nasiona marihuany

Kanna (Sceletium tortuosum) - Wątek Ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

Co sądzisz o kannie ??


  • Łącznie głosujących
    17

paprotka

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2011
Postów
472
Buchów
0
Kupiłem 2g kanny, zmieliłem (troche słabo), i daliśmy po 1g pod język. W smaku ochydne, trzymaliśmy po 15~ minut, do czasu gdy akurat w piosence leciało coś w stylu "buzi i weź to przełknij" kumpel się zaczął śmiać, a ja zniego i musiałem to wypluć. Efekty wmiare są: lepsze samopoczucie, lekka stymulacja, powiększone źrenice, uczucie lekkości i lepsze myślenie. Ogólnie bez fajerwerków, ale chętnie kupie większą ilość tego. Następnym razem kupie zmielone i aplikacja donosowa.

Co myslicie jak by kupić w proszku i dać w suche i ciepłe miejsce by zrobiło się siano i wtedy jeszcze bardziej zmielić? Można z tego zrobić napar? Jak tak to z jakiej ilości?

Pozdrawiam
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Co myslicie jak by kupić w proszku i dać w suche i ciepłe miejsce by zrobiło się siano i wtedy jeszcze bardziej zmielić? Można z tego zrobić napar? Jak tak to z jakiej ilości?

Pozdrawiam
Za bardzo nei rozumiem co to ma na celu? Po co suszyć i mielić skoro juz jest suche i zmielone:freak2:? Nigdy nie słyszałem zeby ktoś robiłm napar z kanny, a od dawna interesuję si e etnobotaniką. Je śli zrobisz to się przekonasz, czy warto
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół