nasiona marihuany

Tytoń.

Wyszukiwarka Forumowa:

frugo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 31, 2008
Postów
735
Buchów
5
Przerzuciłem się na lm'y czerwone, goldeny dały dupy po całości.
 
K

Kapppa

Guest
Nie palę papierosów nałogowo, czasem strzele sobie szluczka do pifka. Zwykle jest to niebieski L&M.
Jednak to, co jest dobre w tytoniu to jego odmiany smakowe, idealne do sziszy. Najlepszy wg. mnie smak to mandarynka, chodź jabłko też daje radę.
w sziszy nie jara sie tytoniu( machorki) tylko melase!!! a to calkiem co innego
 

zdebus

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2009
Postów
201
Buchów
1
Viceroye Czerwone <3 martwi mnie tylko rosnąca cena wyrobów tytoniowych coraz bardziej zbliżająca się do cen w europie zachodniej, potwierdzam w shishy pali się melasę czyli bardzo mokry tytoń smakowy
 

Hunahpu

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2009
Postów
304
Buchów
0
w sziszy nie jara sie tytoniu( machorki) tylko melase!!! a to calkiem co innego

W sziszy pali sie tyton. Kandyzowany, z dodatkami smakowymi takimi jak owoce albo olejki. Ale wciaz tyton, mosci panie.
 
G

Gość

Guest
Mógł by mi ktoś polecic jakis dobry tytoń do jointów

Nie rozumiem po co ci jakiś dobry tytoń do jointów skoro jest on tylko dodatkiem do baki. No chyba, że robisz baty pół na pół lub z przewagą tytoniu :spalony:
Ja osobiście używam to co mam pod ręką - tytoń z fajek: Marlboro, Lucky strike, L&M. Nie widzę większej różnicy.
 
G

Gość

Guest
Chce jakas 30 / 50 g paczuszke tytoniu ktory nie bedzie powodował odruchów wymiotnych za kazdym buchem.

W ostatnie wakacje miałem okazję palić skręta z tytoniu drum (ten w niebieskim opakowaniu) i powiem że nawet mi smakował. Jest to czysty tytoń bez żadnych ulepszaczy, perfum itp. Myślę że możesz spróbować, skoro nie palisz fajek a lubisz sobie "pobuchać" :D Cena - za 40g koło 17zł
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Napisałem ze nie pale fajek, a kupowanie całej paki mija sie z celem bo nie chce zaczac jarac tytexu.
Chce jakas 30 / 50 g paczuszke tytoniu ktory nie bedzie powodował odruchów wymiotnych za kazdym buchem.

Fredo mogę Ci polecić Golden Virginie... za***iście nadaję się do lolków... tytoń jest wilgotny wiec będziesz wstanie skręcić jointa za jednym pie****nięciem,dosłownie w 20 sekund nie jest zbyt mocny i nie ***ie jakimś sianem kosztuje coś koło 20 zł może 25 za paczkę

clear.gif
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Golden Virginia jest bardzo dobra, wręcz świetna!
Mogę Ci polecić jeszcze DRUM, żółty jak i niebieski, żółty jest delikatniejszy.
Redbull jest całkiem spoko.
Exelent nawet nawet.
Domingo taki średni.
Nie kupuj tilbury, bo to chu*nia podobnnie jak casablanca,chociaż ten przynajmniej da się palić.
Jak już kupisz tytoń zapakuj go bardzo szczelnie bo po przesuszeniu jest niesmaczny.

Pozdro!
Ślepy <joint>
 
F

fredo

Guest
Chyba zdecyduje sie na ta Virgine... Dwóch Was chwali wiec musi cos w tym być :jocolor: Do tego bede kołował jeszcze serdecznik syberyjski ;)

Dzieki za rade - macie po buchu, niestety dla Ciebie Krzywus nie starczyło (dzienny limit wykorzystany) :sunny:
 

castrol_gtx

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2011
Postów
124
Buchów
0
Klasyka wg mnie to:

Golden Virginia (piękny aromat, wilgotny oraz zapiecie strunowe, ktore trzyma wilgoc),
DRUM granatowy, błękinty (głównie jak bywałem w NL) i żółty.

pozdro:spalony:
 

joker84

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
262
Buchów
0
Problem z Mocnym Tytoniem Burley

Witam
Mam taki problem chlopaki licze ze ktos z forum bedzie w stanie cos doradzic. Otóż od jakiegos czasu kupuje liscie Tytoniu -Burley celem konsumpcji jakis czas temu po pocieciu byl on bd dobry (łagodny) w smaku niestety przy kolejnym zakupie byl on coraz to gorszy (mocniejszy wrecz gryzacy w gardlo) wie ktos moze czym to moze byc spowodowane ?- sprzedawca mowi i upiera sie ze to roznica z ktorej czesci rosliny zostal on zebrany...
Nie bardzo sie na tym orientuje co robic w tej sytuacji czy istnieja sposoby na jakies jego oslabienie , zakropienie czyms czy cos?....Zaczalem juz kombinowac mieszajac z Tytoniem Virginia wychodzi slabszy ale to juz nie to samo co ten Burley na poczatku....prosze o pomoc...:(
 

crip1423

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2008
Postów
63
Buchów
0
Z tego co wiem to tytoń burley w przeciwieństwie do innych tytoni różni się tym że jego zbiory nie przeprowadzane są w miarę dojrzałości poszczególnych liści tylko kosi się go jak zboże, tak przynajmniej robi się to w usa, można o tym poczytać na fajka.net.pl. Ciężko stwierdzić na odległość co się z tym tytoniem dzieje,może powinieneś znaleźć innego plantatora ?
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Zwróć uwagę na różnice w wilgotności tytoniu. Ona równiez wpływa na smak.
 

joker84

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
262
Buchów
0
Witam
Na pewnej stronce internetowej znalazlem do kupna nast liscie tytoniu:

BURLEY
VIRGINIA
MOCNY SKRONIOWSKI
TENESE

Do tej pory bralem tylko Burleya i Virginie moglby ktos napisac cos wiecej o tym skroniowskim i tym tenese jakie to sa czy sa mocniejsze od burleya itp?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół