nasiona marihuany

Norwegia - Cena

Wyszukiwarka Forumowa:

Blanquiazules

Member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
8
Buchów
0
Witam, nie znalazłem podobnego tematu, interesuje mnie cena za gram w Norwegii, orientuje się ktoś?? z góry dzięki za pomoc..
 

Blanquiazules

Member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
8
Buchów
0
Dzięki za wypowiedź, coś w tym jest bo kumpel właśnie prosił o zadanie pytania na #, bo mówi że strasznie drogo i chciał wiedzieć czy go czasem nie chcą zrobić w hu*a... pozdro
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Ja w tamtym roku brałem u ciapatego hasz!!ale to taki że wyrywał z butów płaciłem 50 koron za gram.
Ze zwykłym skunem tam się nie spotkałem.Może przez to że byłem krótko
 

Blanquiazules

Member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
8
Buchów
0
Ziomek mówił że 300 koron za 5g, więc to by sie zgadzało, dzięki wam za pomoc...
 

Marcino305

Member
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
23
Buchów
0
mieszkam tu już trochę i wcale nie prawda że lipa z paleniem. Mama Merry kosztuje od 120-150 koron, czaem nawet za 180.haszu jest w chu**. porównując to do naszych zarobków w PL palenie było by po 10, moze 15zł:D więc nie jest żle, ale zawsze to lepiej do Polski uderzyć na wakacje i kupować po 25zł, jak dal mnie to prawie za darmo.z fartem
 

dr.THC

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2007
Postów
49
Buchów
0
Ja mieszkam w oslo i tu zawsze jest opcja za 100 kr za hasz i ziolo.:smokee:
 

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
hu**wy hasz chodzi po 100kr na grřnlandzie chyba ze ma sie ogarnietego ziomka ale 90% to hu*nia na maksa zeby ogarnac dobre ziolo trzeba miec dobra kontakty ale moim zdaniem w Oslo na luzie mozna swojego krzaka od***ac na damski h*j fatygowac sie z dilerami wiadomo ze tutaj sa lepsi niz w PL i wiecej ale swoje zawsze najlepsze a strasznego przypalu tutaj nie ma z tym... lecz Norwegia to miejsce bardziej na indoory chociaz nie powiem ze outdoorow nie da rady zrobic :spalony:
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Dobry hasz można dostać w Norwegi napewno łatwiej jak w Polsce, znajomy mi mówił że to kwestia kontaktu tylko i haszysz mają w ch*j dobry, znacznie lepszy niż to co w polsce jest, o cenie sie nie orientuje, ale wiem że jest tam w miare dobrze jeśli chodzi o hasz,
dużo polaków tam jest co reflektują grude z tego co wiem, wiec napewno coś ogarniesz.
 

easyryder1

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
101
Buchów
0
5g -500kr jezeli hodzi o hasz, jezeli o MJ to nawet do 200 za g
 

Pioneer

Member
Rejestracja
Lip 4, 2012
Postów
15
Buchów
0
Zalezy w jakiej czesci Norwegii... W Oslo czy Ålesund mozna dostac po 100-150kr... ale w mniejszych miastach to 200 nawet do 300 za zielone<palacz>
 

Czarodziej_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
174
Buchów
0
Niedługo odwiedzę Oslo, pytanie czy ciężko tam dostać dobre jaranie lub hasz? Zagadać do ciapatego? Gdzie szukać? :D

Jak coś odpowiedzi możecie walić na pw. :D

Pozdro.
 

ZielonyGral

Member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
21
Buchów
0
siema Panowie mam spory problem! Mieszkam w norge i mam problem z przywiezieniem nasionek,,leżą u kumpla w polsce...ale każdy boi się zapakować w samolot hehe. Ja pracuje i brak czasu...a więc może jest jakiś forumowicz w norwegii kto odsprzeda z 6 pestek femi albo 10 auto. POMOCY hehe
 

ZielonyGral

Member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
21
Buchów
0
hej właśnie wysyła kumpel paczkę ale jest mały minus nasionka w norwegi są nielegalne...jak wyczają co jest w środku to lipa pozdro pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie hehe
 

Docieplocz

Active member
Rejestracja
Mar 4, 2013
Postów
30
Buchów
0
Witam wszystkich właśnie trafiłem do oslo i chciał bym ogarnąć sobie jakiegoś włada i coś zapalić. Jak się za tym ruszyć może macie jakieś ulice , miejsca gdzie można dostać coś dobrze klepiącego. Wiem że włada nie dostanę takiego jak w polsce ale przynajmniej spróbuje czegoś innego. Jak by ktoś był chętny mi pomóc to proszę na PW lub tutaj pisać zależy mi na czasie bo będę tylko do poniedziałku/wtorku czyli tydzień.:yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół