nasiona marihuany

Berlin - Niemcy

Wyszukiwarka Forumowa:

LiscieNieRobia

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
89
Buchów
0
ja tutaj mieszkam i znam juz niezle niemiecki, pracuje z holendrami, niemcami, hiszpanami, francuzami i qrwa lepiej wiem niz ty. to ze sa niuanse prawne to wiadomo ale to jest pewne na 99%

hehe przyjechal polaczek za praca ze wsi obok Warszawy i cytat rodem jozina z bazin .
ja tutaj mieszkam i znam juz niezle niemiecki,
aaa to sorry bo wlasciwie ja rowniez mieszkam w NIemczech baaaa nawet jestem Niemcem
pracuje z holendrami, niemcami, hiszpanami, francuzam
tez ubolewam nad tym ,ze musisz pracowac
i qrwa lepiej wiem niz ty
Jozinek ja podchodze do kazdego z szacunkiem i pisze do Ciebie z duzej litery ,jestem aktualnie w Polsce i nie widac tutaj takich Jozinkow jak Ty ,wasz rod juz pewnie wyemigrowal.


przeciez przed chwila byles Niemcem i znasz juz troche niemiecki bo mieszkasz w berlinie 2 tydzien;p tez trafilem/;p to ze na mnie srasz to raczej watpie a ze sie srasz jak frajer to akurat prawda.Jozinku z spod Warszawy nie pierwszy jestes co Polske wyrzekl i nie przejechal granicy a juz sie cieszy ze jest w ojczyznie -na ktorej wczesniej nigdy nie postawil nogi .dojcze von strzegocin
 
Ostatnia edycja:

grower2009

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
do tego kazdy mowi, ze oficjalnie mozna 5 krzaków na bazie uprawiać bez przypału. to pewne.

Nie wiem jak z krzakami ale jak jest tak jak z greenem to bez kłopotu mieszkam blisko weedingu zachodze do baru za 20 Euro worek 2.5-3g mocnego palonka gdzie nie przejde to ktoś jara i pyta czy chce kupić :)
 

grower2009

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
Tak ale przydało by się coś swojego posadzić aktualnie wrócilem do pl ale mam zamiar tam wrócić robota jakaś tam jest tylko te mieszkania wkurzają tu gdzie mieszkam w bloku koło kebaba na nazarecie to krzaki na parapecie rosną..
 

grower2009

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
No Ja kawałeczek od weddingu mieszkam ale czy znajde tam gdzieś tez nasiona ? Ponoć są nielegal ale to śmieszne dla mnie gdzie znajde liste growshopow ? Raz tam szedłem po pijaku gdzieś i sie natknąłem..
 

kjan

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
63
Buchów
0
Małe odświeżenie tematu :D w przyszłym tygodniu jadę do Belina na zakupy, nie chcę bawić się w ryzykanta, i zabierać się z bagażem, ze względu na wzmożenie kontroli na granicach, jestem aż nad to ostrożny.

Jak, lub gdzie na miejscu coś sobie pomóc?

czy te dwa słynne parki to nie są dzieła bajkopisarzy, którzy chcą tu po prostu zabłysnąć?
Instynktownie chodzi mi po myśli że mógłbym podbijać do czarnych z dredami, ktoś może tego próbował? Łatwiej by było dostać gdzieś na koncercie, czy imprezie masowej, ale nie bd miał na to czasu.
 
K

Kamil1910

Guest
Witam jest ktoś w Berlinie kto pomoże z MJ ? W parkach jest ale słaba
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
TO nie miejsce do tego typu interesów, szczególnie dla gościa który specjalnie zarejestrował się w tym celu. Kup sobie na deepmarketach, jest dużo vendorów z niemiec.
 

hydroplast

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2012
Postów
60
Buchów
0
Na parkach lipa w ch*j teraz specjalnie przyjechałem po jakiegoś ciekawego in ale upie****one wszędzie
 

SmiechNaSali

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
39
Buchów
1
Witam Panowie, orientuje się ktoś jak sytuacja wygląda w okolicach Wurzburga ? Ewentualnie moge podjechac gdzies do 100 km. Z gory dzieki za wszystkie użyteczne odpowiedzi. Pozdro !
 

Killerontheroad

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2016
Postów
130
Buchów
0
Berlin Ring

Siema

Odnośnie temetu, to mam pytanie o okręg Berliśki, w styczniu jakieś nowelizacje powchodziły.. w sumie i tak wcześniej można było mieć przy sobie 15g w Berlinie. Jak to jest z tymi parkami, np Görlitzer. Jakbym tam wszedł i sprzedawał?
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Siema

Odnośnie temetu, to mam pytanie o okręg Berliśki, w styczniu jakieś nowelizacje powchodziły.. w sumie i tak wcześniej można było mieć przy sobie 15g w Berlinie. Jak to jest z tymi parkami, np Görlitzer. Jakbym tam wszedł i sprzedawał?


Musisz tylko kasę fiskalna załatwić i będzie ok <sex> ze sprzedawaniem to bardzo głupi pomysł no chyba ze siedzisz miedzy turasami, jeśli tam jest możliwość bezpiecznego handlu to już ktoś tam siedzi z okolicy ;)
 
Ostatnia edycja:

claxton

New member
Rejestracja
Paź 26, 2017
Postów
2
Buchów
0
Odświeżam temat i witam wszystkich pierwszy raz na forum. Nie znalazłem działu „przywitaj się i przedstaw”, więc uczynię to tutaj.
Nicka widzicie i bardziej się nie przedstawię ;) A co o mnie? Jestem nowy, choć nie nowy „w temacie” ;), bo mam za sobą 25 lat „doświadczenia” z dłuższymi czy krótszymi przerwami ;) Pierwsze „doświadczenia” na przełomie 8kl. podstawówki a 1 liceum, więc wiek możecie sobie obliczyć sami ;) I jeszcze żyję ;))))

A teraz na poważnie i do rzeczy:

Wkrótce będę musiał spędzić 2 tyg. w Berlinie i chętnie bym „coś ogarnął” na miejscu. Przeczytałem topici na forum i mam 3 krótkie pytania:

- czy wymienione parki, Treptower i Gorlizer są aktualne?
- czy znajdę tam czekoladę, bo wszyscy mówią o zielonym?
- i może ktoś wie jaka jest cena czekolady, żebym nie przepłacił u pierwszego lepszego, kiedy wyczai, że dukam po ichniemu?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Odświeżam temat

na twoim miejscu radziłbym się wstrzymać, z arabstwem nigdy nie wiesz czy nie kupisz kosy dla płuc.
i nie chodzi o mocny sprzęt. poczytaj co wyprawiają, np ostatnio w salonie audi i się zastanów 2 razy
 

HaziBanani

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2017
Postów
31
Buchów
74
W parkach zawsze jest, czekolade tez ogarniesz bez lipy z tego co wiem dobre tematy sa na kreuzbergu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół