nasiona marihuany

PK13/14,Ripen,CannaBoost,Overdrive,Melasa,Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Ile można maksymalnie podawać Ripenu, żeby rośliny nie zabić?
Dwukrotna dawka nie będzie przegięciem? Chodzi mi o out, bo 2 automaty zostały i chcę z nich jak najwięcej wycisnąć.

Pozdrawiam
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Ile można maksymalnie podawać Ripenu, żeby rośliny nie zabić?
Dwukrotna dawka nie będzie przegięciem? Chodzi mi o out, bo 2 automaty zostały i chcę z nich jak najwięcej wycisnąć.

Pozdrawiam

że dużo nalejesz to nie oznacza ze urosną większe

lej piramidalnie tzn. zacznij od zalecanej i z następnymi podlaniami zwiększaj o 25%

jak polejesz od razu 200% może je popalić z resztą ripen nie podwoi ci plonu !
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Wielkie dzięki!

Wiem że nie podwoi, ale jak zwiększy choćby o 10 % to i tak będę zachwycony. Dzik mi miejscówe napadł 2 razy i ostatnie 2 automaty na wakacje zostały :sunny: dobrze jak trochę nieprzeciętnie spuchną.
 
B

Bartek

Guest
Ja mam z kolei takie pytanie:

Na www.hydroonline.pl w opisie PK 13-14 Super Bloomer (prod. Canna) napisali: "PK 13-14 nie jest odżywką, lecz dodatkiem do odżywki".

Oznacza to ze powinienem lac PK 13-14 razem ze standardowym nawozem np. Canna Tera Flores, czy moge kupic tylko PK 13-14 i uzywac tylko jego w fazie kwitnienia.

Poltora tygodnia temu przelaczylem na 12/12 i kwiaty jeszcze sie nie pojawily. Widac ze rosliny przeszy na flo, ale jest to tak powolny proces ze kwiaty zobacze chyba najwczesniej za miesiac.

Czy moze lepszy bedzie Canna Boost Accelerator?
 
K

khaaaaaaaa

Guest
PK 13/14 jest samym w sobie wystarczajacym nawozem na flo nie trzeba go z niczym mieszac, dosc sporo podnosi ec na marginesie.
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
PK 13/14 jest samym w sobie wystarczajacym nawozem na flo nie trzeba go z niczym mieszac, dosc sporo podnosi ec na marginesie.

mysle ze canna celowo nie dala azotu do pk1314 zeby trzeba go bylo uzupelnic (oczywiscie najlepiej terra flores npk 4+5+3) zgadzam sie ze nic wiecej nie trzeba, tylko na azot uwazac, à raczej jego brak(niedobor).
 
K

khaaaaaaaa

Guest
No to juz zalezy jak masz przygotowane podloze, ja mam w nim tyle azotu ze juz nie musze go dawac na flo.... plant umiera smiercia naturalna akurat wtedy kiedy ma...
 
U

Usunięty 12614

Guest
Oznacza to ze powinienem lac PK 13-14 razem ze standardowym nawozem np. Canna Tera Flores, czy moge kupic tylko PK 13-14 i uzywac tylko jego w fazie kwitnienia.

Poltora tygodnia temu przelaczylem na 12/12 i kwiaty jeszcze sie nie pojawily. Widac ze rosliny przeszy na flo, ale jest to tak powolny proces ze kwiaty zobacze chyba najwczesniej za miesiac.

Czy moze lepszy bedzie Canna Boost Accelerator?

Canna Boost najlepiej dziala w polaczeniu z PK, duet boosterów sukcesu<lol>
 

GoodTime

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2010
Postów
293
Buchów
0
dawkowanie PK 13/14 Canna jezeli bylby ktos zainteresowany

Dawkowanie podczas 8-tygodniowego cyklu kwitnienia:

4. tydzień 2,5 ml/10 l
5. tydzień 5 ml/10 l
6. tydzień 7,5ml/10 l
7. tydzień 15 ml/10 l
8. tydzień przepłukiwać wodą

Podczas okresów kwitnienia przekraczających 8 tygodni należy zacząć od dawki 2,5 ml/10 litrów w połowie okresu kwitnienia i stopniowo ją zwiększać aż do 15 ml/10 litrów. Ostatni tydzień należy przepłukiwać korzenie czystą wodą.
 
U

Usunięty 12614

Guest
Spróbuj choć jednemu krzakowi oszczędzić pk i zastopuj podawania 3 tyg przed ścinką, gwarantuję że zauważysz różnicę.

Przy ostatnim grow zauważyłem dziwną właściwość cannaboosta - liście podnoszą się ku górze, pozwalając bardziej doświetlić niższe partie kwiatostanów, prawdopodobnie jakiś hormon roślinny, którego obecności z kolei nie stwierdziłem w TopMax'ie ( imo TopMax z kolei powoduje mocniejsze puchnięcie kwiatostanów pod koniec grow)
 
D

delete

Guest
dawkowanie PK 13/14 Canna jezeli bylby ktos zainteresowany Dawkowanie podczas 8-tygodniowego cyklu kwitnienia: 4. tydzień 2,5 ml/10 l 5. tydzień 5 ml/10 l 6. tydzień 7,5ml/10 l 7. tydzień 15 ml/10 l 8. tydzień przepłukiwać wodą Podczas okresów kwitnienia przekraczających 8 tygodni należy zacząć od dawki 2,5 ml/10 litrów w połowie okresu kwitnienia i stopniowo ją zwiększać aż do 15 ml/10 litrów. Ostatni tydzień należy przepłukiwać korzenie czystą wodą.
No co ty wyraznie na etykiecie jest dawkowanie wypisane ze 15ml na 10 litrów wody, nie wiem z kad ty to swoje dawkowanie wzieles:zombi:??
 
D

delete

Guest
Nic mi nie wyswietla link nie działa , a wejdz sobie na HEMP PL i zobacz dawkowanie PK 13/14 canna jest w szczegółach produktu. Tyle ze tam jest napisane ze podlewasz raz 3 tyg przed zbiorami a tak naprawde trzeba uzywac co kazde podlanie w dawce 15ml na 10 L wody.
 
U

Usunięty 12614

Guest
na pierwszej stronie macie tabelkę przedstawiająca nowe zalecenia canny odnośnie pk, wiec nie wiem po co ten off
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół