nasiona marihuany

Budowa growbox'a.

Wyszukiwarka Forumowa:

X_voodoo_X

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2007
Postów
102
Buchów
1
Hmm, Termostat z kablem grzewczym może sie przydać. Ale u mnie ta opcja z dogrzewaniem piwnicy za pomoca lampy odpada, piwnica jest za duza.

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? :)

ps. myślałem że koszt kompaktow bedzie mniejszy niż hpsa z ukladem zaplonowym :joker:

edit: A ile kosztuje najtańszy termostat i butla co2? :)

a i ten kabel grzewczy :)
 

k4man

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2008
Postów
68
Buchów
1
Mam pomysło co do ogrzewania boxa mozna zamontowac cos w stylu podwojnej podlogi albo sciany jak kto woli i tam zamontowac jedna zarowke jakas slaba 70 W ktora by swiecila a nagrzewa sie szybciutko wiec zimno w boxie to juz nie problem :) elo
 

krycha128

Banned
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
79
Buchów
6
To trzeba wymienić:]
Jak ci sie w domu żarówka przepali to niewymienisz?? Będziesz siedział po ciemku??:freak:
 

Shant

New member
Rejestracja
Sty 18, 2010
Postów
2
Buchów
0
Witam, mam problem ponieważ po tym art dowiedzialem sie że potrzeba na weg niebieskiej barwy a na flo czerwonej, jestem w posiadaniu tylko zwyklego HPS pro 250 phillips, czy żarówka SON-T Pro 250W Philips jest bardziej korzystna żeby trzymać na weg i flo ? SON'a mam mozliwosc kupic za 20zł a MH 50..
Dzieki <joint>
 

Shant

New member
Rejestracja
Sty 18, 2010
Postów
2
Buchów
0
Tzn tą SON tak?
Opłacalne jest kupywanie tej lampy? W sensie czy jest wyraźna różnica między HPS a HPS SON-T
 
Ostatnia edycja:

Samarytanin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2010
Postów
202
Buchów
5
Filmik z budowy growboxa, koleś wygląda na profesjonalistę :p Filmik po angielsku, 24 części. Daję namiar na pierwszą, resztę odpalicie już sami :freak:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UFictLf-cDM[/youtube]

Z fartem <wodna>
 

Pawelek40

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2011
Postów
39
Buchów
0
  • CFM (ang. cubic feet per minute) - jednostka spoza układu SI używana w krajach anglosaskich. Wyraża objętość w stopach sześciennych, przemieszczoną w czasie jednej minuty.
1 CFM = 1,699021 m3/h (1699021 cm3/h ; 0,47195 litra na sekundę)



I już wiecie jak liczyć :p tą wentylacje
1 CFM = 1,699021 m3/h
 

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Witam, pragne zrobic boxa o wymiarach 80x60x140. Patrzylem w sklepie plyty osb i 18mm plyta w bricomarche kosztuje 75zl natomiast 12mm 45zl. Macie jakies pomysly z czego moge wykonac boxa? myslalem nad ta 12mm ale gdy pomyslalem ze jak wkretami bede chcial ja przymocowac (poskladac) to moze ona mi sie zwyczajnie rozejsc. Zalezy mi bardzo aby bylo tanio i solidnie, jakies pomysly?
Mysle isc jeszcze do jakiegos sklepu meblowego popytac czy czasem by nie mieli jakis plyt tanio na sprzedaz bo jak mam zaplacic prawie 200zl za plyty osb to troche sie odechciewa ;/
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Witam, pragne zrobic boxa o wymiarach 80x60x140. Patrzylem w sklepie plyty osb i 18mm plyta w bricomarche kosztuje 75zl natomiast 12mm 45zl. Macie jakies pomysly z czego moge wykonac boxa? myslalem nad ta 12mm ale gdy pomyslalem ze jak wkretami bede chcial ja przymocowac (poskladac) to moze ona mi sie zwyczajnie rozejsc. Zalezy mi bardzo aby bylo tanio i solidnie, jakies pomysly?
Mysle isc jeszcze do jakiegos sklepu meblowego popytac czy czasem by nie mieli jakis plyt tanio na sprzedaz bo jak mam zaplacic prawie 200zl za plyty osb to troche sie odechciewa ;/


Na láczeniach zastosuj listewki, klej i wkréty.Powinno byc OK.
 
Rejestracja
Lip 23, 2014
Postów
17
Buchów
0
Mam problem nie wiem jakie wymiary powiniene miec moj growbox .Mam hps 150 W 10500 lumenów.Myśle o wymiarach 60x40 , 50x50 ,60x45 i nie wiem jakie wybrać.Box bedzie na dwie roślinki i zastanamwiam się czy nie bedzie im za ciasno w którymś z wariantów.Za wszystkie mądre wypowiedzi bardzo dziękuje <joint>
 
T

THCLORD

Guest
co do plyty osb 18 czy tam 12 to ja mam z 8 plus listwy , kantowki itp co w wpladlo w reke na laczeniach po kawalku boxa 120 x 80 x 170 i jakos daje rade plus na jego wierzchu amm duzo roznosci naustawiane od nawozow po wode do polewania i jakos to daje rade
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
polecam płytę mfp 18 z casto ja takiego złożyłem jest ciężki ale za to solidny normalnie czarne wkręty do drewna i jedziesz ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół