nasiona marihuany

2x Durban Poison 2x Shaman (feminized)

Wyszukiwarka Forumowa:

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
No to nadszedł czas na OUT

Pierwsze dni i raczej 2 tyg potrzymamy je pod HPS 250W. Następne foty już na spocie. Rośliny docelowo będą w 30 L donicach, stojących.

Oto 4ro dniowe siewki, z lewej durban po prawej shaman.







 
Ostatnia edycja:

musznik123

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2012
Postów
204
Buchów
0
ładnie lecisz! będe zaglądał zobaczymy co tam wyhodujesz :p zapraszam do mnie!
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Dzisiejszy wypad był czysto spontaniczny czyli to co lubimy najbardziej :jaraczz:<sex>

Roślinki w słabej formie jak i foty, następnym razem postaramy się bardziej










Extra kamuflaż niby kameleon
:)



A teraz zagadka, co przykuło jej uwagę ?



Pozdro.
 
D

delete

Guest
Siema, co to za ziemia? Nie wiem, nie chcę wprowadzać w błąd ale mam przeczucie że to skutek przelania.
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Ziemia jest świeża prosto z OBI <lol> a oklapły bo mają stresa po transporcie
 

Haze State of Mind

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
471
Buchów
0
Oby gleba nie wysychała za szybko jak zacznie mocno smażyć słońce. Te trzciny nie zasłaniają dostępu do światła?
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Muszę trochę wykarczować, bo jednak parę godzin dziennie słońca ucieknie. Mam nadzieję, że co 3eci dzień obfite podlewanie wystarczy.
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Albo kiepska ziemia albo poobrywałes korzenie przy przesadzaniu rosliny :spalony:
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Będzie dobrze, w domu wyglądały zdrowo mimo paru przesuszonych liści. Po prostu zmęczone transportem.

---------- Aktualizacja posta 14:39 ---------- Czas poprzedniego posta 01:00 ----------

Lewa shamany, prawa durbany



DURBAN 1,2




SHAMAN 3,4








Roślinki trochę stresu przeszły, ale będzie z tego niezłe palonko no i niezapomniana przygoda.

---------- Aktualizacja posta 31-05-2012 09:56 ---------- Czas poprzedniego posta 26-05-2012 14:39 ----------

Wybrałem się dzisiaj z 10cioma litrami wody wraz z dawką nawozów ale ziemia była wilgotna, więc spot został zaopatrzony dodatkowo w wodę na czarną godzinę. Dzisiaj zauważyłem liczne grupy mszyc okupujące pobliskie świeżo zielone trzciny, będzie trzeba zainwestować w środki ochrony tak na wszelki wypadek w razie ataku z ich strony.
Słonko opiera się o roślinki już od 7 rano i ucieka ku zachodowi o 19-20.

Nic się nie zmieniło czyli prawa duraban lewa shaman



Durban 1,2




Shaman 3,4


 

freq_

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
284
Buchów
0
ja na spotach mam pełno mszyc... rośnie tam taki chwast żywiczny i na nim siedzą... mj się nie ruszają wydaje mi się (mszyce na fazie???) Przynajmniej na moich nie siedzą...
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Dobra przyznam się.. popaliłem nawozami jak były małe ( przez pomyłkę prowadzę fotorelacje tu a nie w początkujących )
Ale wyzdrowiały już i jest OK

freq obyś miał rację
 

Grizliee

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2012
Postów
131
Buchów
17
Jeśli liscie zolknieja to prawdopodobnie zle PH maja , podsyp je dolomitem :bounce:
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Ale czy wy dobrze widzicie. Dolna partia roślinek wygląda jak wygląda bo je popaliłem. Zwrócicie uwagę na nowe liście ich kolor no i na datę (wyzdrowiały). Przepraszam nie zaznaczyłem o dolomicie ( jest wsypana odpowiednia dawka) na 1 zdjęciu widać zestaw w tym pH metr czyli nie mogę mieć złego pH.

---------- Aktualizacja posta 05-06-2012 19:37 ---------- Czas poprzedniego posta 31-05-2012 10:49 ----------

Przez ostatnie dni cały czas deszcz... i raczej nie zapowiada się na poprawę, dlatego wybrałem się dzisiaj na spota w celu postawienia prowizorycznej "wiaty".



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół