nasiona marihuany

otwarto pestkowy outdoor Biff'owy

Wyszukiwarka Forumowa:

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Witajcie droczy użytkownicy
Na wstępie chciałem się z wami wszystkimi przywitać bo troszkę mnie nie było na tym forum bo nie miałem czasu na zbędny spam (pochłonęła mnie praca).
Wpadłem na pomysł że otworzę tą fotorelację po to żeby zmotywować się do działania i ogarnąć tego oucika w miarę dobrze.

Z powodów małych funduszy na nasiona wpadłem na pomysł że ogarnę sobie jak największą ilość nasion jaką zdoła wysadzić, (znajomi, open seedy etc sklepy z pestkami.)

A wiec tam na dzień dzisiejszy mam wysadzone 12 automatów reg.
oto ich zdjęcie, mają pod sobą 100 l ziemi wymieszanej z ziemią ze spota, niepotrzebne męszczaki będę wyrywał. Zdjęcie ma kilka dni. Dostały wtedy sporą porcję biohumusa

P1080759.JPG

tutaj żabka podziwia nowe kwiatuszki, pocałowałem ją oczywiście i zamieniła się w piękną kobietkę która powiedziała mi ze będzie pomagać mi w nawadnianiu spota
P1080774.JPG


w domciu mam sadzonki 4rech maroków z femaleseds female seeds fem.

1 lemon skunk z green house'a fem. na próbę (zobaczymy czy dojdzie)

10 Orange Bud x Early PearlxHashberry od Raf_rk ( z kąd mam to tajemnica) geny od Chesh-a i Sick Boy-a więc powinienem być zadowolony

w tym momencie muszę zrobić miejsce w boksiku i wstawić kolejne sionka
będą to kolejne automaty - sztuk około 12 ( stara dobra produkcja towarzyszy mi już jakieś 3 lata i zapylam ją coraz nowszymi automatem więc mix genów i fenotypów jest ogromny)

pozatym kiełkują jescze jakieś holenderskie haze x coś tam - o te nasiona nie będę zbytnio dbał bo i tak pewnie nie dojdą, wysiałem je tylko bo byly dosyć stare ale może mnie jescze zaskoczą

dostałem też nasionka od Donie Darko za co serdecznie dziękuję, geny też ciekawe bo to potwory giganty od zielonej masy i ich krosy i EG x DG geny Esbena. Mam nadzieje że te nasionka mnie pozytywnie zaskoczą .

Czekam jescze na nasionka od bladaewa (orange bud-maroc f3), nie wiem ile ich będzie ale postaram się nimi zaopiekować.

czekam jeszcze na paczkę ze sklepu internetowego ( nie będę robił reklamy chyba że zaskoczą mnie dużym gratisem) na feminizowane pasionki x grejfrutki od grzesia :)

puki co to chyba tyle albo mi się coś przypomni. Przepraszam za chaotyczną wypowiedź ale jestem już dzisiaj bardzo zmęczony po dzisiejszym pracowitym dniu.

Trzymajcie kciuki i motywujcie do działania.
puki co to zaopatrzony jestem w biohumusa, planton k, jakiś preparat od grzybów jeśli chodzi o nawozy. Puki będę miał pieniążki to będę walił dobrą ziemię pod planty:D

a tak kończą nieproszeni goście na moim spocie
P1080781.JPG


Zapraszam do dyskusji porad i obelg
 
D

delete

Guest
Kibicuje i życze powodzenia. Zapowiada się masa pracy, z fartem do października <joint>
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
A wiec przyszły kolejne pesteczki, część zamawiana część z openseedów.
P1080802.JPG


P1080785.JPG

pesteczki już się oczywiście moczą


Zaskoczyła mnie jedna sadzoneczka ponieważ z jednej pestki wyszły 2 kiełki po czym wyrosły 2 szczyty , widziałem takie coś kiedyś u kogoś na forum :)
P1080792.JPG


tutaj jakieś planciki pośród papryczki chili od której jestem uzależniony, mam różne odmiany i też je pielęgnuję


tutaj kolejne regi na spocie






moczę kolejną partie automatów
a stare automaty wyglądają tak

jeden już pokazał jajca więc go wyrwałem , niedługo zastosuje lst albo siatki takie jak russian farmer rok temu.
dziś tyle bo znów nie mam siły po ciężkiej pracy.
 
Ostatnia edycja:

Cannabis_Whisky_Ananas

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2012
Postów
73
Buchów
0
Jakie masz te chilli ? podaj odmiany !
ja mam rozne nasiona chilli ale nie znam znazw. 20 papryk juz rośnie
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Jakie masz te chilli ? podaj odmiany !
ja mam rozne nasiona chilli ale nie znam znazw. 20 papryk juz rośnie

te to akurat Cayenne, ale mam w domu jeszcze inne, przywiozłem sobie sporo nasion z Węgier i Chorwacji :)

Dostałem z open seeda sporo nasion orangebuda f3 ! dziękuję dziękuję , zaraz będę je moczył !!!
 

Reina

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2009
Postów
110
Buchów
0
Mam nadzieje ze wszystko pojdzie po optymistycznej mysli i bede mogl poprobowac kazda odmiane z osobna :)
 

Stelmah

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
146
Buchów
0
tym ślimakiem powinno być napisane " tak kończą frajerzy" xD :lol3:
Ładne krzaczki z fartem i zapraszam do siebie ^^
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
mały up.

Znalazłem parę męskich frajerów w poletku automatowym, po wyrwaniu na ich miejsce poszło parę nowych automatów



w miarę możliwości dowalam na inne miejscówki coraz więcej sadzonek




Mam jeszcze parę spotów , na tym poniżej będą rosły same femki czyli maroki, jeden lemon skunk(zobaczymy czy dojdzie), passion x grejfiut :p i jakieś smakołyki z gratisów
przed ogarnięciem

a tutaj po małych zmianach

A tutaj maroczek na tym spocie


na razie używam tylko biohumusa, myślicie że rizotronik coś w tym momencie by pomógł ?
za jakieś parę dni będę miał asahi sl. Na faze flow też coś ogarnę, zastanawiam się nad nawozami hensi bo mam do nich darmowy dostęp (kolega ma dużo nawozów) . Wszelkie rady mile widziane

---------- Aktualizacja posta 22-05-2012 20:50 ---------- Czas poprzedniego posta 19-05-2012 10:14 ----------

kolejny up,
jestem bardzo zmartwiony bo większość automatów okazała się hemami ,
reszta rośnie już bardzo dobrze, większość plantów już ma parę pięterek, więcej zdjęć pokarzę później gdy już będzie co pokazać , spota z femkami nie będę odwiedzał jakiś miesiąc, mają sporo ziemi i są dobrze nawożone gnojem i nawozem granulowanym i były podlane biohumusem.
Najepiej kiełkowały orange budy od bladaewa kiełkowalność 100 %
Nasiona od Donie Darko kiepsko kiełkowały z 15 wykiełkowała jakaś połowa ( niestety pomieszały mi się ale pokarzę je jeszcze niebawem)
ogarnięte już parę spotów wiec myślę że zbiorę jakiś ładny zapas na zimę.
więcej grzechów nie pamiętam <joint>
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
kolejny UP
<sex>
część plantów lekoko podrosła


tutaj ten podwójny plant z jednego sionka


na części plantów zastosowane lst


na paru zastosowałem fim


Spota z femkami narazie nie odwiedzam bo nie ma po co, pogoda idealna wiec dadzą sobie narazie radę :D

większość pestek otrzymałem z openseedów za co serdecznie dziękuję

część podlewana nawozami ;)
dosadzam cały czas jeszcze jakieś regi :)
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
nie sa wielkie, ale zdrowe ;) powodzenia <peace>

w tym tygodniu użyję pierwszy raz rizotronika bo wcześniej nie miałem dostępu a za tydzien asahi sl więc powinny nadgonić straty :D
trochę mnie martwi że na innych fotorelacjach są już takie potwory a u mnie takie mikrusy ;(
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
bedzie spoko, tego pierwszego nie uzywalem ale asahi jest swietny :D
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Up

tych dwóch spocików jescze nie pokazywałem, zostały zrobione dosyć później co widać bo są sporo mniejsze




a reszta jakoś tam rośnie - pogoda trochę kiepska




a tutaj ocalały automacik po kiepsko udanym LST ponieważ był zrobiony z gałązek ale i tak nieźle się rozkrzaczył


część męskich plantów już wyrwana, możliwe że mogły zapylić delikatnie autoamata :( ale najwyżej powstaną jakieś smieszne pestki
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Up!
nie ma rewelacji ale nie ma też płaczu,
zdjecia z jednego spota
męskie usunięte


tu widoczne jakieś braki :( - dostały dolomitu z nawozem


















Możecie mi pomóc i powiedzieć co to dokładnie za choroba/niedobór . mi sie wydaje że to przez hp gleby. zaopatrzę się niebawem w wskaźniki ph
atomaciki niektóre już ładnie kwitną :) co mnie bardzo cieszy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół