nasiona marihuany

Co wyjdzie z nasion hermy, panny?

Wyszukiwarka Forumowa:

brodziaty

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2013
Postów
168
Buchów
0
Feminizowane pestki puściły mi parę jajec i postanowiłem zapylić sobie troszkę kwiatuszki z czystej ciekawości:) Wyszło mi całkiem sporo pestek, które aktualnie wysadziłem i czekam na efekt(dopiero 2 dzień po przełączeniu na FLO) Dam znać niedługo co za pomioty z tego wyszły jak ktoś jest ciekaw :)
 
C

cabino

Guest
Feminizowane pestki puściły mi parę jajec i postanowiłem zapylić sobie troszkę kwiatuszki z czystej ciekawości:) Wyszło mi całkiem sporo pestek, które aktualnie wysadziłem i czekam na efekt(dopiero 2 dzień po przełączeniu na FLO) Dam znać niedługo co za pomioty z tego wyszły jak ktoś jest ciekaw :)

Daj znać co Ci z tego wyszło ?
 

jamann

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2014
Postów
325
Buchów
4
obstawiam, ze hermy w 80%
zajrzyj do mojej obecnej relki ze stopki... wysadzilem 9szt pestek Criticali pohermionych.... 6 poszlo pod kose bo po przelaczeniu juz po tygodniu pokazaly jaja a 3 szt kwitna bez objawów jaj... ale pod 100% ostroznoscia... tak samo ostatnio mialem z BlueDream x Super Skunk (BD pohermila :( ) i nasiona ostatni rzut byly femi - moze kilka malych jajek tylko....
Jedynie co to, jak ktos potrzebuje nasion/roslin to hodujesz sobie takie pestki i albo pilnujesz/obcinasz jaja, albo zostawiasz i bedziesz mial jaranie z mega duza iloscia nasion, ktore tez beda hermami.... jak chcesz dla siebie, to po wysuszeniu sobie kruszysz topy, pestki odkladasz a reszta nadaje sie do palenia i mysle ze nawet na mocy nie traci wg mnie
 
G

Guest

Guest
Nigdy nie wiadomo co wyjdzie tal do konca ,, :) hermy pewnie też ..
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Odgrzeje kotleta bo mam kilka fajnych nasion z hermy od producenta warra, chce je posadzić w tym roku i zrobić z nich nasionka. Zakładam że urosną z nich w 100% kobietki a do shermienia użyje stsa, to czy nasiona które powstaną będą miały tendencje do wywalania bananów? Ma sens produkcja takich nasion?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół