nasiona marihuany

otwarto pestkowy outdoor Biff'owy

Wyszukiwarka Forumowa:

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
10 Orange Bud x Early PearlxHashberry od Raf_rk ( z kąd mam to tajemnica) geny od Chesh-a i Sick Boy-a więc powinienem być zadowolony

Kurka, a ja dopiero teraz wyczaiłem tę fotorelację :D
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Na te niedobory to zapodaj oprysk z siarczanu magnezu ;)

na wszelkie niedoboru używałem INSOL P, myślałem ze da radę ale się myliłem , założyłem o nim temat ale na razie cicho o nim ...

dolomit z florovitem do roślin zielonych chyba powinien załagodzić żółknięcie dolnych liści, zobaczymy. pojawię się tam za jakiś tydzień.

jutro postaram się dotrzeć na inne spotki :) tam są raczej większe potwory i do tego same femki wiec radość na pewno będzie większa
 

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
jaka jest pogoda u cb??? u mnie ostatnio ostre burze i tez liscie dolne zolkna ale nie ma sie czym przejmowac;) profilaktycznie zapodaj oprysk z asahi powinien cos ci pomoc ;)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
jaka jest pogoda u cb??? u mnie ostatnio ostre burze i tez liscie dolne zolkna ale nie ma sie czym przejmowac;) profilaktycznie zapodaj oprysk z asahi powinien cos ci pomoc ;)

asahi już 2 razy pryskałem do tego idą nawozy doglebowe głównie azotowe. Mam nadzieje że jeszcze sporo urosną :)

teraz pogoda jest już ok, wcześniej trochę padało ale "NIE MA LIPY!" :D

---------- Aktualizacja posta 12-07-2012 17:43 ---------- Czas poprzedniego posta 10-07-2012 12:19 ----------

UP z kolejnego spota, Miłe zaskoczenie, większość plantów ma po 2 metry!
Zdjęć z tego spota nie wrzucałem, gdyż był najmniej odwiedzany z tego względu że jest najbardziej cenny, rośnie tam 10 FEMEK. 4 MAROKI z femaleseeds, lemon skunk z greenhouse, 4 pasionx graiphrut od grzecha i jeden cali mist z gratisów

w ten spot wsadziłem najwięcej pracy, najbardziej męczę się żeby na niego dojść, planty miły po 30 litrów ziemi dla siebie i dobre nawozy:)
Na części zastosowałem LST a na części tylko FIM. TE z fimem pną się do góry i mają około 2m. te z lst są maxymalnie przy ziemi i mają sporo odrostów :) wszystko ułożone jest tak aby maxymalnie wykorzystać słońce :)

liść kali mist

tutaj dalsze treningi










Ten widok poprawił mi humor :) teraz tylko czekam aż zaczną pojawiać się topki :) macie jakieś sprawdzone patenty na pleśń? bo w październiku będzie tam naprawdę wilgotno
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Tak, ja znam nawet dwa dobre patenty na pleśń :)
Nazywają się Amistar i Topsin :bounce:
Ta kali na ostatniej fotce jest konkretna,będzie z niej trochę tematu.Pozdro
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Tak, ja znam nawet dwa dobre patenty na pleśń :)
Nazywają się Amistar i Topsin :bounce:
Ta kali na ostatniej fotce jest konkretna,będzie z niej trochę tematu.Pozdro
Mam Topsin w domu ale mi zasechł bo ma już z 4 lata, dawno go nie musiałem używałem, naleje tam ciepłej wody i zobaczę jak to wygląda, ewentualnie kupię nowy :)

---------- Aktualizacja posta 16-07-2012 14:18 ---------- Czas poprzedniego posta 12-07-2012 18:33 ----------

jakieś kolejne fotki :)


a tego spocika nie pokazywałem jeszcze, najmniej zadbany, najpóźniej wysadzony ale z 15 g się z niego zbierze :) zawsze coś

i jeden z nich już kwitnie ładnie nie wiem dlaczego bo to ta sama odmianka :/
ale niech sobie tam żyje z nimi, widocznie mu się śpieszy do :bongo4:


na innych spotach nie ma lipy !
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
kolejny UP, z tego spota jeszcze nie dawałem fotek bo byłem na nim na razie 2 razy:) przy wysadzaniu i parę dni wcześniej aby zobaczyć co się tam dzieje itp :) Roślinki to orange budy :p ale podejrzane jest to że część z nich zachowuje się jak automaty i już kwitną. Trochę się po opalałem między czasie i wygniotłem trochę chwastów <sex>:D
roślinki są jakieś takie malutkie , nie stosowałem żadnych treningów bo nie było kiedy






rośnie tam z 8 kobitek :D wszystkim nie robiłem zdjęć bo miałem inne zajęcia a czasu nie było dużo :)
<peace>
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Rosnie tam 8 kobitek, a ta kobitka na 1 zdjeciu tez fajnie rosnie :) Pzodro ladnie lecisz ;):harvest:
 

Reina

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2009
Postów
110
Buchów
0
Biffuniu, teraz to mnie zaskoczyłes tymi plantami, nie wchodzilem tak dlugo na ta relacje, jak Ty do tych cennych panienek. Jest Moc! Chce zobaczyc za miecha :)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
była ścinka kilku automatów, po wysuszeniu pachną lekko owocowo, niektóre sianowato, ale moc jest za***ista, po wypaleniu lolka jest moc do działania, po wypaleniu większej ilości lekko wgniata w fotel :)

---------- Aktualizacja posta 08-08-2012 17:26 ---------- Czas poprzedniego posta 06-08-2012 15:58 ----------

kolejny Up :)
gdy byłem na spocie to zdążyłem zrobić tylko kilka zdjęć bo się trochę przestraszyłem, słyszałem jakby jakieś kroki w krzakach i od razu pomyślałem ze to jakaś zasadzka na mnie, prawdopodobnie sarna gdzieś była i chodziła sobie w trawach itp, co nie zmienia faktu że strasznie się przestraszyłem. miałem przy sobie plecak z nawozami więc nawozy zostawiłem na miejscu i wycofałem się ze spota, na wszelki wypadek ;)

na początku zrobiłem parę zdjęć, widać że sarny latają po moim spocie niemiłosiernie, trawy są "wyleżane". Niektóre planty połamane ;( jeden największy był złamany w połowie ;( "panie świeć nad jego duszą"


ten o to wyżej ma jakieś niedobory ;(
te na dole również i do tego połamane







ten na dole też został uszkodzony przez sarny :zombi:




te już dają radę





tego na górze nie chciało mi się już odwracać :)
niedługo dostaną dawkę nawozu już typowo na kwitnienie bo już niektóre zaczynają kwitnąć :)

jak najlepiej odstraszyć sarny ? sierść psa , własny mocz? jakieś sugestie ?
 

Wolnykonopny

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2012
Postów
79
Buchów
0
Ja rozsypalem wokol plantow szkło i nie ma prawa aby jakas ci popsuła planty(tylko uwazaj abys sam sie nie nadzial na szklo:)
 

Reina

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2009
Postów
110
Buchów
0
mowisz jest moc ;))

jeszcze miesiac i sprobujemy! ;) Sprobuje kazdej ;):spalony:
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
witam po długiej przerwie ale praca i melancholia dnia codziennego mnie pochłonęła.
A więc tak na dzień dzisiejszy za***ali mi 8 pantów !!!! z czego jeden był gotowy do ścinki !!!
zdenerwowałem się ale wiadomo jak to jest u nas w kraju :p po za tym 7 plantów jeszcze nie kwitło, może zrobili sobie makumbę albo coś:p

zostało jeszcze kilka spotów całe szczęście
oto zdjęcia z przed jakiś 2 tygodni, teraz pewnie już topki trochę napuchły bo podlałem planty nawozem florovit do roślin jesiennych czy coś w ten deseń(ciekawe npk) , niebawem będę już podlewał tylko plantonem k, i może jakiś wskoczy jeszcze, jak będzie kiepska pogoda to zakupię ripen.








lemon skunk poniżej najmarniejszy :(








popełniłem mały błąd bo nie spodziewałem się ze urosną takie duże i będzie aż taki gąszcz . niektóre mają po 2,5m , jeden był już taki z miesiąc temu to nagiąłem do ziemi dla bezpieczeństwa (pewnie miał by teraz z 3 metry )
inne spoty mniej imponujące ale zawsze będzie trochę palonka :)

komentujcie coś itp , mogę mieć problemy z bezpiecznym wysuszeniem takiej ilości bo pewnie będzie tego ponad kilo, macie jakieś pomysły ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół