nasiona marihuany

otwarto pestkowy outdoor Biff'owy

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Za***iste kobyły, pogratulować Biff!!! Jak tam pleśń przeglądałeś planty?
Powodzenia <joint>
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Zamierzasz trzymać planciki w te weekendowe przymrozki?

<peace>
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Za***iste kobyły, pogratulować Biff!!! Jak tam pleśń przeglądałeś planty?
Powodzenia <joint>

A pleśń się zdarza ale tylko miejscami i raczej mało,
większość już scięta, po tym weekendzie dotnę wszystko bo już nie mam miejsca w suszarni :pP


tutaj główny top maroka ;)






jak myślicie ile z takiego szczytu będzi gramów ?

---------- Aktualizacja posta 26-10-2012 10:46 ---------- Czas poprzedniego posta 24-10-2012 18:22 ----------

chłopaki weekend mnie przeraża, pogoda bardzo kiepska ;( jak szybko rozwija się pleśń? może zaj***ć np calego krzaka w przeciągu załóżmy 2 dni ?
nie mogę teraz zrobić resztę ścinki bo mam jeszcze inne ważne sprawy i scinkę zrobię w przeciągu przyszłego tygodnia , mam nadzieje że dotrwają do tego czasu ;)
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Zależy w jakim stadium masz zakażone planty, najgorzej sytuacja wygląda na grubych pałach. Jak już zacznie pleśnieć jeden topek to masz z bańki cały odrost. kur***wo rozchodzi się po łodydze ale w ciągu tygodnia nie zabije całego krzaka. Ale z drugiej strony pogoda jest do bani; zimno, mokro i nocne przymrozki. Ściąłbym jak najszybciej przyjacielu.
powodzenia
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
Nawet jeżeli pleśń nie wyjdzie Ci na roślinie w glebie, to jeżeli w suszarni nie bedziesz mial idealnych warunków to wyjdzie Ci w trakcie suszenia.

Powodzenia z reszta i z fartem do końca.

<peace>
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
planty w śniegu ;( jest mróz - wydaje mi się że pleśń nie rozwija się w przymrozki, przynajmniej mam taką nadzieję, w poniedziałek będę miał suszarkę do grzybów i będę ratował co się da ;)
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
dziabaj ziomek bo już bedzie tylko gorzej.nie wiem jak z pleśnią i mrozem ale napewno nie pomaga.w dzien bedzie na plusie i wilgoć bedzie wiec nie czekaj.fajne planciki :smokee:
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
mam dużo mokrych (namoczonych wodą topów ) i trochę zaczynających pleśnieć, łacznie to z 2 worki 120litrowe( liscie +topy ). Czy dało by rade zrobić z tego haszyk metodą bubble bags? czy można od razu walić mokre półprodukty do wiadra wrzucić lód i ogień ? czy poczekać aż to wyschnie trochę ?
chce uratować po prostu część zbiorów ;) jakieś pomysły ?
 

herb iron

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2012
Postów
141
Buchów
0
oczywiscie że lepiej robic z suchego sortu- chyba lepiej sie odklejaja
ale mozna tez robic z mokrego tylko jakosc gorsza wyjdzie ale z braku laku :freak2: Twoj wybor
 
D

delete

Guest
mam dużo mokrych (namoczonych wodą topów ) i trochę zaczynających pleśnieć, łacznie to z 2 worki 120litrowe( liscie +topy ). Czy dało by rade zrobić z tego haszyk metodą bubble bags? czy można od razu walić mokre półprodukty do wiadra wrzucić lód i ogień ? czy poczekać aż to wyschnie trochę ?
chce uratować po prostu część zbiorów ;) jakieś pomysły ?

Jak chcesz robić haszyk z tego wszystkiego, to wpie**** to wszystko na grzejnik, przedtym podsusz wszystko suszarką i za 2-3 dni możesz robić haszyk.
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
no niestety na grzejnik teraz tego nie postawię , schnie pod dachem. niebawem zamówię bubllebags i się pobawię trochę :)
 
D

delete

Guest
no niestety na grzejnik teraz tego nie postawię , schnie pod dachem. niebawem zamówię bubllebags i się pobawię trochę :)

z tym grzejnikiem mniałem na myśli to że czym szybciej wyschnie to tym mniej plechy będzie, mi wciągu jednej doby znigło z 15g topa z 50 i to pod łóżkiem ! jak są zarodniki plechy na topach to trzeba szybko przesuszyć
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
jakoś późno zebrałem się na relacje ze ścinki. Wyszło około 2 kilo suszu ;)
Nie mogę określić która odmiana daje najlepszego kopa, bo wszystkie dawały solidne działanie :) nie udało mi się do tej pory wszystkiego spalić bo pale dosyć sporadycznie i niezbyt często. Haszyku jeszcze nie robiłem w końcu ale mam w planach :)
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Elegancki spocik miałeś ;) Jak zrobisz haszyk to dodaj fotke.
 

parac306

Active member
Rejestracja
Lut 1, 2013
Postów
41
Buchów
0
niezle ziomek! dawaj w tym roku znow fotorelacje ale sadz wczesniej ;) ja w tym roku podobnie ruszam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół