nasiona marihuany

PK13/14,Ripen,CannaBoost,Overdrive,Melasa,Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GoodTime

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2010
Postów
293
Buchów
0
na pierwszej stronie macie tabelkę przedstawiająca nowe zalecenia canny odnośnie pk, wiec nie wiem po co ten off


No moze i prawda :D
Ale tam jakos tak dziwnie (przynajmniej jak dla mnie) pisze ze jakos sie kruca polapac nie moge, dlatego dalem ten sposob dawkowanie
Ale z drugiej strony ktos musial go stworzyc i raczej jakies pojecia na ten temat miec ze napisal tak a nie inaczej?
Pozdro
 
D

delete

Guest
Ten link co podałes TO JEST DAWKOWANIE DO PK 13/14 Ale firmy HESI a nie CANNA:zombi:.
 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
Z aktualnej tabeli canna wynika ze pk serwuje sie przy pojawieniu kwiatow, w ok 2 tyg kwitnienia i stosuje przez tydzien, czyli na upartego moze maks 3 podlania... Ja uzywam go juz dokladnie 2 tygodnie- wczoraj poszla podwojna dawka i mysle ze na tym poprzestane.. pociagne juz do konca boost, canazym, flores, rhizo i witaminki od hesi... efekt po pk jest niezly, ale po co przedobrzyc ?
 

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
pany, spróbujcie bio stymulatorów, BIO ROOTS I BIO BLOOM Z GHE
JAKIE CUDA TE PREPARATY POTRAFIĄ ,NIE WIE TEN KTO NIE PRÓBOWAŁ, NIE PSUJĄ SMAKU, A W PRZYPADKU ROŚLIN AF NAPRAWDĘ ŁADNY PLON.
NIE BĘDZIECIE POTRZEBOWAĆ PK 13/14 CZY TAM RIPEN.
TAKIE MOJE ZDANIE:bongo4:
 

km1nek

Member
Rejestracja
Sie 16, 2010
Postów
16
Buchów
0
PK 13-14 - Hesi jest świetny!!!! robiłem kiedyś mały test i wyszedł bardzo pozytywnie
dodatkowa dawka PK wpływała doskonale na formujące się kwiaty.
Stosuję go wówczas kiedy topy są wielkości kciuka i kończę stosować na 3 tyg przed ścięciem.

GHE - to nawozy amatorskie za przystępne pieniądze i nie ważne jak parszywe i tak będą się sprzedawać :).

Panie Orionie, ale Pk 13/14 Hesi jest tylko do hydro i kokosu, oni do ziemi wypuścili FOSFOR PLUS który ma PK 8/4... ;) tak tylko na marginesie, a Advanced Nutrients wypuściło Hammer Head PK 9/18, który z połączeniem z Big Budem od nich i np Overdrivem, powoduje naprawdę niezłe efekty(jeżeli chodzi o efekt puchnięcia topów) i nie wpływa tak na smak, można Final Phase od nich na koniec i już! to tak ogólnie, a co do Ripena, moim zdaniem nie warto go stosować... może trochę z choinki wyskoczyłem z tym postem, ale chciałem wyrazić swoje zdanie ogólnie co do PK. I ktoś tutaj pisał o Bio Roots i Bio Bloom z GHE, potwierdzam niezłe nawozy! co do samego GHE trzeba brać pod uwagę, że jak sama nazwa wskazuje General Hydroponic Europe ich nawozy są głównie pod hydro....
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
PK 13- 14 można bez problemów stosować do gleby- nada się do niemal każdego medium.

Co do Ripen nie zgodzę się - fakt główna jego cecha to nawodnienie topa nie koniecznie porządny efekt aczkolwiek różnice a raczej testy są dostępne na necie (ICMG itp) gdzie przyrost końcowej masy suchej jest dosyć znaczący.

Mam nadzieję, że GHE już poprawiło jakość swoich nawozów bo z jednej partii miały ogromne różnice stężeń.
 

psikus

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2009
Postów
92
Buchów
0
A ma ktos jakies doswiadczenia z uzywaniem Canna PK 13/14 wraz z tripackiem GHE, albo Canna PK 13/14+ biohumus(weg) + planton K(flo)+ ripen(koncowka)?
 
D

delete

Guest
canna pk 13/14 i na koniec ripenem 4 razy podlana. uważam że jak na świetlówki to całkiem nie żle ..
temat stary ,ale zawsze komuś się przyda.! biohumus jeden raz potem florovit do roślin kwitnących 3x potem pk13/14 z 3-4 razy i ripen 4 razy.
a jeśli ktoś chcę zobaczyć efekty to w podpisie poniżej moja fotorelacja.
 
Rejestracja
Gru 7, 2010
Postów
6
Buchów
0
mysle ze canna celowo nie dala azotu do pk1314 zeby trzeba go bylo uzupelnic (oczywiscie najlepiej terra flores npk 4+5+3) zgadzam sie ze nic wiecej nie trzeba, tylko na azot uwazac, à raczej jego brak(niedobor).

Chłopie, co Ty piszesz! na tym właśnie polega PK, że jest to czysty fosforo-potas, czyli fosfor i potas w odpowiednich proporcjach, w przypadku PK 13/14 jest to właśnie proporcja 13:14. W nazwie PK występuje P czyli fosfor oraz K czyli potas. Gdyby dodano tu azot, nie byłby to już PK tylko jakiś nawóz o składzie N-P-K X-13-14 :yeahh:
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
podbijam i pytam sie was jezeli jestem na flo 17 dzien i leje planton k co drugie podlanie,co jeszczce moge podac do powiekszenie objetosci topów jakiminerały/nawóz?przewiduje minimum jeszce 7 tyg flo
 
W

WarrSeeds

Guest
podbijam i pytam sie was jezeli jestem na flo 17 dzien i leje planton k co drugie podlanie,co jeszczce moge podac do powiekszenie objetosci topów jakiminerały/nawóz?przewiduje minimum jeszce 7 tyg flo

wszystko co potrzebne
 
S

sub

Guest
Spulchniacz napisał:
Prawdziwe kozaki kozaków :

może samo PK ?

http://www.e-hortico.pl/fosforan-monopotasowy-mkp-prayon-hortipray-25kg.html

25 kg powinno wystarczyć na długo.. chyba..

1.jpg


Fosforan monopotasowy Hortipray MKP jest w pełni rozpuszczalnym nawozem mineralnym, do stosowania we wszystkich systemach fertygacji. Stanowi główne, a często jedyne źródło fosforu dla roślin uprawianych w systemach bezglebowych, dlatego tak ważna jest jakość, czystość i pewny skład, którymi charakteryzuje się ten produkt. Hortipray MKP jest całkowicie wolny od chlorków, sodu i metali ciężkich oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Nawóz dostępny w opakowaniach 25 kg lub big bag 1000 kg.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół