nasiona marihuany

Tytoń.

Wyszukiwarka Forumowa:

pan_kapica

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2008
Postów
48
Buchów
0
Ja ogólnie nie palę fajek. Ale z MJ jak już co to mieszam z Malboro (złote) :D
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
Camel, LM, Pall Mall, czasem Viceroy..

no i ukrainskie(chyba) Jin Ling z akademika :D
 

bLaNtOnAtOr

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2008
Postów
185
Buchów
0
Panowie to co piszecie o tytoniu wola o pomste do nieba!
Casablanca jako dobry tyton????? Jest niewiele lepszy od rumaka- tytoniu fajkowego.
Palilem papierosy 7 lat z przerwami czasem pol roku, czasem rok.
Jakies 2 lata temu po wyjezdzie do Anglii przezucilem sie na tyton do papierosow skrecanych recznie. Tyton tez rozni sie od stosowanego w maszynkach do skrecania iz ma konsystencje cos jakby wlosow, pozdloznie ciety.
Kupuje sie filterki np ocb troche miejsze jak normalne papierosowe, do tego bletki np mascoty no i najwazniejsza sprawa tyton.
Jeden kolega wymienil Golden virginie i chwala mu za to. Jeden z najlepszych tytoniow jakie palilem. Fakt jest wilgotny, ale wystarczy wytrzepywac z podelka drobny tyton i wtedy nadaje sie bez problemu do blanta (zreszta jak rwalem na male kawalki to rowniez krecilem lole z powodzeniem i dobrze sie palily).
Bierzemy tyton do reki, wsadzamy filterek w bletkie, krecimy, zaklejamy i palimy.
Gwarantuje wam ze dopiero po takim papierosie z dobrego tytoniu, bo zapach zaraz po otwarciu paczki jest niesamowity w przeciwienstwie do paczki papierosow, poznacie smak smacznego papierosa.
Golden virginia kosztuje 19zl w poslce za 40g, co starczy na okolo 50 papierosow. Jest maly problem z dostepnoscia (glownie internet), dlatego na nasze warunki idealnym zastepca jest tyton zwany drum. Dostepny w niektorych sklepach tytoniowych itp.
Tak naprawde nie wychodzi to taniej niz normalne fajki, ale zapewniam was ze nie o to chodzi. Moim zdaniem jak juz sie truc to lepiej czyms smacznym.
Sprobujcie panowie, naprawde warto.
 

st0ned

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2008
Postów
298
Buchów
11
Davidoffy, Marlboro od mentholi po czerwone, Camele syf sie zrobił...
ostatnio wyhaczyłem takie szlugi ruskie z wycietą gwiazdą w filtrze o smaku vanilli (chyba) mocne w ch*j ale dobre ;)

Tyton
Excellent, Old Halborn z tych co palilem

E: Drum takie sobie... żółte najlepsze
 

white skull

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
114
Buchów
1
tyton tylko w polączeniu z mj xd

btw prażycie tytoń do jarania ?
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja dodaję tytoń tylko w jednym wypadku: gdy chcę skręcić blanta, a mam zbyt mokre / żywiczne ziółko i czyścioch nie palił by się zbyt dobrze.
Oczywiście prażę, z 2 powodów: żeby był suchszy oraz żeby jak najwięcej nikotyny i innych syfów wyparowało.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Na początku dolikatnie zwilżam fajkę wodą, a potem przypalam zapalniczką, szybko przesuwając wzdłóż fajki i obracając nią, aż zrobi się czarna i bardzo sucha.
 

buhmaher

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2008
Postów
239
Buchów
1
a faje to w pierwszej kolejnosci
-goldeny zolte
-wieczorki(viceroy)
L&M
a za gowniaza to brydżowe sie jaralo hehehe
 
0

00000000001

Guest
to pewnie była amfora i usuń link aukcji bo ci dowalą

Camel bez filtra - mix of turkish and american tobaco
nie ma u nas w ogóle są. Miękka paka rozmiarem jak popy.
Po 3 paczkach na miesiąc gwarantowany Charlie Green
 

Zakah

Active member
Rejestracja
Maj 18, 2008
Postów
30
Buchów
0
LMy lajty, Marlboro lajty, golden americany lajty i lucki strike'i lajty (zmiany koloru paczki na niebieską nie moge przebolec :O)
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Winston Classic - pyszne, dopiero pojawiły się w Żabce.
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Witam!

Dzisiaj zainwestowalem w tytoń DRUM (ten niebieski)... Musze przyznac ze calkiem przyzwoity, smakuje mi duzo bardziej niz zwykle papierosy, pali sie dlugo, ciekawy aromat... Najlepsze jest to że skrecam sobie sam, takiego lolka jak mi pasuje! Polecam wszystkim!

Pozdrawiam
Ślepy_John <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół