nasiona marihuany

Outdoor 2012 by znajomyy 21x Mix 3xWR AF Fem

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

notsira

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2011
Postów
92
Buchów
0
Ten przedostatni mocno badylowaty, zrób mu lepszy dostęp do światła i LST, żeby wykorzystać tę łodygę, powinna wypuścić kilka pędów. :D

PS. Właśnie obczaiłem wspaniałą taktykę. Wspaniałą, bo jestem na***any, znaczy pijany. Najpierw 'wyciągnąć' planta brakiem światła, żeby puścił ładną łodyżkę, a potem zacząć ją naginać, żeby zagospodarować te dodatkowe centymetry dla nowych odrostów. :D
ku**a geniusz, albo 4 piwa. :D
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Dostęp do światła mają dobry, tylko na początku była wyciągnięta i tak jej pewnie zostało :D
 

freq_

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
284
Buchów
0
nostira ta twoja teoria sie nie sprawdzi ;) konopie wypuszczają po 2 gałązki z każdym poziomem liści ;)
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
wszystkie palnty sa zdrowe a co do lst to sie zobaczy :p

---------- Aktualizacja posta 16:36 ---------- Czas poprzedniego posta 12:38 ----------

Jeden krzak został z cięty bo okazał się pedałem. 2x wr i shaman poszły sie je**ć bo ktoś posypał je solą. ;/
 

FSO Grower

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
99
Buchów
0
Planciki spoko, tylko jak wyżej wspominali powyciągane troche;( I jak to ktoś Ci je posypał solą?Ktoś Ci na spota wjechał?Mnie by to conajmniej zaniepokoiło...
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
no ktos zczaił ale na innym spocie wr miały moze z tydzień przychodzę na spota a tam wszystkie roślinki padnięte i sola posypane bo było widać na liściach szkoda mi ich bo to były f1 100% żeńskie :zjarany:

---------- Aktualizacja posta 22-05-2012 12:48 ---------- Czas poprzedniego posta 21-05-2012 17:19 ----------

no nic wzielem te 2 palnty posypane sola przepłukałem korzenie woda i wsadziłem do nowej ziemi zobaczymy co z nich bedzie moze uda im sie ruszyć czy mac kucki ze coś z nich bedzie:p :zjarany:
 

BaxBany

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2012
Postów
303
Buchów
0
możesz spryskać asahi w tej sytuacji pomoże z pewnością.
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
tak pryskałem je asahi sl i jak na razie od wczoraj bez zmian jeden krzaczek tak jak by orzył mysle ze z niego coś będzie

---------- Aktualizacja posta 20:18 ---------- Czas poprzedniego posta 14:09 ----------

[/COLOR
Kupiłem pewne f1 i myślę że 1 czerwca polecą na spota

3xPassion x Ruderalis Skunk feminizowane F1

Myślę ze tych mi nikt nie z***ie ale one lecą na nowego spota bo wypatrzyłem dziś.
WR puszczają już nowe liście ale łodygi mają bardzo słabe ;/

Ziemia to 35l ziemi sklepowej+dolomit na każdą babeczkę.
 
Ostatnia edycja:

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
dzisiaj na wate poszło 3xPassion x Ruderalis Skunk feminizowane F1

dzisiaj będę na spocie wiec dodam new fotki

---------- Aktualizacja posta 15:58 ---------- Czas poprzedniego posta 10:41 ----------

new foty sory za jakosc ale robione tele największy krzak ma około 70cm ale ma zrobiony lst

1.JPG


2.JPG


4.JPG


5.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg


13.JPG


14.JPG


15.JPG


16.jpg


17.jpg


18.jpg


19.jpg


20.jpg


21.jpg


22.jpg


23.jpg


wszystkie planty zdrowe i o dziwo zero ślimaków i oczywiście wszystko bez przypału :p
 

Majong

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2012
Postów
61
Buchów
0
dobrze jest niech rosna :spalony: pozdro z Belgii :yeahh:
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
trochę wyciągnięte ;p

Hehe może troszeczkę ale to tylko dlatego że za młodu były wyciągnięte i to dość dużo, zrobiłem teraz prawie na każdej LST i myśle że będzie git :D.

Majong thx i pzdr :zjarany::smokee:
 

FSO Grower

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
99
Buchów
0
Spoko to wygląda, te większe ładne, a to że niektóre obecnie są wyciągnięte trochę to olac, ważne że zdrowe:) Dawaj dawaj czekam na kolejne fotki z postępem w grow:D
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
3xPassion x Ruderalis Skunk feminizowane 1x Shaman reg od f2seeds.fr

dziś byłem na spocie wsadziłem 3dniowe 3xPassion x Ruderalis Skunk feminizowane i 1x shaman reg dołki jakie dawałem na planty to 30x30x45 weszło tam około 30l ziemi ogrodniczej+ziemia ze spota+ dolomit

wszystkie planty są przykryte butelkami

LST będę robił na 2 Passion x Ruderalis Skunk jeden zostanie bez LST zobaczymy jaki wielki urośnie

spot jest wokoło zarośnięty nawłociami wiec bez przypału i na odludziu daleko od domów słoneczko jest z każdej strony od rana do wieczora

są tam sarenki wiec dam siatkę wokoło planta taka na 40cm i myślę obsypać spot proszkiem do prania mydłem i lać moczem wokół spota jak będę przychodził i oczywiście slimakol sypać

nawozy :
Na weg:
biohumus uniwersalny
Asahi SL
nawóz z pokrzyw
Na flo:
Plankton K


pozdro i oby wszystko poszło z planem do :harvest:

Zapraszam do oglądania i komentowania mojej fotorelacji​
Mile widziane porady jak i z***ki Pozdrawiam

Fotki passionów i ze spota :D

Szamanik reg - jak na razie największy :p
DSC00006~0.JPG


Pasionny jeszcze malutkie ale po mału biorą się za rośnięcie tylko słońca brak. ;(
DSC00005~1.JPG

DSC00004~2.JPG

DSC00001~4.JPG


I dwie foteczki spota.

---------- Aktualizacja posta 09-06-2012 19:04 ---------- Czas poprzedniego posta 04-06-2012 11:47 ----------

Nowe fotki w lepszej jakości

Zdjecie-0016.jpg

Zdjecie-0015.jpg

krzaczek ma 90cm
Zdjecie-0012.jpg

Zdjecie-0011.jpg

Zdjecie-0010.jpg

Zdjecie-0009.jpg

Zdjecie-0007.jpg

Zdjecie-0005.jpg
 
Ostatnia edycja:

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
znajomyy napisał:
zrobiony lst


Pierwsze zdjęcie to nie lst tylko wyciągnięta,wygięta łodyga roślina ma trzy piętra i będzie rosła normalnie jak choinka tylko z krzywą łodygą.reszta trenowanych roślin też kiepsko moim zdaniem

Roślinom ze zjecia 11 12 możesz robić lst jak roślina ma 5-6 pieter żeby miało co odbić do góry i zamienić sie w topy
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół