nasiona marihuany

stymulator petarda!

Wyszukiwarka Forumowa:

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
140.jpg

Nowy produkt od dutch pro pod nazwą explode, jak zapewniaja sprzedawcy ma w sobie wszystko co do tej pory znamy ze specyfików takich jak supervit od hessi, canna booster i inne znane, jest bardzo skoncentrowany 1:1000,
cz ktos to juz stosuje??? jesli nie to bede pierwszy.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BaxBany

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2012
Postów
303
Buchów
0
Cena kosmos...

no masakra na stronie producenta 250ml po przeliczeniu 130zł oczywiście + przesyłka na zagranicznym ebay też podobne ceny bo u nas to pewnie jeszcze długi czas nie będzie tego.. Dawkowanie 1:1000 Ale czy naprawdę daję takie rezultaty jak opisują czy to zwykłe mydlenie oczu? No nic pozostaje czekać aż ktoś to przetestuje, bo jest co testować :yeahh:
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Witam was koledzy, dawno nikt tu nie zaglądał, czas najwyższy rozpocząc upload fotek z growloga w którym wkoncu mam okazje testowac specyfik, macie racje że cena potrafi odstraszyc bo buteleczka jest malenka ale jak to mówią mały ale waryjot!
Tutaj link do fotorelacji
https://www.forum.haszysz.com/hps600w-1-44m2-serowy-spot-voodoo811-t63614.html
Po dokładnym odpytaniu sprzedawców w kilku growshopach usłyszałem że ten specyfik najlepiej współpracuje w połączeniu z gh flora series, po zapytaniu sprzedawcy o to czy mógłbym dodawac jeszcze inne srodki a dokładnie chodziło mi o Carboload, stanowczo odradził stosowanie dodatkowych srodków, wyjasnił ża explode jest tak skomponowany ze nie bez powodu nazwano go explode, ludzie z zagranicznych forum tez go chwalą.
Nie pozostało nic innego jak czekac na efekty

Drugi tydzien flo, explode zastosowany własnie teraz, po upływie dwóch tygodni, dokładnie kiedy zaczeły sie tworzyc kwiaty, dosc wzrostu czas skrecic kurek z azotem bo rozje..ie mi namiot.



jesli ktos tu jeszcze zagląda to pozdrawiam i do nastepnego posta.
Ps. w tym temacie bede zamieszczał tylko fotki z budowy kwiatostanów, nie ma sensu powielac zdjec w dwóch miejscach.:freak:
 

wilczyduch

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2011
Postów
713
Buchów
0
Drugi tydzien flo, explode zastosowany własnie teraz, po upływie dwóch tygodni, dokładnie kiedy zaczeły sie tworzyc kwiaty, dosc wzrostu czas skrecic kurek z azotem bo rozje..ie mi namiot.

jesli ktos tu jeszcze zagląda to pozdrawiam i do nastepnego posta.
Ps. w tym temacie bede zamieszczał tylko fotki z budowy kwiatostanów, nie ma sensu powielac zdjec w dwóch miejscach.:freak:

posty wszystkie przejrzane :), ten również przeczytany, więc dawaj upy, zawsze fajnie douczać się nie tylko z opisów, ale też z widocznych twoich efektów pokazanych na fotkach :)
ciekaw jestem jak explode się sprawdza i czy warto było wydawać $

z fartem <joint>
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Siemka, kilka fotek, mijają 3 tygodnie od przełączenia. Nie moge powiedziec czy puchną szybko bo co dzien na nie patrze, może wy oceńcie.


Pozdrawiam.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Trudno powiedziec patrzac na te fotki zrobione o 14.52 i nastepna 14.53po 1min. Ja roznicy nie widze :freak: a na powaznie zobaczymy pod koniec Grow czy petarda cos daje,oby byla warta swej ceny...
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Znajomy również mowil że explode ma wszystko i jedzie z kompletem od dutch pro i efekty sa rewelacyjne lepsze od canna boosta, ja na testy kupilem srodek w konkurencyjnejk cenie do cannaboosta firmy aptus, ktory starcza na wiecej i ponoc daje lepsze efekty, co moze i bedzie mozna zobaczyc za jakies 15 dno(narazie z 25 flo,ale już sporo oblanych trichomami listkow przy topkach). Cena duza explode, ale do zarobkow za granica i że starcza na dlugo zyska renome.
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Stalin, byłoby dobrze gdybys wrzucił tu growlog z poczynan tego specyfiku, jest bardzo drogi a okazja moze sie nie powtòrzyc, dawaj fotki dla potomnosci. Dla zainteresowanych, srodek nazywa sie Fasilitor.
 
Ostatnia edycja:

d3inx

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2008
Postów
184
Buchów
1

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
napewno jakas kombinacja składników ogolnodostepnego pochodzenia, 130F za 250ml jest absu****ne, juz Explode jest drogi a to to przekracza granice, głównym składnikiem jest tam kwas krzemowy i to on w głównej mierze odpowiada za efekty tego boostera ale chyba ich poje..ło z tą ceną, wole sobie gnojówke ze skrzypu zrobic i tez mam kwasu krzemowego od ch.ja i troche.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Ja nie mam fasilatora, tylko srodek od nieznanej lub malo znanej firmy Aptus(nie wiem czy ktos uzywa odzywek z tej firmy, a efekty powoli widac w growlogu z bulegumami dziksona), mialem kupic explode, ale żeby porownac efekty explode samego z a i b z dutch pro(kolegi grow) i mój z pk , boostem i a i b na flo. Oba chwalone i polecane bardziej od canna boost
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół