nasiona marihuany

otwarto pestkowy outdoor Biff'owy

Wyszukiwarka Forumowa:

Herb-at-Nick

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2012
Postów
72
Buchów
1
Tyle roboty jest z tym wszystkim, człowiek szczęśliwie doczekuje plonów a tu dopiero kwestie mogą się pojawić ciężkie czyli jak to wysuszyć i gdzie to przechowywać? Ja miałbym gruby orzech do zgryzienia gdybym miał to co ty .Jak sucho by było to w lesie w torbach papierowych może by spróbować i na początku doglądać czy nic złego się nie dzieje. Najlepiej wiadomo- w pomieszczeniu .Tak czy owak trzeba to jakoś potem przechowywać.
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
siema czarnuchy :p
na jednym spocie pokazały mi się 2 hermy, zostały wyrwane

na razie leżą sobie gdzieś na dworze , pewnie już zgniły ale może zrobię z nich makumbę :p

wszystkie planty już kwitną, są w różnych stadiach dostały trochę nawozów hensi bloom i fosfor plus , planton k , florovit do roślin jesiennych, ripen - zakupiony w razie przymrozków :p

teraz zdjęcia z różnych miejscówek



jest to roślinka z nasion z których obdarowałem seeda i lemonskunka w open seedzie:)

tutaj zdjęcie z drzewa , gałęzie zasłaniają większą część spota :(

sam pan prezydent chciał strzelić sobie foteczkę z gigantami :)

takie tam z Robertem, nie ma lipy, ale jest konopia !






ten jest całkiem spory :)






myślę że zrobię generalną ścinkę w połowie października, mam nadzieję że tych plantów już nikt nie podpie****i ;)
 
T

TaZz

Guest
A mi sie najbardziej podoba ucieszony Jarek :D
Lecz z Robertem to do***ałeś ostro !
Tak więc nie ma lipy są za***iste konopie !!!
Powodzonka dalej, super zapierdzielasz.
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
pogoda cały czas się psuję co bardzo mnie smuci, ciągle pada, mało słońca a akurat moje odmianki jakoś późno zaczęły kwitnąć, podleje je w takim razie niedługo ripenem, pleśni do tej pory nie widziałem ale boję się że jak teraz odwiedzę moje maleństwa to może okazać się inaczej <coolpalacz>

mogę mieć mały problem z suszeniem więc zastanawiam się nad taką maszyną jak SUSZARKĄ DO GRZYBÓW I OWOCÓW

ona chyba nie wydziela dużej temperatury wiec zapobiegło by to spadku poziomu THC i przy okazji można by wysuszyć szybciej większe ilości.

znalazłem dość tanią i dużą na allegro
DO GRZYBÓW, OWOCÓW, ZIÓŁ
pojemna - 13,5 litra - 5 sit

może ktoś już suszył takim czymś?
 

mrslowflow

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2011
Postów
80
Buchów
1
Ja suszyłem tak część materiału. Powiem Ci, że sprawdza się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o moc, to nie zauważyłem różnicy. Smak tak suszonego ziółka nie jest powalający, ale dla mnie jest ok. Zapach także spoko. Robiłem tak, że suszyłem jakieś 5 h, i wkładałem do słoika. Następnego dnia 2-3 h i wszystko elegancko sie kruszyło. Oczywiście, ten czas może się różnić. Wiadomo, grube szychy dłużej. W każdym razie, jeżeli nie masz innej możliwości korzystaj z suszarki.

Pozdrawiam !
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
mogę mieć mały problem z suszeniem więc zastanawiam się nad taką maszyną jak SUSZARKĄ DO GRZYBÓW I OWOCÓW
Możesz.
Proponowałbym Ci tylko nie suszyć od razu, tylko podzielić to na 3-4 dni. Np. jednego dnia podsuszasz przez 2 godziny, drugiego to samo, itd.
Ale przy tej ilości, która pewnie będziesz mieć, to możesz też suszyć od razu... Jeśli nie przesuszysz za mocno i potem curring zrobisz będzie ok.
Ja suszyłem co prawda nie w takiej suszarce, ale wspomagałem się uchylonym piekarnikiem, ustawionym na niską temp. + włączony termoobieg. Gdybym tak nie zrobił, to 100 gramów poszłoby w piz*u, bo wtedy non stop lało i taka wilgoć w powietrzu była, że w ogóle nie chciało schnąć.

dlatego dół rozgrzewa się najbardziej i musiałbyś zamieniać tacki z dołu do góry bo te na dole by wyschły na wiór
Dokładnie tak. Najlepiej pilnować, wyłączyć na trochę jak za bardzo się nagrzeje, potem włączyć od nowa, zamienić miejscami tacki, itd.... i tak pomału
innym fajnym rozwiązaniem jest podłączenie takiej suszarki do włącznika czasowego. Np. 15 minut grzania, 15 minut wyłączona, itd. To zapobiegnie zbytniemu nagrzaniu się i będzie pomału się suszyć.
 
Ostatnia edycja:
S

sru

Guest
taką suszarką suszę grzyby, pomidory, paprykę itp. - nagrzewa się konkretnie ale dałoby radę - ona działa jak suszarka do włosów - nawiew skierowany w stronę dna - gorące powietrze uderza w dno i wraca bokami do góry - dlatego dół rozgrzewa się najbardziej i musiałbyś zamieniać tacki z dołu do góry bo te na dole by wyschły na wiór
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
parę fotek :) zdjęcia robione jakiś czas temu ...

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>



<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>




i żeby nie było że wszystkie planty takie olbrzymie :p

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>


trzymać kciuki :p Na razie skosiłem jednego maroka bo się połamał pod swoim ciężarem:) całkiem sympatyczny jest , niedawno podlane ripenkiem :)
 
Ostatnia edycja:

mrslowflow

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2011
Postów
80
Buchów
1
Piękne choinki Ci porosły. Tylko pozazdrościć. A jak wygląda sprawa z pleśnią? Zobaczymy ile jeszcze pogoda dopisze, w każdym razie już niedługo ścinka.

Pozdrawiam i życzę szczęścia !
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
zdarzają się małe topki z pleśnią, ale jak jakieś widzę to usuwam, teraz pogoda za***ista więc wszystko powinno być niedługo gotowe :)
jeden maroczek który wyglądał najbidniej klepie nieziemsko ;)


znajomy amator palenia mj nigdy w życiu nie palił wiaderek i chciał bardzo spróbować, więc mu zrobiłem. Efekt - nie mógł się wysłowić przez 3 h i wstać z fotela, miał problemy z podniesieniem butelki z wodą. Po 30 minutach zaczęło go telepać:( dałem mu poduszkę i zrobiłem kawę i gainera z cukrem bo chłopak nie mógł nic jeść :( pomyślałem że zrobi mu się lepiej

osoby które to widziały miały problemy z opanowaniem śmiechu ;)
 

Chrrupek

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
179
Buchów
0
To tak jak dalem nowicjuszowi amnezje wygladal i gadal jakby na serio dostal amnezji :)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
up :) coraz bliżej ścinka :) część już się suszy :)








poniżej olbrzymi top Maroka :)



kolejne duże topy :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół