nasiona marihuany

Tangerine Dream

Wyszukiwarka Forumowa:

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
tg.jpg



Tangerine Dream


Wyjątkowa krzyżówka G13 x Afghan x A5 Haze (Neville) – dodatkowo, powstała w ten sposób roślina została ponownie skrzyżowana z G13 - Tangerine Dream jest odmianą z dominującą przewagą Indica oferującą intensywny słodki cytrusowy aromat oraz działanie, które jednocześnie pobudza mózg i zapewnia relaks. Najlepsze cechy z obu światów dla palaczy i hodowców. Biorąc pod uwagę jej cechy, 70-dniowy okres kwitnienia jest niezwykle krótki, te wysokie na metr rośliny z ich licznymi, silnymi odgałęzieniami, oferują imponujące zbiory 600 gramów na metr kwadratowy. Szczyty rosną duże i zwarte, nakrapiane czerwono-pomarańczowymi włoskami z błyszczącą warstwą drobnych kryształów THC. Sensacja smaku oferująca czysty, długotrwały efekt.

Genetyka G13 X Afghan X Neville’s A5 Haze

Odmiana Indica / Sativa

Poziom THC 25%

Poziom CBD 1.8%

Wysokość rośliny Średnia

Czas kwitnienia 70-75 days

Nagrody Canabis Cup Winner 2010

:spalony:
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
załuż chłopak jeden temat o barneyu ,bo w 10 min wy***ałeś wiecej tematów niż ja przez 4 lata
 

Blue_coktail

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
81
Buchów
1
deep wiem że jesteś doświadczonym growerem ,ale chce żeby to jakoś wygladało żeby każdy użytkownik mógł podzielić się informacjami na dany temat o danej odmianie w odzielnym miejscu /dodać zdjęcia itp/.

Przyjmuje słowa krytyki ,ale chcę coś zrobić dla forum . Moim zdaniem opis każdej odmiany odzienie jest bardziej przejrzysty niż rozmowa odbywałaby się w jednym temacie trzeba by było szukać h*j wie gdzie:zombi: .

Niech inni ocenią co jest lepsze ..

<wodna>
 
A

A$AP

Guest
Ostatnio miałem okazję palić Tangerine Dream prosto z coffeeshopu Barney's i powiem szczerze że jeszcze nigdy w życiu nie paliłem tak smakowitego ziółka.
Zdaję sobie sprawę, że nie był to organic, ale serio - warto! Zastanawiam się czy organicznie da się uzyskać taki smaczek...
W zapachu bobki są mocno kwiatowo-owocowe, a w smaku czuć zdecydowanie haze'a - to co uwielbiam.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Zgodzę się z przedmówcą gdyż paliłem ją u Barneya wielokrotnie, w różnych odstępach czasu i za każdym razem było to coś smacznego.
Trafiałem na przeróżne fena , ale zawsze smaczek miały podobny.Jedyne co mnie zawiodło to moc,spodziewałem się czegoś mocniejszego.Powiedziałbym raczej średniawka.Osobiście dałbym jej 7,5/10.No ale każdy ma inną tolerancję.

pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak to mówią nie można mieć wszystkiego :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół