nasiona marihuany

Outdoor 2012 by znajomyy 21x Mix 3xWR AF Fem

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Hmm jeszcze rozwarze ta Opcje nad robieniem LST
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
Fotorelka opisowo podobna do mojej słowo w słowo:lol::freak2:
hahaha pozdro
 

Cytrus Weed

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
160
Buchów
0
w lst nie chodzi tyleż o zmniejszenie wysokości plantów co o maksymalizację zbiorów ale skoro tego nie ogarniasz i jesteś tak ograniczony by nie pojąć, że z treningiem wyciągniesz z tych krzaków 3 razy więcej niż bez to pozdrawiam Twój zaginiony rozsądek ;]
 

notsira

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2011
Postów
92
Buchów
0
Może chłopaczyna się po prostu boi, że zgłupieje od takiej ilości palenia, dajcie mu spokój. :D
Widzisz, męczą Cię, trują Ci, nie bój nic, zrób LST, a jak będziesz miał za dużo to zwyczajnie daj mi znać, ja pomogę :spalony:
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
ok dzięki no wiesz 1 raz sadze wiec nie che czegoś z***ać może zrobię ten LST i będzie GIT
 

notsira

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2011
Postów
92
Buchów
0
Niczego nie z***iesz, naginaj przed podlaniem, z wyczuciem, łodyżka nie powinna się złamać. A nawet jeśli, zrobisz opatrunek, podeprzesz delikwenta i nic mu nie będzie, zregeneruje się, a i może czasem mu na dobre wyjść - nie raz, nie dwa były przypadki, że połamane i sponiewierane rośliny w ostatecznym rozrachunku wpadały najlepiej. Zresztą, supercropping to trening hst polegający właśnie na łamaniu odrostów. :p
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
wiem o co biega zrobię na razie LTS tak na 4 krzakach i zobaczymy co z tego będzie:spalony:
 

znajomyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 15, 2012
Postów
573
Buchów
0
Czy na tym krzaku nie za późno już na LST?


 

FSO Grower

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
99
Buchów
0
Zdecydowanie nie, za szczyt go sznurkiem/drucikiem, i do ziemi, a zobaczysz jak będzie wyglądał za tydzien przy dobrej pogodzie:D A jeśli to normalny plant, nie AF to zaś potem te szczyty boczne co się stana głownymi znowu do ziemi, i w ten sposób będziesz miał dosłownie dywan a nie krzaka:)
 

Maryland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2012
Postów
136
Buchów
0
Zdecydowanie nie, za szczyt go sznurkiem/drucikiem, i do ziemi, a zobaczysz jak będzie wyglądał za tydzien przy dobrej pogodzie:D A jeśli to normalny plant, nie AF to zaś potem te szczyty boczne co się stana głownymi znowu do ziemi, i w ten sposób będziesz miał dosłownie dywan a nie krzaka:)


Czy dobrze rozumiem, że na AF lst wykonujemy góra jeden raz?
 

szpadyzor666

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
21
Buchów
0
Dawaj mu LST bo strasznie wyciągniety a nie jest za późno :)
Pozdro z fartem do :harvest:
 

FSO Grower

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
99
Buchów
0
Czy dobrze rozumiem, że na AF lst wykonujemy góra jeden raz?

Nie, źle mnie zrozumiałeś... Po prostu duży krzak jest dłużej na wegu, przez co dłużej rośnie prawda? Flow zaczyna mu się dużo później niż w przypadku AF, i dzięki temu krzak ma dużo czasu aby te boczne szczyty które stały się głównymi wyrosły w górę, a potem znów gdy je nagniesz stanie się to samo, przez co nie będziesz miał 1 głównego szczytu tylko 30 mniejszych, do których światło będzie dochodzic równomiernie, prawda? W przypadku AF będzie to samo, tylko że na dużo mniejszą skale, bo kwitnienie zaczyna się dużo wcześniej, przez co nie będziesz miał tych szczytów więcej, bo zdążysz go nagiąc raptem raz z głównego i ewentualnie potem te boczne jeszcze raz, później już mu się zacznie kwitnienie. Pooglądaj fotorelacje z treningiem LST dla AF i normalnych plantów, a będziesz wiedział o co mi chodzi, i będziesz miał to ukazane na obrazku.
Mam nadzieje że choc trochę pomogłem:freak:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół