nasiona marihuany

Łysiczka Lancetowata (Psilocybe semilanceata) - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

pegas

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
41
Buchów
0
Grzybki Halucynki:)

Witam.

Mam takie pytanie ktoś z was próbował magicznych grzybków?
Ja się zastanawiam nad tym więc jak ktoś próbował mówcie jak było:)
 

Foxhound

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
25
Buchów
0
Dobrze że przypomniałeś ,dołączam się do tematu i mam pytanie ,mianowicie czy ktoś wie od kiedy te grzybki się pojawiają ? I jeżeli ktoś ma czas bądź wiedzę mógłby wysłać tutaj jakieś linki z informacjami na temat tych występujących w Polsce oraz ich rysopisem ; ) . Dzięki
:zjarany:
 

pegas

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
41
Buchów
0
Grzybki pojawiają się we Wrześniu, Październiku i Listopadzie. Mam jeszcze takie pytanie czy one występują w całej Polsce czy tylko na jakichś rejonach?
 
Ostatnia edycja:

Foxhound

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
25
Buchów
0
Ja ,raz tylko próbowałem czegoś halucynogennego (Benzydamina) i od tamtej pory boję się tego typu substancji aczkolwiek w plenerze mógłbym sobie poradzić bo jest cieplej .

A boję się ponieważ mam arachnofobie ,a tej nocy nie przespanej i 14 godzinnego bad tripa pamiętam do dziś ... Więcej chyba mówić nie muszę

:zjarany:
 

pegas

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
41
Buchów
0
W jakich rejonach występują te grzyby? Czy w całej Polsce?
 

Foxhound

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
25
Buchów
0
U mnie podobno w znacznej ilości na wyspie Sobieszewskiej xD

Okolice Gdańska
 

pegas

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
41
Buchów
0
Ale tak ogólnie to w całej Polsce tak?
 

Buzz_Astral

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
198
Buchów
0
Poszukaj w google pod nazwą łysiczka lancentowana, gdzieś powinna być mapa występowania. Co do samej fazy jest wręcz boska, ciężko opisać ją słowami, ale jeśli już muszę to zrobić, to w skrócie, rzeczywistość jest przefiltrowana przez tęczowe rybie łuski :crazy: Wszystko ma głębsze znaczenie i przy pozytywnych warunkach czujesz głębokie połączenie z naturą, coś pięknego, polecam wszystkim.
 

pegas

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
41
Buchów
0
Występują w całej Polsce praktycznie więc i u mnie pewnie też:yeahh:

Jak tylko nadejdzie sezon nazbieram tych grzybków w 100000%:D
Może popróbuję też innych, z tego co czytałem to niebezpieczne bo mogą być tam też inne substancje ale co tam...hehehe
 

pegas

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
41
Buchów
0
Gdzieś czytałem że jeśli spożywa się je np. z alkoholem czy marihuaną to nie jest za bardzo fajnie:(

I mam takie pytanie czy chodzi tu o to że np. tydzień temu jarałem i spożyłem se te grzybki i mam tego bad tripa??? (i tak samo z alkohole)
Czy o to że np. zjadłem grzybki i minute później zajarałem???

Bo jeśli o to pierwsze to nie wiem, jarałem już i nie chciałbym takiego bad tripa
 

Buzz_Astral

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
198
Buchów
0
Grzybki najlepiej jeść na pusty żołądek, nie pij przed fazą alkoholu, zajarać możesz, ale w rozsądnych ilościach.
 

Buzz_Astral

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
198
Buchów
0
no coo tyyy ja spaliłem chyba z 30G z ziomkami do shroomsów i nic mi nie było ziomek pił browary i też nie najgorzej się czuł więc to akurat imo brednia a czy na pusty żołądek nie wiem ja po prostu kiedy chciałem to zjadłem i już ;D
Chyba miałeś na myśli 3g, ewentualnie jarałeś z pokaźną ekipą<lol> To wszystko zależy o jakich ilościach tu mówimy. Ja np. ostatnio jadłem z dwoma koleszkami po 3-4g na głowę meksykańskich cubensisów, jeden kolega wypił przed tripem 3 piwa i miał krzywą fazę, ja z drugim znajomym zjaraliśmy tylko dwa lolki i było za***iście, także co do alko nie byłbym taki pewien. Mówiąc o pustym żołądku, miałem na myśli to, że grzybki szybciej zaczynają działać jedzone na czczo.
 

borewicz

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2011
Postów
61
Buchów
0
Nie pijcie alkoholu grzyby ostro dają po wątrobie. Polecam zalać barszczykiem z Winiary :D. warto przed tym zjeść coś osłonowego an wątrobę, najlepiej pare dni przed grzybami zacząć to jest jakiś rapacholin lub coś takiego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół