nasiona marihuany

Budowa growbox'a.

Wyszukiwarka Forumowa:

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Powiecie mi jaka strona kleic ta folie termiczna z apteczki samochodowej ? Ktora strona ma odbijac swiatlo srebrna czy zlota ? :>
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
Powiecie mi jaka strona kleic ta folie termiczna z apteczki samochodowej ? Ktora strona ma odbijac swiatlo srebrna czy zlota ? :>

wiadomo, że srebrna ale od razu mówię, że odradzam koc ratowniczy.
lepiej popytaj komu została biała farba po remoncie i wymaluj na biało jak nie chcesz wydawać na folie diamond.
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
To tylko na jedna uprawe a raczej chce zrobic nasiona. Mialo byc szybko i bez ***anka, folie kleje na tasme dwustronna wiec jezeli cos to zerwe i wymaluje nastepnym razem ;) Wlasnie przykleilem ta folie i wyszedl hot spot box hahaha tragedia.... Tak przyklejona folia niesie za soba jakies tragiczne skutki czy da rade nasiona zrobic w tym ?
 
Ostatnia edycja:

Chary

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2015
Postów
23
Buchów
0
Witam. Mam pytanie, mianowicie nie chodzi mi o budowę boxa na uprawę indoor, ale o wegboxa na następny outdoor :D. Szafka ma wymiary 40x30(wszystko z hakiem, tylko nie pamiętam już konkretnych wymiarów), zamierzam pomalować go wewnątrz na biało, kupić diody LED 3W COB niebieskie, dlatego że z tego co wyczytałem roślina na okres wegetacji potrzebuje więcej światła niebieskiego, a na okres kwitnienia czerwonego chyba, że się mylę, więc proszę o wyjaśnienie :), ale wracając do sedna sprawy do diod będzie oczywiście podłączony zasilacz i tu mam właśnie problem, czy diody mogłyby świecić przez całe 24h, czy należy zachować tolerancje 18/6 ? Proszę o dość szczegółowe i proste wyjaśnienie mi tego zagadnienia. Pozdrawiam <peace>
 

marram

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
116
Buchów
0
Szczegółowo nie będzie, ale 24/0 to jedynie dla automatów ewentualnie, ale i tak skłaniałbym się ku 20/4, lub najlepiej 18/6. Dla pełnosezonówek 18/6, bo przy większej różnicy w długości dnia między boxem a outdoorem panienki mogą wypuścić włoski, a tego byśmy nie chcieli. Spowolni się wzrost, a faktycznie kwitnąć i tak nie będą. 18/6 jest git, nie ma co kombinować, pozdro.
 

Blaszany

New member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
4
Buchów
0
Witajcie pisze do Was w konkretnej sprawie , jestem zielony w budowaniu growboxa i dlatego zwracam się do Was . Wymiary które osiągnął mój box to 120x100x180
Wychodzi 1,2m kwadratowego
1.Potrzebuje dobrać lampe Koniecznie Led . Wiem ze zapotrzebowanie na lumeny to okolo 60tyś . Ale która z dostepnych lamp bedzie sie nadawac? budżet na lampe to okolo 1400zl
2. Potrzebuje też informacje na temat wentylacji ile i jakich wiatraków kupić .
3.wszelkie uwagi też miło widziane .
Linki do lamp i wentylatorow Mile widziane
 

Blaszany

New member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
4
Buchów
0
No to Ciężko będzie powiedz mi jak chce postawić okolo 6 drzewek to dobre wymiary mam tego boxa czy za duze ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół