nasiona marihuany

Auto Mazar femi, Auto White Widow femi, Auto White Russian femi, Auto PolarLight#2 femi w laskuu

Wyszukiwarka Forumowa:
P

p.t.1993

Guest
Może jest tak jak piszesz, ale moim zdaniem to zwyczajne błedy początkującego jakie popełniłem :pl:
- prawie całą fazę weg, pałętały się to w kubeczkach, to po domu
- przy przesadzaniu nie sprawdziłem ph i się skiepściły roślinki strasznie
- chyba dałem im trochę za duże stężenie nawozu
- podłoże było dosyć gliniaste

dopiero zaczynałem, gdybym wtedy wiedział to co wiem teraz, oglądalibyśmy relkę o czterech 50-80 cm krzaczkach z topami jak granaty, ale cóż, pierwszy raz zawsze być musi, taka kosztowana nauka na przyszłość, teraz zaczynam 2 relke 15 af + 3 outdoor mix :yeahh:

A za radę dzięki, sprawdzę te korzonki, ponieważ chce sadzić w tym samym miejscu ale w 10 l donicach produkcyjnych <joint>
 

Ischar

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2008
Postów
151
Buchów
0
ja uwazam ze 10 litrow to za malo ... daj 15 nic nie stracisz a mozesz tylko zyskac
pozdro
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
10l na automata to max,nie ma co się tak rozrzucać bo i tych 10l nie wykorzysta w 100%. 15l to dla roślin normalnych w boxie się stosuje,ale nie dla auto(chyba że po 2 planty do takiej donicy)
 
P

p.t.1993

Guest
Inni dawali po 5l czy nawet 3,5l i rosło, więc myślę że jakoś sobie tam poradzą w tych 10 litrówkach :bongo4:

---------- Aktualizacja posta 05-07-2012 13:06 ---------- Czas poprzedniego posta 29-06-2012 20:24 ----------


Plan z donicami dla kwitnących auto poszedł się rąbać, szkoda stresu roślinom i zabawy dla mnie.
Ciąć je już? Większe nie będą, idzie mi tylko o to czy zakwitły.

Auto Mazar (obgryziony)
DSC00016.JPG


White Widow
DSC00020.JPG


White Russian
DSC00021.JPG

DSC00022.JPG


I jak ścinać te karakany ?
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
a jakie trichomy masz na nich? jeśli takie jak ci pasują to ścinaj :harvest:
 
P

p.t.1993

Guest
Trchiomy dosyć przezroczystawe :p

---------- Aktualizacja posta 10-07-2012 20:55 ---------- Czas poprzedniego posta 05-07-2012 13:18 ----------

Także przyszedł czas na zbiory :harvest: :harvest:
Tyle tego że nie wiem co zrobię :p

Dzisiaj komisyjnie sprawdzimy czy chociaż było warto.
Korzeni prawie nie miały, krzaczki z nowej relki w krążkach torfowych wykształciły chyba po 10 dniach większe systemy niż te przez prawie 3 miesiące.
 

Ischar

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2008
Postów
151
Buchów
0
Korzeni prawie nie miały, krzaczki z nowej relki w krążkach torfowych wykształciły chyba po 10 dniach większe systemy niż te przez prawie 3 miesiące.

wiec to co pisalem ....
nie wiem czy na twoim miejscu nie zrezygnowal bym z miejscowki ja 2 raz poszedlem z wiadrami na miejscowke (co mi nie wyrosly tak jak tobie) mialem dziury w spodzie no i niestety to samo wiec wiesz zastanow sie ...
 
P

p.t.1993

Guest
hmm, tak jakby :) suszu wyszło może 1 albo 1,5 grama z tych trzech. Pierwsze palenie swojaka, cudowne przeżycie. Dymek lekki jak obłok :) Nic nie gryzie, haj za***isty, wszystko pozytywnie jasne i kolorowe, pobudzające. Możesz śledzić kolejną relkę tam już robione wszystko z rozmachem i doświadczeniem. Planty teraz są wielkości tych które skosiłem :) <wodna>
 

haluxpro

Member
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
13
Buchów
0
siemanko

no niestety za długo je trzymałeś w tych 0.5 litrowych zbiorniczkach i zaburzyłeś ich weg jak posadziłeś na out to już zaczynały kwitnąc wiec nie rozrastały się tylko produkowały topy , takie moje zdanie .
 

Cheek

Member
Rejestracja
Sty 16, 2013
Postów
16
Buchów
0
opinia

DOBRY POMYSŁ Z TĄ MINI SZKLARNIĄ NA OUT DOOR, ZAKŁADAM ŻE TO STARE AKWARIUM :spalony: A KORZENIE NA ŚWIETLE TO SERIO LIPA. POZDRO

---------- Aktualizacja posta 14:53 ---------- Czas poprzedniego posta 14:38 ----------

no niestety za długo je trzymałeś w tych 0.5 litrowych zbiorniczkach i zaburzyłeś ich weg jak posadziłeś na out to już zaczynały kwitnąc wiec nie rozrastały się tylko produkowały topy , takie moje zdanie .

też mi się tak wydaje
:zombi:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół