nasiona marihuany

PK13/14,Ripen,CannaBoost,Overdrive,Melasa,Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Spulchniacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
524
Buchów
0
może samo PK ?

http://www.e-hortico.pl/fosforan-monopotasowy-mkp-prayon-hortipray-25kg.html

25 kg powinno wystarczyć na długo.. chyba..

1.jpg


25kg ?
WOW
Nawóz dożywotni <rotfl>
 
D

delete

Guest
Trochę się naczyłem o ripienie i skutkach jego stosowania i coś mi się wydaje, że wiekszość narzekań spowodowane jest nieumiejętnym używaniem ripenu.

Napisałem pytanie do GHE o to jak ripenu używać, czy z innymi nawozami i boosterami , czy samą wodą. Spytałem też o dawkowanie i wpływ na smak i aromat.

Odpowiedź z GHE
Hello,
just with water and booster (if you want).
It can't affect flavor and taste. It's only a specific dosage for the end of flowering.
Best regards
Frédéric D.
Sales Dpt
Na stronie GHE pisze jak wół, że stosuje się go w ostatnich 10 dniach życia rośliny, czyli np lejąc raz w zalecanej dawce 10 dni przed ścinką , potem po 3 - 4 dniach można zrobić flusza , odczekać 3 dni i wstawić do ciemni na 48 h i nie powinno się czuć pozostałości po ripenie czy nawozach w ogóle.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Tak ale na tym forum sa takie Jany co podlewaja 2-3 razy przed scinka i kosa, mowie raczej o out
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
Mam pytanie cwaniaki(wypiłem 5 browarków i niestety jak u większości Polaków animusz poszedł w górę;))

Jak wiadamo Ripen podaje się pod koniec kwitnięcia. Wpadłem na pomysł, aby np. podawać go podczas kwitnięcia w dawce 3ml na litra do każdego podlania. A np. tydzień przed ścinka zaprzestać, aby roślinka pozbyła się tego szitu. Jak by to wpłynęło na bobki? Czy ten sławny Ripen rzeczywiście przyśpiesza kwinięcie? Prócz zwiększonego poziomu magnezu i siarki, jakiś innych związków się nie doszukałem.

Czekam na odp, szczególnie Kabanosa, sub'a i 5n35, bo widzę, że rządzą na ośce<lol>
 
G

Gość

Guest
Poszukaj w tematach o ripenie, ktoś pisał że podlewał właśnie tak "po trochu" i był zadowolony.
 
D

delete

Guest
Hmm, to tak juz ghe dostało opinii, że sam zdecydowałem sie na spróbowanie ~lepszych~ niż one part GHE, proszę o pomoc: jaki zatem najlepszy zestaw sugerujecie?
Zestaw różnych specyfików, nie z jednej zagrody, bowiem, jak przypuszczam, każda stajnia ma najlepszego rumaka w rekawie....? No ne? podzielcie się więdzą tak jak ja się dziele staffem po harweście. AVE

EDIT:kupiłem zestaw:

NAWÓZ DO GLEBY, KWITNIENIE, BLOOM COMPLEX, 1 Litr - kod: HESI-BLOOM COMPLEX 1L -
ORGANICZNA ODŻYWKA DOLISTNA PLAGRON PHYT-AMIN 100ml - kod: plag-phytamin 100ml -
DODATKOWY NAWÓZ, KWITNIENIE, PK13/14, 0,25 litra - kod: CANNA-PK 13/14 0,25L -
A pytanie to takie czy to będzie współgrało dobrze ze sobą?
 

EEbaka :D

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2011
Postów
29
Buchów
0
Witam. wyczytałem na forum o stosowaniu Topmax , zakupiłem na stronce producenta i moje pytanie jest takie: czy moge stosowac go podczas kwitniecia plantów (jakis 3 tydzien flo) razem z nawozem NPK 5,9+3,0+6,5 (Bio florin) i w jakich proporcjach je mieszać hmm? miał ktoś podobną sytuacje? :jaraczz:
 

Handlarz

Active member
Rejestracja
Maj 28, 2011
Postów
36
Buchów
0
Mam takie pytanie:
Jaki będzie efekt końcowy jeżeli będę nawoził krzak AF pod świetlówkami następującymi specyfikami:
Weg:

  • Canna Terra Vega
Flo:

  • Canna Terra FLores
  • Canna PK13/14
  • Canna Boost
  • Ripen

Wszystko na przemian z wodą i kilkudniowym flushem.
 
U

Usunięty 12614

Guest
Jak wiadamo Ripen podaje się pod koniec kwitnięcia. Wpadłem na pomysł, aby np. podawać go podczas kwitnięcia w dawce 3ml na litra do każdego podlania. A np. tydzień przed ścinka zaprzestać, aby roślinka pozbyła się tego szitu. Jak by to wpłynęło na bobki? Czy ten sławny Ripen rzeczywiście przyśpiesza kwinięcie? Prócz zwiększonego poziomu magnezu i siarki, jakiś innych związków się nie doszukałem.
Śmierdzi, ale próbować możesz :)

kupiłem zestaw:

NAWÓZ DO GLEBY, KWITNIENIE, BLOOM COMPLEX, 1 Litr - kod: HESI-BLOOM COMPLEX 1L -
ORGANICZNA ODŻYWKA DOLISTNA PLAGRON PHYT-AMIN 100ml - kod: plag-phytamin 100ml -
DODATKOWY NAWÓZ, KWITNIENIE, PK13/14, 0,25 litra - kod: CANNA-PK 13/14 0,25L -
A pytanie to takie czy to będzie współgrało dobrze ze sobą?

może być

Witam. wyczytałem na forum o stosowaniu Topmax , zakupiłem na stronce producenta i moje pytanie jest takie: czy moge stosowac go podczas kwitniecia plantów (jakis 3 tydzien flo) razem z nawozem NPK 5,9+3,0+6,5 (Bio florin) i w jakich proporcjach je mieszać hmm? miał ktoś podobną sytuacje? :jaraczz:
możesz, dawaj tyle ile na butelce, sam nawóz za słaby na flo

Mam takie pytanie:
Jaki będzie efekt końcowy jeżeli będę nawoził krzak AF pod świetlówkami następującymi specyfikami:

to zależy od Ciebie
 
G

Gość

Guest
Canna boost akcelerator to lepiej dawać dolistnie czy doglebowo?
 

KrychaTHC

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
120
Buchów
0
Co kupić jak do ścinki zostało mi jakieś 2,5 tygodnia???
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Co kupić jak do ścinki zostało mi jakieś 2,5 tygodnia???

Buch dla ciebie "babum"

Co chcesz lac, nie mamy nawet konca wrzesnia a rosliny dadza rade bez rippena (nie polecam psuje smak)


Teraz tylko czysta woda i smacznego palonka nie bede musial zyczyc
 

gandiganda22

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2010
Postów
57
Buchów
0
Czy jak bede lał ripen na zapylony krzak (ok 30%), to nie popsuja sie nasionka ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół