nasiona marihuany

Norwegia - Cena

Wyszukiwarka Forumowa:

Docieplocz

Active member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
30
Buchów
0
Jesteś moim zbawicielem jeszcze jak byś powiedział kto tam to goni chodzi o narodowość będę wdzięczny :D
 

parada1909

New member
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
2
Buchów
0
Odkopie temat, bo już mnie szlag trafia w tej Norwegii... Ma ktoś jakieś dobre dojście w Stavanger/Sandnes?
Jednorazowo od takiego polaka z sandnes ogarnąłem, to oprócz tego że zamiast 150/1g to zabrał 200, to jeszcze dał jakieś 0,4g ścierwa takiego, ze po odpaleniu czułem jakbym płyn do zmywania miał na języku.
 

parada1909

New member
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
2
Buchów
0
aż serce pęka. Póki co mieszkam na wspólnym mieszkaniu więc nie ma opcji aby szafę przerobić sobie. Po drugie, najpierw to pestki bym musiał ogarnąć, a tu są nielegalne. Brak roboty, brak kasy, weekend się zaczął i z chęcią bym sobie humor poprawił no ale póki co brak znajomości..
 

moriaks

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
2
Buchów
0
jest ktos z okolic oslo i jest w stanie pomoc z grassem? please !! :D
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
W oslo nie ma problemu z materialem, jest za to problem z cena bo jest masakryczna :) Polecam odezwac sie do byle jakiego murzyna i na bank cos pomoze. Czesto kreca sie po parkingach. Ale w sprzedazy jest tylko, albo w wiekszosci tylko gruda, i sredniej jakosci :) Pozdro...
 

hex

Member
Rejestracja
Lip 14, 2011
Postów
9
Buchów
0
Myślicie ze ludzie byliby w stanie kupic po 30g na raz? Czy to nie ta skala? Planuje wyjechać do norwegi w niedalekiej przyszlosci i moze zajmę sie hobbistycznie paroma krzakami, z których mógłbym co nieco odsprzedać, tylko nie chce mi sie bawić w detal
 

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Odświeżam, jakby ktoś miał w oslo jakieś topki (okolice również), to chętnie przygarnę. Na pewno się dogadamy. Będę w sobote.

Fuka też wchodzi w grę :sunny:

btw: tak mi się przypomniało teraz, jakoś w 2012 koło tego króla całego na placu stoję z mamą a tu podchodzi gość w garniaku i do mamy - hey, do you like amph? Meybe you want to buy... Coś w tym stylu... ku**a że sam nie byłem <lol>
 
Ostatnia edycja:

miketysonjr

Member
Rejestracja
Gru 16, 2015
Postów
11
Buchów
0
Odświeżam, jakby ktoś miał w oslo jakieś topki (okolice również), to chętnie przygarnę. Na pewno się dogadamy. Będę w sobote.

Fuka też wchodzi w grę :sunny:

btw: tak mi się przypomniało teraz, jakoś w 2012 koło tego króla całego na placu stoję z mamą a tu podchodzi gość w garniaku i do mamy - hey, do you like amph? Meybe you want to buy... Coś w tym stylu... ku**a że sam nie byłem <lol>

Dlaczego? Trzeba bylo przyj***c z mama troche fety, toszto klasa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół