nasiona marihuany

Berlin - Niemcy

Wyszukiwarka Forumowa:

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
Wyjezdam niedlugo do niemiec do berlina i moze wie ktos gdzie mozna dostac 100% pewna i dobra gandzie tam ? wiem, ze tam luz i z 15g mozna miec i kopcic na ulicy
 
C

cwelowicz

Guest
wbijasz sie do treptower park i jest pelno murzynow z gandzia nawet dobra
 

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
oka dzieki wielkie za odpowiedz !
a teraz, z innej beczki, moze wie ktos jaka jest kara np. za 5-9 krzaczkow w mieszkaniu ? a moze po prostu trzeba zniszczyc i tylko grzywna w euro ?
 

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
jesli ktos jest w berlinie to :
- hassenheide park (do 22 murzyni, od 22 turki)
- gorlizer park (same murzyny, w ch*j ich)

"wujek" radzi:
- nie bierzcie drobnego, b. zielonego gowna, bo chu**we, krotko klepie, i spala sie w wegiel.
- bierzcie, jasne dosyc palenie, ktore jest w topkach. to jakas biala odmiana, sadzac po haju
-ja mam palenie od polakow. fajne bo tu ktos hoduje, a oni nawet nie wiedza o tym. "wujek" potrafi ocenic
:smokee:
 
Ostatnia edycja:

GoToPro

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
164
Buchów
0
Niemcy jako kraj sa bardzo cieci na narkotyki i maja zaostrzone prawo. Nie mozesz nic posiadac tylko uzytkowac.
Wiem bo mieszkalem tam 9lat od malolata i nie raz prtypal byl, nie sluchaj dziwnych bajek o 15g bo sie w***iesz, dostaniesz zawiasy i akta.
 
D

dlete

Guest
GoToPro pie****isz bzdury. w treptower park ogarnolem na lajcie. okolo 7g za 45 euro. towar za***isty. jeszcze tej samej nocy powineli mnie za bujke. na posterunku zostalem przeszukany, zabrano mi ganje i ukarano mandatem 100 euro. bez sprawy i bez zawiasow...:lol3: cieszylem sie jak dziecko ze to nie PL:D
 

GoToPro

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2012
Postów
164
Buchów
0
zalezy od Bundesland'u. W Baden-Württemberg albo na Bayern'ie troche ostrzej traktuja za narkotyki.
 

szalonytraktor

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
167
Buchów
0
Siema, Polandzie na dorobku, zgodnie z przypisem szukałem dostępu na Treptower i wszystko było ok ale czarni(nie interesują mnie interesy z ciapakami) znikli z dnia na dzień zmieniając nr telefonu itd. Wiecie co się stało ? Szukam 5ki w okolicy wedding i jest problem, jakieś porady/pomoc ? gdzie tu węszyć
 
C

cwelowicz

Guest
GoToPro pie****isz bzdury. w treptower park ogarnolem na lajcie. okolo 7g za 45 euro. towar za***isty. jeszcze tej samej nocy powineli mnie za bujke. na posterunku zostalem przeszukany, zabrano mi ganje i ukarano mandatem 100 euro. bez sprawy i bez zawiasow...:lol3: cieszylem sie jak dziecko ze to nie PL:D

Gdzie ten buszek:lol3:
 

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
qrwa przeciez nie ma tematu w Treptower Park, tylko kawalek dalej w Gorlizer Park !
tu 15 to na luzie mozna miec. ja slyszalem, ze lapali ziomkow z 50tka i dostawali grzywne czy cos i nic nie bylo.

mnie najbardziej ciekawi jak jest jak zlapia cie z HODOWLĄ ?! np. 4-10krzakow, czy pie****na cie do paki czy grzywna czy jakies roboty spoleczne czy totalny luz i tylko grzywna ?
 

szalonytraktor

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
167
Buchów
0
dobra wybieram się do tego parku, choć zawsze brałem właśnie stamtąd ale wszyscy poznikali idę w ten śnieg ryzykuje :)

mam 3 krzaczki w domu niemcy znajomi normalnie wpadają i nie ma w tym nic dziwnego ani nie legalnego
 

szalonytraktor

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2012
Postów
167
Buchów
0
Akcja jest taka, właśnie wróciłem wszystko ok wybór spory i cenowo nawet ok szóstka, pięćdziesiąt euro. Trafiłem bez problemu, czekałem 5 minut i wszystko załatwione. Podpytałem ich o drzewka dla własnej hodowli to jeden powiedział no limit, upewniłem się czy na pewno o to mu chodzi i twierdził że no limit. Można dostać mandat mówił ale za co to nie chciał dalej nic powiedzieć.

Obrysowałem trasę dla potomności jak tam trafić wszystko rozrysowane wystarczy wysiąść S na Treptower park. Miłych tripów


displayimage-367463.html&fullsize=1
displayimage-367463.html
displayimage.php
 
Ostatnia edycja:

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
miejsca, gdzie kupić, berlin

z tego co sie dowiedzialem, Gorlizer Bahnhoff jest komercyjny i tam turysci sie zaopatruja.
caly Berlin podobno w Hassenheide.
I faktycznie, nie kupujcie od razu na poczatku jak wchodzicie, chociaz beda was cisnac i skakac wkolo(jak malpy-nie to ze rasista bo to czarni glownie) tylko idzcie glebiej, dalej w park.
Ja ostatnio tam pojechalem, to jak kupilem 3giety to od razu z rury(BamBamBhole) smażyłem to sie tak skopciłem, ze w pewnym momencie dostalem odrealnienia na 5min...

---------- Aktualizacja posta 00:29 ---------- Czas poprzedniego posta 00:13 ----------

- Oranienburger Straße 54 (Kunsthaus Tacheles) - dom artystów, do wieczora jest gosciu, kt. ma jaranie z holandii, potem to roznie bywa. b. dobre palenie ale czasami jest za malo

- Club. Immanuelkirchstr. 31 - klub sie nazywa Club. trzeba byc z deka bystrym albo przypadkiem trafic jak koles sprzedaje zeby go zczaic. ziomek ma przewaznie white widow z holi , generalnie b. dobre plenie. klub jest blisko Alexanderplatz i mozna tramwajem podjechac

- Yaam , klub reggae, praktycznie przy dworcu Ostbahnhof. pełno czarnych(tym razem nie jak małpy). nie wchodzcie jak dzikusy i od razu "gdzie jaranie?!" tylko, najpierw kupic piwko, posiedziec przy barze, ktos podejdzie a jak nie to po zakupie bronxa mozna zapytac kogos

- S-Bahn stacja WarshauerStr.(zaraz za Ostbhf) , wychodzisz, idziesz w prawo w WarschauerStr., potem znowu w prawo i prosto i po prawo bedzie wejscie, tam sa rozne kluby ale jak sie wchodzi w to wejscie to niedaleko kreca sie murzyni.

bardzo niemile widziane, tak jak pisalem, jest buraczenie, czyli wbijanie do lokalu i natychmiast pytanie o jaranie. NIE. Najpierw, kupujesz piwo, siadasz, rozgladasz sie, chill i luz, źłopiesz bronxa i ktos podejdzie na pewno...

co do Berlina, to jest jednak za***iste miasto, w ktorym sie luzno zyje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół