nasiona marihuany

2x Durban Poison 2x Shaman (feminized)

Wyszukiwarka Forumowa:

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Turkuć nie wiem jak twoje shamany ale moje mają bardzo dużo liści przytopowych a mało kwiatów, za to są oblane tak dużą ilością żywicy że po 4 dniach suszenia i początku trzymania w słoiku dalej są lekko wilgotne.

Wydaje mi się, że shaman jest złym przykładem do pokazywania i mówienia o prawidłowym trimie ze względu na budowę topów. Co innego durban.. Pozdro
 

marudny

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2011
Postów
202
Buchów
0
po prostu trzeba sie przylozyc do obierania, a nie po lebkach, dyc to sami bedziecie chyba palic a nie ktos, wiec powinno zalezec na jakosci a nie na ilosci;)
 
D

delete

Guest
Wydaje mi się, że shaman jest złym przykładem do pokazywania i mówienia o prawidłowym trimie ze względu na budowę topów. Co innego durban..
Jeszcze nie skubałem Shamanów, stoja na pniu więc może masz rację ale mimo to wydaje mi się, że można troszeczke lepiej. Nic tam każdy robi jak uważ i jak mu pasuje. Najważniejsze, że już bezpieczne ;)
po prostu trzeba sie przylozyc do obierania
Testuje trym w różnym stadium podsuszenia. Świeże zioło masakra, mordoklejka jakich mało. Najlepsze jak dotąd efekty daje obieranie po 3 dniach swobodnego schnięcia pod dachem w temp. otoczenia. Listki lekko więdną dając doskonały kontrast z topami.
Powodzenia na polu bitwy ;)
 

monikaIkulfon

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
211
Buchów
0
Przepraszamy za spóźnione zakończenie ale tyle tego było, że nie wiedzieliśmy co z tym zrobić hehe trochę dużo tego wyszło a potem brakowało czasu Was odwiedzić.
W tym roku też startujemy a z jakim materiałem i spotem ? pokażemy przy fotorelacji Out 2013. Pozdrawiamy





 

BLOKtechniczny

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2012
Postów
119
Buchów
0
Coś pięknego, kilka krzaczków , a palonka moc.
W tym roku zapewne też jakaś relacja będzie?

Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół