nasiona marihuany

Apokalipsa 2012 czyli Gruby Out w wykonaniu Jaroseeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
Siema Ekipa

zapach jest intensywny,strasznie dusi dymek bo wczoraj poszło troche na testy i klepie ,po tym to jakby człowiek zgłupiał do reszty <lol>wrzuciłem dwa nasiona jedno ma już kiełek wiec zobaczymy co z tego wyjdzie damka na pewno:)łatwo klony z tego AF się robi <lol>może Sub coś powie o tym więcej co może wyjść :yeahh: może to dziwne ze takie coś klepie ale po co mam oszukiwać was ,nasion to mam ubogo bo tylko 5sztuk wiec nic nie może się spie****ić .chce ktoś zobaczyć fotki klonów to napiszcie to zrobie zdjęcia i wstawię <lol>a i sieja to na pewno nie jest ,szkoda ze nie ma legalizacji bo zaprosiłbym na spróbowanie i wtedy byłoby że nie wale w chu*a ale niestety nie da rady
 
G

Guest

Guest
spoko ziomek ;)
ja tez miałem takiego wybryka , moze ty akurat masz jakiegos mutanta i klepie , mojego nieprubowałem a szkoda , bo tak capił ze jak go powąchałem to zygac mi sie chciało ;)
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
zobaczymy co wyjdzie z tych nasion co mutant obdarował <lol>kaczka to nie wyjdzie z tego he he <lol2>
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

To na tyle po prostu ch***wo idzie ...kolejny up jak juz bedą ostro kwitły bo teraz nie ma co pokazywać za wiele a na cykanie fotek zbytnio czasu nie mam a to nie wszystkie jeszcze jest tego w ch*j pozdro
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
Up

Siema Ekipa<lol>

Twilight
displayimage.php
[/url][/IMG]

Big bud x easy sativa małę ze ch*j , zapylone pyłkiem [BHx(EROC/DP)]xPurT od cheapwine

displayimage.php
[/url][/IMG]

móje mixy fem

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

wiecej fotek moich roślin wrzucę jak ogarnę aparat bo moim to ch*j mnie strzela robić foty.

pozdro

czas na kolejna porcje zdjęć bo przed chwila wróciłem ze spota:)to mix femi własna produkcja nawet fajne krzaki wyszły ,koniec pie****enia do rzeczy

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

A tak wyglądały na początku swojego życia

displayimage.php
[/url][/IMG]

To na tyle fotek :)może ktoś coś napisze bo chyba nikogo nie interesuje fotorelka jest nadal aktualna i wszystko ma się dobrze:p Na zimę będzie co przysmażyć :)dostały tylko raz biohumusu na weg i oprysk asahi sl a na flo 10L Planton K asahi sl raz i zapobiegawczo na pleśń AMISTAR 250SC .Pozdro
 
Ostatnia edycja:

cheapwine

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
270
Buchów
4
oo fajny cross bedzie bankowo :D to sie jakos zgadamy i wymienimy ;]
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
Kolejna porcja zdjęć wiec zapraszam do oglądania i komentowania<peace>
 

Ahmed92

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
325
Buchów
0
tez mam twilighta na out tylko ze w uk i mi jeszcze nie chce kwitnac:zjarany:
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
UP

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
P

Plantator Biggy

Guest
zdrowe budsy <peace> ale zainwestuj w aparat po sezonie
 

Jaroseeds

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2011
Postów
512
Buchów
0
Siema.
Niestety tamten spot idzie w nie pamieć ktoś za***ał jednego krzaka a resztę wyciąłem ,wiele nie bedzie bo trochę brakowało im do końca ale gdybym zostawił pewnie i reszta poszła by łupem złodzieja:(...... ale mam jeszcze kilka pociech to bede dawał foty co jakiś czas aż do ścinki<lol>
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
wyrazy współczucia Jaro :pl: u mnie taka sama sytuacja z tym że ja jednego shamana zostawiłem bo był w h*j niedojrzały :pl::pl::pl: może uda mi się uprzedzić tą kórwe złodziejską i zebrać w miarę dojrzały sprzęt i ziarna za jakiś czas z tego shamanka
 
G

Guest

Guest
buch na pocieszenie :( co do k***y w tym sezonie jest z tymi złodziejami jakas pandemia złodzieji czy jak :farao:wszystkich ,

ps; ja narazie mam szczescie oby do kąca , i nieraz tak sobie mysle co bym zrobił jak bym naszedł złodzieja - przy sobie zawsze mam MACZETE, NÓZ BOJOWY I SCYZORYK ORAZ PAŁKE ROZKŁADANOM w plecaku prawdopodobnie dognał bym osobnika i rozłupał mu cos najchętniej łab ale grozi sankcja wiec chyga raczej połamał bym mu nogi rzeby sie czołgał do domu poznac niepozna bo zawsze mam na gebie w trakcie odwiedzin spota oczywiscie letnią kominiarke , wiecie kamery itp rzeczy wiec niewachał bym sie ,spotów mam kilka wiec trzeba uwarzac -pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół