2012-06-13_28129.JPG

White Russian
2012-06-13_28629.JPG

White Widow
2012-06-13_28429.JPG


A tu dwa femy
Pure Ak
2012-06-13_28229.JPG

Easy Sativa
2012-06-13_28529.JPG


Polara nie szkoda bo i tak był jakiś taki biedny, po akcji z ph, ale martwią mnie białe kropki na plantach, to chyba mrówki je wpie****ają, jak sądzicie?

Jutro zrobię roślinkom trening lst i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
 

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Raczej jakieś robale, oprysk z czosnku popularny ostatnio na forum podobno skuteczny na szkodniki.
 
P

p.t.1993

Guest
Up

Lst zrobione na white widow i mazarze, wszystko ponawożone, jutro będzie spryskane jeszcze czosnkiem na robale :) :yeahh:
 
P

p.t.1993

Guest
Zrobiłbym upload, ale po południu ciągle pada :< trzeba czekać ...
 

Ischar

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2008
Postów
151
Buchów
0
mialem to samo ten robal to podjadek zlosliwy (chyba) je korzenie po prostu ch***wo z miejscowa trafiles moje zakwitly a mialy moze z 10 cm ususzylem pare blantow zrobilem i to bylo na tyle nic jeszcze masz czas sadz automaty w innych miejscach juz teraz to nic ci nie pomorze hmm moze przesadzenie aha dla slusznosci moich slow jak bedziesz wycinal wyrwij je z korzeniami i zobacz ile tych korzeni jest .... elo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół