nasiona marihuany

Jack Flash (Northern Lights #5 X Haze)

Wyszukiwarka Forumowa:

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
Northern-Lights-5-x-Haze-Strain.jpg


. . : : Jack Flash : : . .


Podtrzymując tradycję udoskonalania swoich najlepszych dzieł, Sensi Seeds z przyjemnością prezentuje Jacka Flasha – stuprocentowo żeńską wersję bezpośredniego potomstwa Jacka Herera!

W celu stworzenia Jacka Flasha udoskonalono wyjątkową pulę genów Herera, wzmacniając pożądane cechy na drodze krzyżowania. Prze wiele pokoleń nasza ulubiona odmiana matka Herer była wzbogacana precyzyjnie dobraną mieszanką Super Skunka i Haze, na każdym etapie przechodząc rygorystyczną selekcję i testy.

Dzięki nieznacznej modyfikacji tego programu i dodaniu do tej krzyżówki na ostatnim etapie unikalnej rośliny ojca, byliśmy w stanie wyhodować Jacka Flasha #5 – niezawodną, jednorodną, feminizowaną wersję naszego spektakularnego Jacka Flasha. Jack Flash ma imponujące rozmiary i wigor afgańskich przodków Skunka, a jednocześnie zachował wspaniały haj Haze od Herera. W trakcie izolowania tej konkretnej kompozycji cech cztery powszechne fenotypy Jacka Herera zostały w Jacku Flashu zredukowane do dwóch powtarzających się form, reprezentujących przeciwstawne bieguny jego przodka.
Forma indiki jest na tyle kompaktowa, że nadaje się do SOG (morza zieleni) – pąki rozwijają się szybko i wyjątkowo bujnie. Kielichy kwiatowe osiągają szokujące rozmiary, rozwijają się jedne nad drugimi, tworząc nasycone żywicą sznury wplecione w korony o wielu wierzchołkach na końcowych pąkach.

Jack Flash
o przewadze cech Sativa jest przykładem konopi naprawdę światowej klasy. Hodowcy dysponujący miejscem na średnie i duże rośliny będą zachwyceni tym fenotypem – jego zapach, plon oraz moc oddziaływania na umysł i ciało są praktycznie bezkonkurencyjne. Znaczny przyrost wysokości podczas kwitnienia w połączeniu ze zdolnością do całkowitego pokrycia się zwartymi pąkami Skunk-Haze oznacza, że najlepsze rezultaty uzyskuje się, kiedy pozwoli się formie sativy Jacka Flasha finiszować przy wysokości przynajmniej 1 m. Choć większość członków rodziny Sensi jako ulubioną marihuanę wszechczasów wskazuje Northern Lights#5 x Haze lub Jacka Herera, to Jack Flash jest kolejnym poważnym pretendentem do tego tytułu i stopniowo dogania obie mistrzowskie sativy.

Genetyka Northern Lights #5 x Haze
Odmiana Indica / Sativa
Czas kwitnienia 9-11 tygodni
Nagrody 3rd Place Bio Cup (High Life HF) 2002, 1st Place Seed Cup (HTTC) 1993



:spalony:
 
G

Gość

Guest
Mam pytanie odnośnie wysokości roślin. Na pudełku jest napisane, że dochodzi do 140-160cm. Prosiłbym o opinie doświadczonych growerów, którzy mieli kontakt z tą odmianą. Nie wiem czy nie dać tylko tygodniowego wega zamiast 3 tygodni reszty indyj. Box 160cm czyli 30 cm na donice i 25-30 od lampy zatem zostaje około metra... Mam obawy czy się pomieszczą. Wypowie się ktoś?
 

cnc

Member
Rejestracja
Sty 8, 2012
Postów
6
Buchów
0
Northern Lights #5 X Haze

Na stronie Sensi Seeds wystąpił bład przy tłumaczeniu strony i dlatego Northern Lights #5 X Haze i Jack Flash mają to same tłumaczenie co Jack Flash(w języku polskim). Wystarczy przełączyć na język angielski i okazuję się że Northern Lights #5 X Haze i Jack Flash to dwie różne odmiany i posiadają różne opisy:pl:
Jeszcze nie sprawdzałem a jestem ciekaw czy polscy sprzedawcy o tym wiedzą i czy autor wątku wie o której odmianie pisze. Pozdrawiam:)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Już sprawdziłem i na stronie jednego z polskich sprzedawców znalazłem poprawny opis tej odmiany:freak2:

Producent:Sensi Seeds
Rodzaj:Indoor
Genotyp:Głównie Sativa
Geny:70% Sativa (Northern Lights 5 X Haze)
Wysokość:Wysokie (ponad 130cm)
Czas kwitnienia:8 - 10 tygodni
Plon:Bardzo Duży (ponad 500g/m2 Indoor)

Northern Lights#5 x Haze to perfekcyjna hybryda tropikalnej Sativy i miażdzącej Indyjki.
Ta odmiana jest bardzo trudna do przebicia, łączy w sobie ogromny plon z najwyższą jakością i w pełni pokazuje swoje cechy Sativy.
Northern Lights#5 x Haze zawsze robi ogromne wrażenie na konsumentach i growerach.
Rośliny potrafią być wysokie dlatego Indoor można je od początku trzymać na 12/12h światła, wtedy osiągną ok 1m wysokości i zaoszczędzi się na czasie.
Przerwy między gałęziami bardzo szybko wypełnią się długimi szczytami, a już w połowie kwitnienia główny szczyt i gałęzie będą kompletnie pokryte lepkimi, włochatymi topami, które będą puchnąć do samego końca kwitnienia.
Normą dla Northern Lights#5 x Haze są szczyty dłuższe i grubsze niż przedramię, nawet indoor.
Rośliny są bardzo jednorodne i dają ogromne zbiory.
Psychodeliczne działanie Haze łączy się tu z plonem i produkcją żywicy NL#5.
Gwarantowane ogromne zbiory najwyższej jakości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół