nasiona marihuany

Auto Mazar femi, Auto White Widow femi, Auto White Russian femi, Auto PolarLight#2 femi w laskuu

Wyszukiwarka Forumowa:
P

p.t.1993

Guest
Tak więc chciałem dzielić z wami ten radosny czas kiedy roślinki będą dojrzewać, jest to moja pierwsza uprawa jak i fotorelacja, także wszystkie uwagi i porady przyjmę z pokorą.

Podczas fazy kiełkowania i wysadzania do większych pojemniczków nie byłem jeszcze zdecydowany, ale teraz postaram się to nadrobić.

Wszystkiego uczę się na bieżąco, aktualnie hoduje 4 automaty z opisu i 2 długoterminowe wszystko feminizowane, relacja bd dotyczyć tylko krótkoterminowych.

Planuje 4 nawozy:
-na razie leci biohumus extra do palm i dracen
-w planach mam zakup plantonu k, asahi sl oraz florowitu ( tu mam wątpliwości który wybrać)

Roślinki maja po 3 tygodnie, ładnie rosną, stoją sobie w pełnym słońcu w skrzyneczce( ochrona przed ślimakami oraz innymi niepożądanymi gośćmi :)

---------- Aktualizacja posta 20:43 ---------- Czas poprzedniego posta 20:30 ----------

Pierwsze fotki

White Widow
2012-05-08_28629.JPG


White Russian
2012-05-08_281629.JPG


Auto Mazar
2012-05-08_28329.JPG


Polar Light#2
2012-05-08_281229.JPG


Moje 3 tygodniowe automaty, wczoraj pierwszy raz podlewane nawozem. Co sądzicie ^ ^
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Za male "doniczki" na to stadium rozwoju, tylko czkac az korzeniom zacznie brakowac miejsca
 

Ciapovski

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
567
Buchów
0
oklej te butle czymś bo korzenie dostaną światła i ci padną, a tak po za tym to nie za mało mają światła?? bo rozumiem że są na Oucie, a starsznie się wyciągnął ten automat tobie...:freak:
 
P

p.t.1993

Guest
Wszystkie

A tutaj wsztstkie pociechy w skrzyni
2012-05-03~0.JPG


---------- Aktualizacja posta 20:56 ---------- Czas poprzedniego posta 20:54 ----------

Te korzenie już by takie sie porozrastały ?? Kubany półlitrowe z piwa, za małe dla nich??
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
W pol litrowych donicach powinno sie trzymac do 2 tygodni, wyrzuc je juz na out bo pogoda dopisuje a nawet z deszczem takie sadzonki sobie poradza
 

bombowy.skun

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2012
Postów
11
Buchów
0
Ładnie ładnie roślinki dobre. Tylko jak już pisał ktoś wyżej oklej pojemniki taśmą bo korzenie światła dostaną i roślina zacznie marnieć i klapa. Najlepiej zaopatrz się w wiadra po farbie albo doniczki. Lepiej wsadzić w porządną dużą doniczkę niż potem roślinę niepotrzebnie stresować , ja tak uważam.
 
P

p.t.1993

Guest
Donice

Ok, jutro pokaże się w ogrodniczym i zakupie większe pojemniki, oglądałem fotorelacje Cybucha z tamtego roku, On miał w donicach 2l automata jakiegoś bodajże i ładnie wyszedł, poszukam jakiś koło 4-5 l, styknie??
 

Tolek93

New member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
3
Buchów
0
Mi też rośnie Polar Light#2 i White Widow, też jakiś 3 tydzień jest (nie wiem dokładnie, nie liczę) ale moja WW jest już 2 razy większa, a PL#2 to wgl. nie chce rosnąc ;(. Będę zaglądał do Twojej fotorelacji, bo interesują mnie te dwie odmiany :D 4-5 L na automata starczy. :)
PS. Ja nie prowadzę fotorelacji, jakoś nie chcę mi się w to bawić, za to lubię je oglądać :freak:
 
G

Gość

Guest
Bardzo fajna relacja ;) Tez mam Russiana wiec bedę zaglądal , czy moj robi postepy:bongo4:
 
D

delete

Guest
Masz przezroczyste te butelki, a światło źle pływa na korzenie, więc jak najszybciej przesadzaj w większe i nie przezroczyste :)
 
P

p.t.1993

Guest
Donice

No więc donice zakupione 3,25 l, nieprzezroczyste, teraz pytanko do obeznanych, przesadzać już, czy poczekać aż dojedzie Asahi Sl i wtedy razem z pryskaniem??
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Z Asahi będzie mniej stresu więc ja bym poczekał szybciej ruszy z miejsca :)
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
przesadzaj już, im mniejsze tym lepiej a na oucie nie bedzie nim napewno zle baa jak słoneczko zaswieci to pójdą ostro w góre tylko po same liscie zakop:)
ps uwazaj na slimaki bo juz nie jedna osoba sie na tym przejechała
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół