nasiona marihuany

Berlin - Niemcy

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
kreuzberg lata '90 tam sie dzialo :) czekolade kupowalem w parczku od czarnego...kolo co dzien cwiczyl boks w tym parku i z raz na dwa tygodnie napie****al sie z policja ;) i tak w kolo
bilem pione z gosciem,kase dla zonki na lawce i ona mi mowila pod ktorym krzakiem lub lawka jest pakiet..jajca
 

claxton

New member
Rejestracja
Paź 26, 2017
Postów
2
Buchów
0
Dzięki wielkie Panowie :) Jeszcze powiedzcie jak to cenowo wygląda i nie zawracam głowy.
Jak wrócę to napiszę dla potomnych jak wrażenia. No chyba, że mnie tam zadźgają i zgwałcą dzikie hordy murzynów i arabów ;)))
 

zielonylas

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2009
Postów
70
Buchów
0
ale jak to w końcu jest z tą uprawą bo nikt nie wyjaśnił w końcu, tematów o Niemczech od groma ale wszystkie gdzie można dostać a o uprawie i o ewentualnych konsekwencjach nic prawie nie pisze więc ja pytam ponownie jak ktoś wie jak wygląda sprawa z uprawa w Niemczech to proszę o informacje na ten temat
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
W parkach zawsze jest, czekolade tez ogarniesz bez lipy z tego co wiem dobre tematy sa na kreuzbergu

Odkopuję temat. Dla Niemcow temat "dopalaczy" czy "syntetyków" jest zupełnie obcy. Nie mają pojęcia, że to co dostajesz u czarnych z Gorlitzer czy Hasenheide to nic innego jak marne zioło zakrapiane dopkiem, a wielu pseudo palaczy powie Ci że tam jest dobre jaranie, bo "działa"... Tak samo jak "dobry" mają internet w Niemczech czy zasięg GSM - po prostu nie znają niczego innego, nie mają porównania i nie mają pojęcia że dostają trutkę. Przerabiałem temat przez jakiś czas i jarałem to gówno, aż się nie opamiętałem - zdecydowanie odradzam chyba, że jesteś mega zdesperowany i po prostu chcesz poczuć bombe (można się tym mocno upizgać), a nie masz skąd ogarnąć. W Berlinie niestety podobnie jak w Polsce, trzeba wyrobić sobie kontakty, co jest niełatwe i czasochłonne, bo wiele osób z niewiedzy powie Ci żebyś nie zawracał ludziom dupy i zwyczajnie poszedł "do parku".
 

spizgana swinka

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
196
Buchów
0
siema, jak ogarnąć wiesze ilości w Berlinie, albo okolicy ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Tak samo jak wszędzie, trzeba poznać odpowiednich lokalsów.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Treptower Park na co drugim znaku vlepki 420 itp. i bardzo dobry towar :lisc:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół