nasiona marihuany

PK13/14,Ripen,CannaBoost,Overdrive,Melasa,Shooting Powder,TopMax,Overdrive,Bat Guano

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

badtrip

Member
Rejestracja
Kwi 27, 2013
Postów
16
Buchów
0
canna terra flores 1l
cannaboost 1l
canna pk 13/14 250ml
co myślicie o tym na out? :) starczy czy może jeszcze coś dokupić? :) z góry dzięki za odp pozdro :D

ps chodzi mi tylko o fazę flo :)
 
Ostatnia edycja:

Kastakrośnie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
371
Buchów
4
Chciałbym powiedzieć co nieco na temat ripenu bardzo sobie cenie ten środek nie jest drogi i świetnie sprawdza sie na koniec uprawy rośli staja sie tłuste i twarde do tego wyostrza smak i zapach rośliny i pomaga jej szybciej zakwitnać stosuje go juz 2 rok i jestem bardzo zadowolony.
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Z czego jest nawóz PK 13/14? Fosforan mono potasowy, ma 53% P i 34% K.

Co dodatkowo jest dodawane? Tlenek potasu z wodą tworzy żrący wodorotlenek potasu. Czy to chlorek potasu, a może siarczan?
 

yebaq

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2014
Postów
53
Buchów
0
panowie a co sadzicie o canna bost na out? jest wart swojej ceny czy lepiej zainwestowac np w grensensation ? prosze o opinie osob ktore stosowaly cannabosta .
 

Anticitizen

Member
Rejestracja
Sie 26, 2008
Postów
19
Buchów
0
Z czego jest nawóz PK 13/14? Fosforan mono potasowy, ma 53% P i 34% K.

Co dodatkowo jest dodawane? Tlenek potasu z wodą tworzy żrący wodorotlenek potasu. Czy to chlorek potasu, a może siarczan?

Śmiem twierdzić, że z KCl wychodziłoby za duzo chlorków. Ja bym obstawiał miks saletry z siarczanem.

EDIT: Bzdury gadam, jaka saletra, przecież PK13/14 nie ma azotu.
 
Ostatnia edycja:

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Witam nie chce zakładać nowego wątku wiec tu zapytam. Czy dobrym pomysłem będzie stosownie Florovit do kwiatów kwitnących jednocześnie z PK 13-14 od hesi?
 
H

haszysz90

Guest
Tak dorzuc boosts i bedzie pieknie

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
M

Marek77.77

Guest
Z czego jest nawóz PK 13/14? Fosforan mono potasowy, ma 53% P i 34% K.

Co dodatkowo jest dodawane? Tlenek potasu z wodą tworzy żrący wodorotlenek potasu. Czy to chlorek potasu, a może siarczan?

Mam pk 13/14 od hesi.U mnie są to tlenki potasu i fosforu.Nie ma tam chlorków.
 
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
457
Buchów
0
PK 13/14 (od Canny) to 13% P2O5 oraz 14% K2O
Canna Terra Flo ma na NPK 2-2-4 a dokładniej fosfor to jest 2,0% P2O5 i 0,8% P a potas 3,0%K i 4,0% KO
To czym tak właściwie fosfor i potas zawarty w PK 13/14 różni się od tego w Terze Flo?
Czy zamiast dokupować specjalnie PK 13/14 nie wystarczy po prostu zwiększyć dawkę Terry Flo i uzyskamy to samo?
Jeśli się mylę (a na pewno tak jest) proszę mnie nie hejtować bo przyznaję się bez bicia, że moja chemia leży i nie widzę różnicy między K, KO czy K2O. Dla mnie to jeden kij, fosfor to fosfor a potas to potas, choć dla roślin nie :zombi:Jakieś tam tlenki podtlenki i nadtlenki :-D
Czy poprzez zwiększenie dawki Terry Flo możemy uzyskać podobny efekt jak poprzez dodanie PK?
Jeśli tak to ile trzeba jej podać aby zastąpić PK?
 
Ostatnia edycja:

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
PK 13/14 (od Canny) to 13% P2O5 oraz 14% K2O
Canna Terra Flo ma na NPK 2-2-4 a dokładniej fosfor to jest 2,0% P2O5 i 0,8% P a potas 3,0%K i 4,0% KO
To czym tak właściwie fosfor i potas zawarty w PK 13/14 różni się od tego w Terze Flo?
Czy zamiast dokupować specjalnie PK 13/14 nie wystarczy po prostu zwiększyć dawkę Terry Flo i uzyskamy to samo?
Jeśli się mylę (a na pewno tak jest) proszę mnie nie hejtować bo przyznaję się bez bicia, że moja chemia leży i nie widzę różnicy między K, KO czy K2O. Dla mnie to jeden kij, fosfor to fosfor a potas to potas, choć dla roślin nie :zombi:Jakieś tam tlenki podtlenki i nadtlenki :-D
Czy poprzez zwiększenie dawki Terry Flo możemy uzyskać podobny efekt jak poprzez dodanie PK?
Jeśli tak to ile trzeba jej podać aby zastąpić PK?

W PK 13/14 masz te same związki pięcotlenek fosforu (P2O5) i tlenek potasu (K2O). W każdych nawozach mineralnych jest w formie tlenków (kwasowych albo zasadowych, fosfor kwasowy a potas zasadowy).

Jeśli zwiększysz dawkę Terry to owszem, zwiększysz dawkę fosforu i potasu ale również i azotu który w takich ilościach będzie tylko opóźniał i wydłużał kwitnienie.
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
Leci pierwszy projekt indoor- 6 afów.
Gleba idzie Canna terra pro i na weg nie planuje im więcej dawać natomiast na flo pk13/14 w połączeniu z canna boostem i na 1-2 roślinkach planuje przetestować rippen.
Pytanie czy na weg nie podać czegoś oprócz tej ziemi i czy na flo pk 13/14 i canna boost wystarczy czy dorzucenie np canna terra flores bedzie miało jakieś większe przełożenie na plon/moc/smak.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół