nasiona marihuany

Apokalipsa 2012 czyli Gruby Out w wykonaniu Jaroseeds

Wyszukiwarka Forumowa:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Właśnie to mnie martwi że ich jest coraz wiecej.Mój jeden kolega opowiadał o jakimś gościu z mojego miasta że co roku jedynie co robi to szuka spotów i sie chwali że zawsze coś znajdzie i ciągnie tą kiche po cudzym :pl: Nie pomyśli taki pajac że można coś samemu zrobić i ten czas na szukaniu innych spotów poświecic na swój własny.albo jest na tyle ułomny że i tak nic by mu nie wyrosło.Szkoda że jeszcze go jakiś farmer nie połamał to może by zmienił zawód.Bardzo to przykre bo lepiej jak sarna opie****i w czasie wega no bo i tak z naturą nie wygramy a jak jest woja to i straty muszą być.A jak jakaś rura ukradnie przed zbiorami to spie****ić może cały rok.Tyle.
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
OUT 2012 zakończony

A wiec out-a czas zakończyć<peace>
ostatnie zdjęcia dużo ich nie ma bo nie mam już siły wrzucać
przed :harvest:
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
zdjęcia po ala macro

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Myśle ze się podobało:)miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze ""życie"":)pozostaje tylko czekać do kolejnego out-a<lol>Więc widzimy się znów za kilka miesięcy <peace>Dziękuję za wszystkie buchy komenty itp :spalony:

POZDRO EKIPA
 
G

Guest

Guest
nastepnego robimy razem 1000 krzaczków i h.....j w wiatrak :)
------------------------------------------------------------------
=====================================================
-------------------------------------------------------------------
wkącu mieszkasz niedaleko mnie :) pozdro ja jeszcze mam tone na oucie ale siły brak chyba zostawie troszke na pastwe losu ;(
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
mam już spota na następny out na jakie akcje:)nikt tam nie wchodzi bo strach:)dawne torfowisko wiec ziemia lux wiec prędzej złodziej się utopi niż ukradnie a 15m to troche jest:lol3:he he
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół