nasiona marihuany

Guarana (Paullinia cupana) - wątek ogólny.

Wyszukiwarka Forumowa:

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Tak, jednak owoce i warzywa dyskfalifikują sztuczne witaminy, jak bierzesz jakieś tabletki/kapsułki, czy multiwitamine to ch*j wie co tam może jeszcze być oprócz tych witamin :)
 
R

Rider

Guest
Sweet Bulldog taki listek ktory pokazales na focie kosztuje ok 10zł?
Jak dla mnie to wydaje sie drogie jesli tak...

Od siebie powiem ze warto tez zainwestowac w thermal speeda z olimu , preparat na odchudzanie ale jedna kapsulka zawiera kofeine/guarane/wyciag czerwonej herbaty/tauryny i inne, ogolnie jedna kapuslka nakreca bardziej niz red bull a pudelko 90 kapsulek kosztuje ok 40-50zl
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Potwierdzam, Thermo Speed Olimpu jest mocne :)

[ Dodano: Sro 10 Paź, 2007 14:51 ]
Potwierdzam, Thermo Speed Olimpu jest mocne :) Można kupić go nawet w aptece :thumright:
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
ahh taki off czesciowy, guarana tak jak kawa zawiera kofeine... ktora mozna bylo niegdys kupic na forum[dat]chemik[dat]vitnet[dat]pl :) dosc niskie ceny byly (pare zlotych). Zawsze mozecie dac ogloszenie ze kupicie kofeine ; ) pozatym jak kupujecie juz, to ja nie polecam tych gowien z apteki, najlepiej to zaiwestowac troszke wiecej pieniedzy w guarane na allegro. suma sumarum oplaci sie to bo popatrzcie ile guarany zawiera jedna kapsulka/opakowanie -.-
 

Sweet Bulldog

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
89
Buchów
3
Matrio napisał:
ahh taki off czesciowy, guarana tak jak kawa zawiera kofeine... ktora mozna bylo niegdys kupic na forum[dat]chemik[dat]vitnet[dat]pl :) dosc niskie ceny byly (pare zlotych). Zawsze mozecie dac ogloszenie ze kupicie kofeine ; ) pozatym jak kupujecie juz, to ja nie polecam tych gowien z apteki, najlepiej to zaiwestowac troszke wiecej pieniedzy w guarane na allegro. suma sumarum oplaci sie to bo popatrzcie ile guarany zawiera jedna kapsulka/opakowanie -.-
Co fakt to fakt.. :)
Tak czy siak pobudza..
 

majeranektenpoprzedni

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2010
Postów
280
Buchów
0
ile mg kofeiny powinno sie znajdowac w 100mg produktu? Bo na rynek moze sie wkrecaja tez jakies inne syfy z dawka 10x mniejsza niz byc powinna i my takto nie bedziemy wiedziec czy to bedzie odpowiednie bo nie znamy optymalnej ilosci, tak mysle bo to moze mnie spotkac a wole tego uniknac chyba ze wszystkie zawieraja po mniejwiecej tyle samo kofeiny czy jakichs tam jeszcze substancji ;p
 
G

Gość

Guest
Słuchajcie ja też z rana nieprzytomny jestem ,bez kawy wogóle nie do życia . Pije dziennie 2-3 kawy ,jaką guarane z allegro polecacie ? Wiadomo na allegro różne kity są.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ehh, guarana i kawa to shit.
Kupcie sobie Yerba Mate - zawiera mateinę, która jest o niebo lepsza od kofeiny (i zdrowa).
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
Kofeina (Coffeinum, znana również jako teina, gdy źródłem jest herbata, guaranina (z guarany), mateina (z yerba mate)) – organiczny związek chemiczny, alkaloid purynowy znajdujący się w surowcach roślinnych. Może również być otrzymywana syntetycznie. Została odkryta przez niemieckiego chemika Friedricha Ferdinanda Rungego w 1819 roku.
...
Niektórzy miłośnicy yerba mate zapewniają, że mateina jest stereoizomerem kofeiny, co czyniłoby je dwoma różnymi środkami. Takie twierdzenia są fałszywe, gdyż kofeina jest cząsteczką achiralną, z definicji niemogącą posiadać żadnych izomerów optycznych – w tym enancjomerów. Rozbieżność w doświadczanych doznaniach czy skutkach działania kofeiny różnego pochodzenia może być związana z faktem, iż oprócz kofeiny surowce roślinne zawierają szeroki zakres innych alkaloidów purynowych (ksantyn), w tym działające stymulująco na akcję serca teofilinę i teobrominę oraz zupełnie odrębne substancje (np. polifenole), mogące tworzyć z kofeiną nierozpuszczalne kompleksy.




wiki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół